Rok na forumie - Co sądzicie o Arashy ?

Hasiok.

przez elo 26 lut 2015, 16:06
i_am_a_legend napisał(a):magnolia84, bo znam trochę życie. Nawet, jeśli nikt się do tego nie przyzna, to jestem gotów uciąć sobie jakieś nadmiarowe członki by obronić tezę, że są w tym wątku osoby, które czerpią radość z faktu, że w końcu nadarzyła się okazja by komuś dokopać (z samego faktu, że można sobie po kimś pojeździć, może z zazdrości, że przynajmniej teoretycznie Arasha otacza się forumowymi mężczyznami, może dlatego, że ma się po prostu zły dzień, albo okres itp.).

ofc ze tak i nikt tego nie neguje ALE takie osoby raczej siedza cicho i ciesza sie w duchu z cudzego hehe nie wiem jak to nazwac nieszczescia (?) do glosu zas dochodza glownie ci ktorzy faktycznie maja cos do powiedzenia {co rzecz jasna widac jak na dloni i z czym juz trudno byloby polemizowac*}

* oczywiscie niczego nie bronie jednak nie widze sensu w doszukiwaniu sie na sile w cudzych wypowiedziach zazdrosci czy rownie wymyslnych pobudek
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez magnolia84 26 lut 2015, 16:07
i_am_a_legend napisał(a):Nie zadawaj mi pytań w stylu: "jak zaburzonym trzeba być..." - pamiętaj, gdzie my dyskutujemy. :D

Pamiętam, bo niektórzy nie dają o tym choć na chwilę zapomnieć :mrgreen:
Uważam tylko, że trochę przeginasz z tą linią obrony, na co zapewne ma wpływ Twoja sympatia, ale nie daje Ci to powodu do wrzucania wszystkich krytykujących do jednego worka. Zauważ, że krytykują nie tylko dziewczyny
magnolia84

przez i_am_a_legend 26 lut 2015, 16:17
magnolia84 napisał(a):Pamiętam, bo niektórzy nie dają o tym choć na chwilę zapomnieć :mrgreen:

Wciąż? Myślałem, że po wczorajszym wyznaniu "lekarskim" pewne niuanse dobiegły do szczęśliwego końca. ;)

magnolia84 napisał(a):Uważam tylko, że trochę przeginasz z tą linią obrony, na co zapewne ma wpływ Twoja sympatia, ale nie daje Ci to powodu do wrzucania wszystkich krytykujących do jednego worka

Masz prawdo tak uważać. Nie zmieniam przecież swojego zdania, nadal uważam, że koleżanka Arasha jest ciepła i dobra w ujęciu holistycznym, a wczoraj zauważyłem, że ma również wiedzę (dyskusja o wektorach, wielkościach skalarnych itp.). Co w niczym nie umniejsza mojej krytyki jej poczynań i pragnę zauważyć, że to przecież ja napisałem, żeby zamknąć ten wątek, co szybko podchwycił mój tutejszy wieszcz - na_leśnik - i wszyscy się z nim zgodzili.

Gdybym kierował się przesadną sympatią, to raczej kadziłbym Arashy nieustannie, jak robi to część tutejszych ziomków.
i_am_a_legend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 26 lut 2015, 16:18
i_am_a_legend, a co ma wyznanie "lekarskie" do tego forum?
magnolia84

przez i_am_a_legend 26 lut 2015, 16:23
magnolia84, :bezradny: :bezradny: , przecież nigdzie nie napisałem, że tylko dziewczyny krytykują... Przyczepiłyście się do tego przykładu z zazdrością, a przecież wyraźnie napisałem, że ktoś może mieć po prostu zły dzień albo tak zwyczajnie, po chrześcijańsku, mieć ochotę komuś przypieprzyć słownie. To odnosi się zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. :bezradny:

Uciekam stąd, bo przecież pochlastać się można. :D
i_am_a_legend

przez magnolia84 26 lut 2015, 16:29
i_am_a_legend, podane były przykłady, a nie opinie w stylu: "Arasha jest be bo tak uważam i koniec kropka <czyt. mam dziś zły dzień i komuś dowalę>"
magnolia84

przez Pieprz 26 lut 2015, 16:46
Arasha napisał(a):Jestem zażenowana postami niektórych osób. To, co piszecie jest okropne. Tak, jestem zbyt naiwna i przyznaję, że to forum trochę inaczej funkcjonuję niż przypuszczałam :!: Bardzo mnie to smuci i skłania do wielu niefajnych refleksji.
Takie jest życie i to co czujesz dotyka prędzej czy później każdego dorosłego.

Założyłam ten temat w celach informacyjnych,
I dostajesz informacje.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kalebx3 26 lut 2015, 16:54
Ja to bym się bał założyć o sobie takiego sondażu . Oj posypały by się joby ;)
Arascha podziwiam za odwagę , ale nie rób takich kwestionariuszy w realu .( bo długo się nie podniesiesz )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez magnolia84 26 lut 2015, 17:12
Myślę, że w realu nikt by się na taką szczerość nie zdobył. Ludzie bywają szczerzy tylko za naszymi plecami
magnolia84

przez Kalebx3 26 lut 2015, 17:20
No nie wiem Magnolia .Nie wiadomo co komu do głupiego łba strzeli .
Wyobraż sobie ,że w zakładzie pracy na zakończenie roboty taka ala Arascha rozdaje wszystkim skserowaną ankietę na temat " Co o mnie sądzicie "w formie testów . . Takiego pomysłu to nawet Woody Alen by sie nie powstydził . :lol: A powekendzie zbiera, We wtorek juz nie przychodzi do pracy , albo przzychodzi bez banana na ustach .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Psychoanalepsja_SS 26 lut 2015, 17:21
A bo ja wiem czy odwaga. Arasza chyba lubi, jak się o niej pisze, więc pierdyknięcie takiego tematu nie jest czymś trudnym. Jest jej "dużo'. Myślę, że zbyt mocno angażujesz się w to forum.

przez magnolia84 26 lut 2015, 17:30
Kalebx3, jeżeli ankieta byłaby anonimowa, to pewnie ktoś by się szarpnął na szczerość, bo tak to szczerze wątpię
magnolia84

przez muszysko 26 lut 2015, 17:45
Mój ulubiony wątek, śledzę cały z zapartym tchem :shock: :mrgreen:

przez Zebrec 26 lut 2015, 18:39
Ja odbieram Arashę pozytywnie. ;) Swoją drogą mi też wczoraj stuknął rok na forum. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg