Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:34
inbvo napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ja jakbym nie był owym nieudacznikiem w oczach społeczeństwa a przede wszystkim w swoich oczach to pewnie bym też kogoś miał.
ja właśnie się zastanawiam już długo o co chodzi.

dlaczego np. biedni, bezrobotni a nieraz i brzydcy, alkoholicy kogoś mają. przecież to jest nieatrakcyjne, chyba się zgodzisz? to o co chodzi w tym wszystkim?

owszem, to że jesteś pewny siebie, masz kasę, pracę, jesteś przystojny i inteligentny to Ci pomoże. ale są ludzie którzy sobie radzą bez tego wszystkiego.

Bo owi brzydcy, biedni, bezrobotni itd mają całkiem niezłe mniemanie o sobie i nie uważają się za jakiś gorszych a za swoją sytuacje obwiniają rząd i Tuska, często są też wrośnięci w środowisko gdzie wszyscy inni są biedni bez pracy i uważają że tak musi być .
Dopiero gdy uznamy się za gorszych zaczyna to nas blokować i zaczynami myśleć która by chciała takiego fajtłapę
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:37
carlosbueno napisał(a):Bo owi brzydcy, biedni, bezrobotni itd mają całkiem niezłe mniemanie o sobie i nie uważają się za jakiś gorszych a za swoją sytuacje obwiniają rząd i Tuska, często są też wrośnięci w środowisko gdzie wszyscy inni są biedni bez pracy i uważają że tak musi być .
Dopiero gdy uznamy się za gorszych zaczyna to nas blokować i zaczynami myśleć która by chciała takiego fajtłapę
jesteś tego pewien?

mówiłem też o tych mało pewnych siebie. takim też się zdarza nieraz. jakie tu dasz wytłumaczenie?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:40
silence_sadness napisał(a):carlosbueno, Cos musialo , spowodowac , zem takiego zaczeli Cie spostrzegac..

:?

najpierw ja sam zacząłem się tak spostrzegać co poskutkowało tym że nie mam już długo pracy i żjye u rodziców a po 30-ce jestem i teraz wszyscy mnie za nieudacznika uważają bo mają ku temu powody zdrowy chłop a siedzi w domu. Nawet jak kiedyś pracowałem uważałem się za gorszego bo to była mało nobilitująca praca sprzątacza na budowie, rozbiórkowicza, śmieciarza uważałem że z taką praca pewnie żadnej kobiecie się podobać nie będę abstrahując od tego że ta praca mi totalnie nie odpowiadała.

-- 10 lis 2012, 21:44 --

inbvo napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Bo owi brzydcy, biedni, bezrobotni itd mają całkiem niezłe mniemanie o sobie i nie uważają się za jakiś gorszych a za swoją sytuacje obwiniają rząd i Tuska, często są też wrośnięci w środowisko gdzie wszyscy inni są biedni bez pracy i uważają że tak musi być .
jesteś tego pewien?

mówiłem też o tych mało pewnych siebie. takim też się zdarza nieraz. jakie tu dasz wytłumaczenie?

może im się po prostu poszczęściło, obracali się wśród dużej ilości kobiet mają ciekawą osobowość, są wrażliwi niektóre kobiety bardzo to cenią. Zresztą ja nie jestem żadną wyrocznią ;) żeby na wszystko znać odpowiedzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:47
Nawet jak kiedyś pracowałem uważałem się za gorszego bo to była mało nobilitująca praca sprzątacza na budowie, rozbiórkowicza, śmieciarza uważałem że z taką praca pewnie żadnej kobiecie się podobać nie będę
tylko że, po raz kolejny to zaneguję,
tacy "rozbiórkowicze" z mojego otoczenia to najliczniejsze gromadki dzieci mają. ktoś ich chce. i nie dość że rodziny utrzymać nie umieją nieraz (więc ewolucyjny model "zaradności" odpada), to im się udaje. pytam CZEMU?

-- 10 lis 2012, 21:48 --

może im się po prostu poszczęściło, obracali się wśród dużej ilości kobiet mają ciekawą osobowość, są wrażliwi niektóre kobiety bardzo to cenią. Zresztą ja nie jestem żadną wyrocznią ;) żeby na wszystko znać odpowiedzi
to jest jakieś wytłumaczenie, ale wg. mnie za proste.

nie tylko Ciebie pytam.

