Na filmach jest tak kolorowo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Na filmach jest tak kolorowo

przez Margaryna9 04 kwi 2010, 21:39
Oglądałem komedie amerykańska i sie troche załamałem .. tam życie jest takie kolorowe ... nie wiem jak to opisać .. a tu w Polsce szaro buro i ponuro
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Na filmach jest tak kolorowo

przez Majster 04 kwi 2010, 21:44
Jak to szaro? Jak to ponuro? Przecie wiosna zbliza sie z szybkoscią pociąga, z szybkością pstrąga :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez montechristo 04 kwi 2010, 21:46
Polska to dziki kraj

Tak to prawda:)
Jak to mówią klasycy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Homer Simpson 04 kwi 2010, 23:33
W moim wypadku, i wiem ze robie zle, chodzi o to ze za bardzo probuje swoje zycie wzorowac tak jak to jest na amerykanskich filmach.
Doh...

przez betty_boo 05 kwi 2010, 09:11
na polskich filamch też jest tak kolorowo jak na amerykańskich:) to tylko filmy

przez Korba 05 kwi 2010, 09:17
A to jest tak na poważnie....? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez montechristo 05 kwi 2010, 10:30
Korba_v.2 napisał(a):A to jest tak na poważnie....? :mrgreen:

Najabardziej kolorowa rzeczywistość to jest i była na filmach BAREI.
Teraz to na tych serialach tylko same kłopoty, zdrady, choroby i tak w kółko

przez scrat 05 kwi 2010, 16:57
Cudze niebo zawsze bardziej błękitne.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 05 kwi 2010, 17:00
Margaryna9 napisał(a):Oglądałem komedie amerykańska i sie troche załamałem .. tam życie jest takie kolorowe ... nie wiem jak to opisać .. a tu w Polsce szaro buro i ponuro

Obejrzyj dla kontrastu jakiś amerykański dramat.
Nie ma znaczenia w jakim kraju żyjesz. Jeżeli masz wokół siebie ludzi na których Ci zależy i w których towarzystwie dobrze się czujesz, to wszędzie będzie wesoło i kolorowo.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Fable 05 kwi 2010, 17:31
Życie może być kolorowe wszędzie. Wystarczy tylko odpowiednie podejście ;) i troche wiary w swoje mozliwosci.

przez LucidMan 05 kwi 2010, 21:35
W reklamach też jest kolorowo.. Dlaczego? Żeby oglądając je, człowiek porównał swoje marne życie do tego przedstawionego w reklamie! W ten sposób pomyśli, że skoro posiądzie reklamowany produkt, będzie ciut szczęśliwszy.
Wybielające pasty do zębów reklamują ludzie z olśniewająco białymi zębami, środki odchudzające - ludzie szczupli itd. Tak działają reklamy, prawda?
Analogicznie z filmami.

Chcesz kolorków? Zacznij żyć życiem, w którym będziesz grał główną rolę, tzn. własnym życiem..
Lucid life

przez Manka 19 kwi 2010, 16:09
Hmm co do filmów to sadze że większość jest pisana przez życie,na jego podstawie i napewno większość się ze mną zgodzi bo to z czystej obserwacji widać.Ale sadze,że filmy upiększają i idealizują czasami rzeczywistość.Ja mam takie wrażenie gdy odejdę od TV,że to daje impuls do "szukania gwiazd na cudzym niebie"...niestety.Ale przecież rzeczywistość jest równie kolorowa jak i zagraniczne filmy wystarczy spojrzeć teraz za okno gdy świeci słońce i wszystko się zieleni :smile:

przez solipsea 19 kwi 2010, 19:36
Margaryna9 napisał(a):Oglądałem komedie amerykańska i sie troche załamałem .. tam życie jest takie kolorowe ... nie wiem jak to opisać .. a tu w Polsce szaro buro i ponuro

Amerykańskie filmy, nie tylko komedie - mega przesłodzone, na maksa odbiegające od realnego życia. Jak widzę filmy typu: "Lassie", "Bethoven" - to na rzyg mi się zbiera... Albo filmy z serii - ona biedna, on bogaty, ale i tak w końcu będą razem. Tudzież filmy familijne - no szkoda słów... Fabuła banał, aktorzy jakby z plastiku ulepieni.

Nie powiem, bo amerykańska kinematografia wydała już na świat kilka dobrych filmów. A nawet dobre komedie, np. "Depresja gangstera" (jestem trochę stronnicza, bo gra w niej Robert De Niro :mrgreen: ).
Z innej beczki to, na pewno, filmy: Alfreda Hitchcocka, Woody'ego Allena, czy Jamesa Camerona.

Polskie kino, nie licząc tandetnych komedii o miłości, ma się czym pochwalić. Chyba nie muszę wymieniać, tak wybitnych reżyserów jak: Polański, Kieślowski, Krauze, Hoffman, Holland... itd.

Film polski, oczywiście ten najwyższy gatunkowo, często odznacza się naturalizmem, jakby żywcem wziętym z utworów Emile'a Zoli.

Pozdrawiam. :)
solipsea

przez Sorrow 19 kwi 2010, 20:35
Polskie kino się chyba skończyło jak zaczęła się moda na ekranizacje lektur i głupawe komedie.

Sortuj wg