Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Masked_Man 06 lis 2013, 15:18
Tez kiedys czulem sie tu ignorowany, ale jakos sie to zmienilo. 8)
Masked_Man

Samotność

przez tahela 06 lis 2013, 15:18
Saraid, hejka, ukradłas mi mysl ech trudno :bezradny: ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Tyrr 06 lis 2013, 15:27
PJT napisał(a):Pewnie miał na myśli że nie zauważają jego postów. Mi sie nie podoba ta pięść w avatarze bo kojazy mi sie z bójką... mało sympatyczne

+1
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Trzyzet 06 lis 2013, 15:27
No właśnie z tego powodu, który opisał PJT. A czemu ma taki a nie inny awatar wyjaśniłem w poście w stosownym temacie...

Samotność

przez mark123 06 lis 2013, 16:17
Masked_Man napisał(a):Tez kiedys czulem sie tu ignorowany, ale jakos sie to zmienilo. 8)

Ja się czuję czasem ignorowany, ale z tego powodu nie odejdę z forum, bo i tak w realu nie mam ciekawego życia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Pieprz 06 lis 2013, 16:36
mark123 napisał(a):
Masked_Man napisał(a):Tez kiedys czulem sie tu ignorowany, ale jakos sie to zmienilo. 8)

Ja się czuję czasem ignorowany, ale z tego powodu nie odejdę z forum, bo i tak w realu nie mam ciekawego życia.

Ja tak samo, ale zakładam że to po prostu moja mała paranoja odpowiada za skrzywione postrzeganie rzeczywistości.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Candy14 06 lis 2013, 16:39
Ja nie... bo nie zalezy mi na uwadze innych a jezeli pisze na forum to dlatego ze chce sie wypisac a nie zeby mnie zauwazono i odpisano
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez mark123 06 lis 2013, 17:00
Mushroom napisał(a):
mark123 napisał(a):

Ja tak samo, ale zakładam że to po prostu moja mała paranoja odpowiada za skrzywione postrzeganie rzeczywistości.

Też biorę pod uwagę, że mam trochę skrzywione postrzeganie.

Candy14 napisał(a):Ja nie... bo nie zalezy mi na uwadze innych a jezeli pisze na forum to dlatego ze chce sie wypisac a nie zeby mnie zauwazono i odpisano

Ja mam tak, że gdy zaś mi odpisze kilka osób (w przypadku jednej-dwóch to jeszcze nawet nie), to trochę czuję się osaczony i zagubiony.

Może mam tak np. dlatego, że w realu chcę być wśród ludzi zawsze niezauważonym i jakoś to potem tak działa, że na forum miewam czasami na odwrót.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Saraid 06 lis 2013, 17:08
Trzyzet, popatrz napisałeś tutaj jeden post ,że czujesz się powietrze a popatrz jaki odżwięk?więc chyba się mylisz z tym powietrzem ;)
tahela, telepatycznie :P ukradłam
Saraid

Samotność

przez Tomek_Jaw 06 lis 2013, 17:16
Ja właściwie nie widzę jakiejś możliwości wyjścia z mojego beznadziejnego stanu... czuje też że znikam z każdą chwilą tak samo jak moje problemy i zaległości wydają się coraz większe ale nie mam kompletnie siły aby wziąć się za pracę... wy chociaż sobie jakoś z tym radzicie.

Samotność

przez Saraid 06 lis 2013, 17:45
Tomek_Jaw, dlaczego nie widzisz takiej mozliwości?zawsze są jakieś czasem sobie z nich nie zdajemy sprawy
Saraid

Samotność

przez bedzielepiej 06 lis 2013, 17:46
Chciałabym się do kogoś przytulić, ale nie mam do kogo...

Samotność

przez Tomek_Jaw 06 lis 2013, 17:50
Bo cały czas będzie do mnie wracać to co zawaliłem :-( Taki już jestem. Mam wielką ochotę skończyć z tym wszystkim, w sumie to już od tygodnia taką mam.

Przepraszam za zanudzanie, potrzebowałem się po prostu wygadać.

Samotność

przez Trzyzet 06 lis 2013, 17:58
Saraid, widocznie tak :-| Wybaczcie zamieszanie..

Tomek_Jaw, Będzie tak do stanu, w którym Ci będzie wszystko jedno - wtedy się podniesiesz ale musisz zaliczyć ten punkt.

bedzielepiej, łap wirtualnego <przytula mocno> :) Bo o prawdziwego ciężko.

Sortuj wg