Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rok na forumie - Co sądzicie o Arashy ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zanim odejdę to 3 spostrzeżenie jakie mi się nasunęły w tej chwili:

 

1) Paranoją jest pytanie się de facto OBCYCH ludzi w internetach, którzy nigdy Cię nie spotkali, nie znają Cię i co najwyżej wymieniliście kopę pw i parę rozmów przez tel na krzyż- o to co na Twój temat sądzą, jakie mają zdania, żeby przeanalizowali Twoją osobowość.

2) Paranoją jest branie do siebie opinii OBCYCH ludzi z internetów czy nawet rozważanie,uwzględnianie ich(nawet jeśli są konstruktywne i taką krytykę należałoby przyjąć do siebie).

3) Wreszcie paranoją jest motywowanie tego całego cyrku rozpoczęciem terapii- myślę, że jeżeli cierpisz na zaburzenia od wielu lat, łykasz benzo jak cuksy, masz liczne problemy- to masz zdecydowanie ważniejsze rzeczy do rozkminiania niż opinie OBCYCH ludzi z internetów z nerwica.com

 

Ende.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chęć zwrócenia na siebie uwagi z iloma to niby userami nie piszesz, jakie ci to fotki wysyłają czy wysyłali itp Po co nam to mówisz i co to kogo obchodzi? :roll:

Już nie wspominając o tym że rozmowy na PW to powinna być prywatna sprawa, i dużym nietaktem jest ujawnianie szczegółów z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chęć zwrócenia na siebie uwagi z iloma to niby userami nie piszesz, jakie ci to fotki wysyłają czy wysyłali itp Po co nam to mówisz i co to kogo obchodzi? :roll:

Już nie wspominając o tym że rozmowy na PW to powinna być prywatna sprawa, i dużym nietaktem jest ujawnianie szczegółów z nich.

 

Trzeba się jakoś utrzymać na topie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chęć zwrócenia na siebie uwagi z iloma to niby userami nie piszesz, jakie ci to fotki wysyłają czy wysyłali itp Po co nam to mówisz i co to kogo obchodzi? :roll:

Już nie wspominając o tym że rozmowy na PW to powinna być prywatna sprawa, i dużym nietaktem jest ujawnianie szczegółów z nich.

 

Trzeba się jakoś utrzymać na topie. :mrgreen:

 

 

Przeczytałam i musze przyznać , że się z większoscią opinii zgadzam, a LANS to następne słowo klucz, bez obrazy Arasha, chcialaś , więc piszę i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się obśmiałam ... bo to bardziej ja korzystam na kontaktach z owymi panami ( i nie nazwałabym ich absolutnie podrywaczami, bo mają fobię społeczną i raczej stronią od towarzystwa, a mi się udało ich rozruszać :105: ), a jak za bardzo podskakują, to z miejsca ich do pionu ustawiam :mrgreen: Poza tym jako jedyna posiadam zdjęcia osób, których żadne inne oko forumowe nie widziało i raczej nie zobaczy :lol:

Całe szczęście, że nie ma wglądu do pw, bo co po niektórzy mocno by się zdziwili moją naiwnością :lol::lol::lol:

 

Wydawalas mi sie osobą która wszytkim chce przychilic nieba, kazdemu pomóc, by nikt sie nie kłócił i była tu jedna wielka kochająca się forumowa rodzina.

 

Post ten sprowadzil mnie na ziemię. Piszesz jak zakompleksiona, naiwna 15 latka do której pierwszy raz napisał jakis koles..

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

Co dopw.Nie wiem jak tu ale na niektórych moderatorzy maja do nich wgląd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że są tu psychozjeby (admin pewnie też), ale czytanie cudzych pw nawet jakby się miało taką możliwość jest MEGA sUabe...

 

Post ten sprowadzil mnie na ziemię. Piszesz jak zakompleksiona, naiwna 15 latka do której pierwszy raz napisał jakis koles..

 

Już na zdjeciach do miSSek był ten błysk w oku i przebłyski sodomizmu :D:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak kiedyś na innym forum (na którym zresztą też byłem modem, a potem wygryzłem admina :P ) prowadziłem konwersejszony na pw to mnie wytrąciło z równowagi jak admin do mnie napisał, że dziwne rzeczy wypisuję na pw, bo akurat podejrzał rzekomo w celach testowych moją skrzynkę przez sql. Od tej pory mam paranoję i czyszczę regularnie skrzynkę pw, a sextingi, top secrety i rozne takie przeszły na kanały bardziej prywatne. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×