Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Asuu 11 lis 2013, 15:20
Kestrel, zawsze możecie być na tym samym miejscu :P Jest w ogóle jakiś oficjalny ranking :D ?

Samotność

przez Masked_Man 11 lis 2013, 15:21
Aurora92 napisał(a):Tak. Czuję się lepiej gdy jęczę i płaczę. Wiem, kiedy mi lepiej.

Zapewniam Cie, ze sa lepsze sposoby na poprawe swojego samopoczucia niz jeczenie.
Masked_Man

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 15:21
Masked_Man napisał(a):
Aurora92 napisał(a):Tak. Czuję się lepiej gdy jęczę i płaczę. Wiem, kiedy mi lepiej.

Zapewniam Cie, ze sa lepsze sposoby na poprawe swojego samopoczucia niz jeczenie.

Tak, są - krótkotrwałe. Ale potem jest mi jeszcze gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Asuu 11 lis 2013, 15:21
Masked_Man napisał(a):

Zależy jeszcze z jakiego powodu się jęczy :D

Samotność

przez Saraid 11 lis 2013, 15:22
Aurora92 napisał(a):
Kokojoko napisał(a):
Aurora92 napisał(a):I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmieci.

Ty na wszystko masz wymówkę?czyli po prostu nie jest Ci na tyle żle aby coś z tym zrobić.
Saraid

Samotność

przez *Wiola* 11 lis 2013, 15:22
Aurora92 napisał(a):
Kokojoko napisał(a):
Aurora92 napisał(a):I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmieci.

Nóż się w kieszeni otwiera :evil:
Kochana , leczę się od wielu lat i mam za sobą wiele wizyt i wielu psychiatrów, Aktualnie od kilku lat chodzę do lekarza w przychodni na NFZ i jest to najlepszy z lekarzy (pod względem traktowania, uprzejmości , długości wizyty) lekarz jakiego spotkałam
Moderator

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 15:23
Asuu napisał(a):Zależy jeszcze z jakiego powodu się jęczy :D

TEN powód mnie nie dotyczy... ;)

Samotność

przez magnolia84 11 lis 2013, 15:23
Asuu :lol:
magnolia84

Samotność

przez Arhol 11 lis 2013, 15:23
Asuu, tylko poprzednie głosowania
1 edycje wygrałem ja
2 edycje carlos (brałem tam udział!)
3 edycje bonus(tu również próbowałem)
4 edycje carlos.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Pieprz 11 lis 2013, 15:23
Asuu napisał(a):
Masked_Man napisał(a):

Zależy jeszcze z jakiego powodu się jęczy :D

Jest taki rodzaj jęczenia który jest bardzo przyjemny :mrgreen:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Saraid 11 lis 2013, 15:24
Asuu, Zbereznico ;)
Saraid

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 15:24
*Wiola* napisał(a):

Kochana , leczę się od wielu lat i mam za sobą wiele wizyt i wielu psychiatrów, Aktualnie od kilku lat chodzę do lekarza w przychodni na NFZ i jest to najlepszy z lekarzy (pod względem traktowania, uprzejmości , długości wizyty) lekarz jakiego spotkałam

Spotkałam już w swoim życiu wielu specjalistów z różnych dziedzin (z NFZ) i wszyscy byli tak samo beznadziejni.

Samotność

przez Candy14 11 lis 2013, 15:25
MNie sie juz oidechcialo odpowiadac bo nie ma to najmniejszego sensu.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 11 lis 2013, 15:25
I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmiec

Oj nie,Wiolu,jedynym freakiem kolekcjonującym noże w administracji jestem ja,bycie nożownikiem to moja działka :lol: :lol: :mrgreen: !
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg