Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez annisokay 12 mar 2014, 16:28
Kestrel

No z moich obserwacji wynika że permanentnego polubienia izolatki nie ma :D przynajmniej w takim stanie aby przez całe życie z tego powodu odczuwać spokój
5w4
a place where I would never have wanted to be

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 16:41
Rebelia, teoria cyklu ma sens,że tak to ujmę..
annisokay, też tak myślałem raczej,ale byłem ciekawe,może coś przegapiłem : O?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Rebelia 12 mar 2014, 16:45
Pytanie tylko jak te drzwi od izolatki trochę otworzyć, żeby ludzi nie pożreć żywcem i dobrze się czuć. Da się tak w ogóle? Bo ilekroć myślę o wyjściu do większej masy społecznej, trochę mnie skręca 8) Nie dlatego, że się boję (chociaż lęki jakieś tam mam), co wiem, że mnie na pewno ktoś z równowagi będzie próbował wyprowadzić (wtf, ale durna wkrętka - a może wręcz przeciwnie, dobrze że się nastawiam i wątpię w ludzkość?).

LOL z takim podejściem to raz, że moje życie społeczne upadnie, a dwa, że już mogę kolekcjonować koty na czasy "starej panny". 8) 8) 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Lonely94 12 mar 2014, 17:11
annisokay napisał(a):Kestrel
“.. i druga część to "najgorsi ściemniacze", ukrywający "swoje ludzkie "Ja" "

O.o to o mnie ;o. Dlaczego zaraz najgorsi ?
Lonely94

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 17:36
Lonely94, uzasadniłem w poście powyżej.
A co do kłamstwa,to jak człowiek samego siebie okłamuje,to chyba jedno z najgorszych ;< .
Także bez urazy D:

-- 12 mar 2014, 16:38 --

Rebelia, To trza jak wszystko zbalansować,na pewno ten czy inny będzie próbował człowieka wkoorwić,inny nie .
W ludzkość i siebie też nie wierzę,i też zamierzam zgromadzić (ale tylko jednego) kota kiedyś D: .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Lonely94 12 mar 2014, 17:44
Kestrel, pytanie było do tego człeka>annisokay

Sorki.
Lonely94

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 17:49
Lonely94, no problem.
Moderator

Samotność

przez Rebelia 12 mar 2014, 17:53
W ludzkość i siebie też nie wierzę,i też zamierzam zgromadzić (ale tylko jednego) kota kiedyś D: .

Taa, lepszy taki plan niż żaden

Samotność

przez kasz 12 mar 2014, 18:58
Cześć , ja tam chce żyć , chce miec fajnych znajomych . Znam samych ćpunów i alkoholików . Sam byłem w takim towrzystwie bardzo długo . Teraz gdy chcę sie zmienić , czuję się bez wszystkich używek osamotniony , nieśmialy , mało pewny siebie .... Chciałbym poznać nowych znajomych tylko gdzie i jak ??? życie jest dla mnie batem ....

-- 12 mar 2014, 19:01 --

Teraz gdy jest cieplo , mam jeszcze większą niepewność ręce mi się trzęsą własnie przyszedłem z dworu ....

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 19:03
Rebelia, Kociemby są funtastyczne D:
Moderator

Samotność

przez dar 12 mar 2014, 19:06
kasz, miałem podobne towarzystwo i jak na razie nie mam nowych znajomych. Ale cały czas mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakieś tam pojedyncze osoby są i trochę mam z nimi kontakt. Jednak przydałoby się nowe "spokojniejsze" towarzystwo. :D
dar

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 20:02
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

-- 12 mar 2014, 19:08 --

Może jestem brzydka? Może za gruba? Może się nie maluję, nie mam markowych ciuchów? Większość z nich to wielce bogata i pusta szlachta, może o to im chodzi? A może jestem na nich za mądra? Znaczy nie uważam się za alfę czy omegę, ale może po prostu nie lubią ludzi, którzy rozumieją matmę?

Nic z tego co wymieniłaś nie powinno powodować takiego zachowania... Chyba, że masz aż takich idiotów w klasie. A jeśli tak to nie masz się co nimi przejmować ;) Zresztą na to wychodzi bo skoro w twojej klasie źle patrzą na kogoś kto dobrze się uczy... Jak dzieci :roll:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 20:39
Indifference1 napisał(a):
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

No to w takim razie chyba zależy to od regionu Polski. W moim regionie gimnazjaliści są spokojniejsi niż uczniowie szkół ponadgimnazjalnych; punkt kulminacyjny głupich zachowań przypada na wiek 16-17 lat.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Samotność

przez marimorena 12 mar 2014, 20:41
Indifference1, może u ciebie jest wyjątkowo ale ja też w liceum spotkałam ludzi na dużo niższym poziomie niż w gimnazjum

Sortuj wg