Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mrrafal 01 sie 2014, 13:03
Jak zwykle mój kuzyn ratuje mój urlop i gdzieś mnie wyciąga, niemniej jakoś tu samotnie i bez sensu

Samotność

przez dar 01 sie 2014, 20:03
devnull napisał(a):spraw więc by kobiety stały się dla ciebie kompletnie obojętne, ja to zrobiłem już dawno,
ale to jednocześnie odbiera jeden z celów życiowych, których my nie mamy za wiele,
jeśli w ogóle mamy.

Ja chyba też już trochę tak zrobiłem, że przez ostatnie dwa miesiące kobiety stały się już mi bardziej obojętne. Trochę mnie interesują ale już nie zwracam na nie uwagi, nie podrywam, a nawet jak one ze mną zagadują to ja pogadam ale bez jakiegoś zaangażowania w coś więcej. Obserwuje już siebie od jakiś ponad 3 miesięcy i jakoś nie chce mi się angażować/zabiegać o kobiety. Jednocześnie mam tylko świadomość tego, że powinienem z kimś być bo tak jest ten świat zbudowany i mogę czuć się w przyszłości samotny.
Poza tym nie wierzę już k... w jakieś miłości, związki i inne pierdoły :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez guernone 01 sie 2014, 21:40
Czasami jestem niezwykle samotny, tak bardzo brakuje mi bliskości drugiej osoby. Włącza mi się niezwykła wrażliwość. Zmysły dochodzą do głosu.

Większość dni jednak akceptuję samotność. Jestem obojętny i oschły w stosunku do innych osób.
Chyba po prostu przyzwyczaiłem się sam do siebie. Do życia we własny sposób. Do spędzania czasu według własnego harmonogramu.

Na dłuższą metę to chyba jest autodestrukcyjne zachowanie, no ale cóż począć. ChAD potrafi nieźle nabałaganić w głowie.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Abbey 02 sie 2014, 23:55
nie umiem sobie z tym poradzić...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Saraid 03 sie 2014, 12:32
''Zanim zdecydujesz się być z kimś - naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.'' to trudne ale do nauczenia a po to by nam się łatwiej żyło.
Saraid

Samotność

przez amelia83 03 sie 2014, 17:27
white Lily, gdzies czytalam ten cytat
jest prawdziwy
mi wiekszosc czasu nie przeszkadza to ze jestem ousiderka, lubie pobyc sama, ciekawa ksiazka, muzyka
ale latem gdzie ludzi pełno, smieja sie, sa tacy szczesliwi mam ochote sie zakopac
chce jesien :)
wiem potem zimą mowimy :kiedy bedzie lato, chce slonce :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 17:32
U mnie nawet zimą samotność doskwiera :roll:
Makabra

Samotność

przez amelia83 03 sie 2014, 17:51
jk bylam młodsza to samotnosc mi bardziej doskwierała
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 17:53
Też macie tak, że chcielibyście być już starzy?
Makabra

Samotność

przez variable 03 sie 2014, 17:53
Ja tam bym chciała mieć znów 20 lat :P
variable

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 17:54
variable napisał(a):Ja tam bym chciała mieć znów 20 lat :P

18 może być? Deal? :mrgreen:
Makabra

Samotność

przez amelia83 03 sie 2014, 17:55
Makabra, ja nie ;)
M. Luther King

Samotność

przez variable 03 sie 2014, 17:56
Makabra, w sumie może być :P to tylko 6 lat do tyłu :D
variable

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 17:57
variable napisał(a):Makabra, w sumie może być :P to tylko 6 lat do tyłu :D

Masz 24? :D
Makabra

Sortuj wg