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:55
inbvo napisał(a):
Nawet jak kiedyś pracowałem uważałem się za gorszego bo to była mało nobilitująca praca sprzątacza na budowie, rozbiórkowicza, śmieciarza uważałem że z taką praca pewnie żadnej kobiecie się podobać nie będę
tylko że, po raz kolejny to zaneguję,
tacy "rozbiórkowicze" z mojego otoczenia to najliczniejsze gromadki dzieci mają. ktoś ich chce. i nie dość że rodziny utrzymać nie umieją nieraz (więc ewolucyjny model "zaradności" odpada), to im się udaje. pytam CZEMU?

.

no ale ja nie jestem jeśli chodzi o umysł, postrzeganie świata typowym budowlańcem, śmieciarzem.
Chodzi ci u ludzi z niższych klas społecznych którzy mają zwykle nikłe wymagania, na świat patrzą łopatologiczne liczy się tylko kasa, rodzina, ewentualnie rozrywki, alkohol bez jakiegoś zadęcia intelektualnego i mają również takie kobiety.

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:58
trochę cyniczne to co napisałeś, ale nie sposób się nie zgodzić, że:

na świat patrzą łopatologiczne liczy się tylko kasa, rodzina, ewentualnie rozrywki, alkohol bez jakiegoś zadęcia intelektualnego

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 22:05
kobiety z rodzin patologicznych, bardo biednych mają często b. małe wymagania od faceta wystarczy żeby był za dużo nie pił i nie bił i trochę grosza rzucił żeby z głodu nie umrzeć, no ale nie wiem czy Ciebie by takie kobiety interesowały ja obracałem się wśród takich ludzi kiedyś i one mnie za geja uważały, bo nie palę nie przeklinam i nie chlałem wtedy jeszcze ;) , no ale nie wyobrażam sobie związku z taką kobietą ze względu a zbyt duże różnice intelektualne.

Samotność

przez Kiya 10 lis 2012, 23:29
Ja jestem właśnie takim wyjątkiem potwierdzającym regułę - odnośnie tego, że kobiety zwykle mają powodzenie.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 23:39
carlosbueno,

Jak sądzę odpowiada Ci taa rola tego nieudacznika..

Pewnie gdyby było inaczej robiłbyś coś w tym kierunku.. :D

I skoro praca sprzątacza była dla Ciebie ble... Nie jedna osoba skakałaby z radości za taką pracę..

ŻADNA PRACA NIE HAŃBI..

AA co do wygladu Twojego to nie sądzę bys był jakiś odstraszającym trolem..
Gdzieś popełniłes błąd..

No ale to już indywidualna sprawa..
Ostatnio edytowano 10 lis 2012, 23:41 przez silence_sadness, łącznie edytowano 1 raz
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 23:41
Kiya napisał(a):Ja jestem właśnie takim wyjątkiem potwierdzającym regułę - odnośnie tego, że kobiety zwykle mają powodzenie.

przecież miałaś kilku facetów życiu, pewnie jeszcze iluś tam jeszcze odrzuciłaś, oni pewnie Cie też to już tak nie narzekaj. :mrgreen:

-- 10 lis 2012, 23:42 --

Jak sądzę odpowiada Ci taa rola tego nieudacznika..
i to jest najgorsze. :evil:

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 23:43
Kiya, zaraz, a to ni Ty pisałaś gdzieś kiedyś że przez ostatni rok poznałaś paru facetów?

Kiya napisał(a):Ja jestem właśnie takim wyjątkiem potwierdzającym regułę - odnośnie tego, że kobiety zwykle mają powodzenie.
to na pewno nieprawda.
i tak masz większe niż ja. więc ok.

silence_sadness,

ŻADNA PRACA NIE HAŃBI..
owszem, ale

Nie jedna osoba skakałaby z radości za taką pracę..
z tym się niekoniecznie zgodzę.

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 23:46
silence_sadness,
z tym że żadna praca nie hańbi to się zgodzę ale wiesz co mnie najbardziej denerwowało to że inni gadali że się marnuje w tej pracy, że to praca dla debili, czemu nie znajdziesz czegoś mądrzejszego, lepiej płatnego, brak ci ambicji itd. no ale lepsza taka praca niż żadna

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 23:47
inbvo,

Rozwiń swoją wypowiedź..

Dlaczego sie nie zgadzasz??

Śmieciarz więcej zarabia niż sprzedawca..
<Mam na myśli osoby pracujące przy wyworzeniu śmieci>

-- 10 lis 2012, 22:48 --

carlosbueno,

A starałeś się znaleźć lepszą??

czy czekałes aż kasza manna spadnie Ci nieba>? :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 23:48
silence_sadness, ale chyba nie o śmieciarzy chodziło tylko o budowę. i ludzie raczej stronią od fizycznych prac. tylko o to chodziło.

Sortuj wg