Zagadki biblijnie.

Hasiok.

zdrada , czy wewnętrzna potrzeba odczucia Piękna ?

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 13:53
deader napisał(a):

Kwintesencją buractwa (nie tylko polskiego) to jest zakładanie że każdy kto czegoś nie toleruje / nie trawi / nienawidzi - nie zna się na obiekcie swoich negatywnych odczuć, nie ma o nim żadnej wiedzy. Ty mylisz nietolerancję z zacofanym ciemnogrodzkim uprzedzeniem. Dlatego tak nie znoszę określenia islamofobia nawiasem mówiąc, czy homofobia - "fobia" sugeruje lęk, nieuzasadniony strach. Nijak się to ma do postaw antyislamskich chociażby, czy antygejowskich. Ale to dygresja. Faktem niezaprzeczalnym jest że Szczuka jest inteligentną istotą, ale kobietą to ona nie może być, obojętne co ma między nogami - bo jest feministką. Jej miejsce jest niestety w cyrku obok kobiety z brodą - to ci dopiero symbol równouprawnienia ;)

Moja postawa i opinia w temacie są jak najbardziej przemyślane, własne, oparte na zebranych przeze mnie informacjach. Jak dla ciebie to jest nadal pospolite buractwo, to znaczy że nie pomyliłem się w porównaniu do Kazimieły.[/quote]

Ale fakt a opinia, to 2 zupełnie różne sprawy. Sformułowałeś swoją wypowiedź tak, ze wynikało z niej, ze jej poglądów nie znasz i z założenia takie masz opinie. I w dalszym ciągu tak to trochę brzmi, bo wydaje mi się, ze każdą feministkę traktujesz jak konglomerat tych samych cech, więc każdej można przypisać wszystko. stwierdzenie, ze nie jest ona kobietą, bo jest feministką, nie jest faktem, tylko Twoją opinią, która, nawiasem mówiąc, nic wspólnego z rzeczywistością nie ma. ale oczywiście to Twoja, niestety, przemyślana opinia. Dla mnie jest to po prostu smutne.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, 13:54 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

przez ladywind 15 kwi 2014, 13:54
Ale ona bardzo trafnie w męskie ego, poprostu jest w tym mega mistrzynią, za co ją kocham :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ferdynand k 15 kwi 2014, 13:55
ladywind napisał(a):Ale ona bardzo trafnie w męskie ego, poprostu jest w tym mega mistrzynią, za co ją kocham :D

proste czepianie się kogoś/czegoś ze względu na własne problemy w dowartościowaniu
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 13:58
wykończony napisał(a):chyba chodzi o to że nie ważne czy jesteś lewakiem czy moherem uważasz że jesteś dyskryminowany a sam dyskryminujesz i uważasz to za swoje prawo do wolności
ludzie to straszne skur........ w większości

Ciekawe, w czym dyskryminuje i kogo, bo chyba nie mężczyzn. Powiedziałabym, że nawet często staje w ich obronie. moje i każdego innego prawo do wolności kończy się tam, gdzie zaczyna się dobro innego człowieka, którego nie powinno się naruszać (a ta osoba ma takie samo podejscie).

przez Kalebx3 15 kwi 2014, 13:58
A gdyby tak odwrócić sytuację..., gdyby Twoja Połowica zachowała się podobnie do Ciebie..., jak Ty zareagowałbyś? Tylko szczerze....

usmiechnął bym sie z lekka i powiedział Jej pewnie ,że pomarzyć to każdy sobie może ,powspominać też ,,, i tyle naszego .
I trza sie brac za życie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 15 kwi 2014, 14:00
wykończony napisał(a):
ladywind napisał(a):Ale ona bardzo trafnie w męskie ego, poprostu jest w tym mega mistrzynią, za co ją kocham :D

proste czepianie się kogoś/czegoś ze względu na własne problemy w dowartościowaniu

Nie sądze aby ona była w jakiś sposób niedowartociowana, wrecz przeciwnie :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 14:00
wykończony napisał(a):

Właśnie o tym mówiłam. Prostackie zachowanie. Jak kobieta czegoś dowodzi, to się czepia, bo jest niedowartościowana albo brzydka, albo coś tam jeszcze. Typowy "kontrargument". Po prostu niektórym ciężko wymyślić kontrargumenty, więc na coś trafnego odpowiedzą: a jesteś brzydka, głupia, niedowartościowana. Żenada :silence:

przez ladywind 15 kwi 2014, 14:02
Tak , czesto słyszałam opinie ze feminstkami zostaja te co są brzydkie, ale znam wiele feminiestek, które mozna by rzec ze urodą grzeszą a w głowie nie mają siana:D

przez deader 15 kwi 2014, 14:09
ladywind napisał(a):
Faktem niezaprzeczalnym jest że Szczuka jest inteligentną istotą, ale kobietą to ona nie może być, obojętne co ma między nogami - bo jest feministką.
mógłbys rozwinąć, wszak nie wiem dlaczego feministka nie moze byc kobietą :D To tak jakby prawiczek nie mógł byc mezczyzną albo cnotka kobietą, pieprzenie o szopenie :mrgreen:

To proste - ponieważ feministki nienawidzą kobiet. Tak bardzo nienawidzą kobiet i tego że się nimi urodziły, że próbują urządzać świat na nowo na jakichś pojebanych zasadach. "Kobieta" to nie jest funkcja biologiczna, tylko społeczna, biologicznie to mamy samców i samice. A społecznie mamy mężczyzn i kobiety, z określonymi rolami, które determinuje w dużym stopniu funkcja biologiczna. Ostatnimi czasy pojawiły się jakieś nowopojebackie dziwolągi typu "feministka" które buntują się przeciw swojej roli społecznej i próbują wejść w rolę płci przeciwnej. Mnie to śmieszy bo oczywistym jest że feministki krzyczą "równouprawnienie" a tak naprawdę mają na myśli "chcemy więcej niż faceci", bo jakoś nie słyszałem o postulatach feministek żeby przedłużyć im progi wieku emerytalnego, wymóc w kodeksie pracy żeby limit ciężaru podnoszonego przez kobietę był taki sam jak przez mężczyznę, albo żeby facetom przyznawano urlopy macierzyńskie, żeby postulowały w sądach że dzieciom wcale nie będzie po rozwodzie lepiej z matką. Do przykładów ze słynną lodówką i ósmym piętrem nie będę się zniżał. Krótko mówiąc: feministka to samica która nie chce być kobietą. QED.

-- 15 kwi 2014, 13:11 --

zmęczona_wszystkim napisał(a):stwierdzenie, ze nie jest ona kobietą, bo jest feministką, nie jest faktem, tylko Twoją opinią, która, nawiasem mówiąc, nic wspólnego z rzeczywistością nie ma.

Nope, to jest fakt, jedynie w twojej opinii nim nie jest :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez ladywind 15 kwi 2014, 14:11
zmęczona_wszystkim napisał(a):
wykończony napisał(a):chyba chodzi o to że nie ważne czy jesteś lewakiem czy moherem uważasz że jesteś dyskryminowany a sam dyskryminujesz i uważasz to za swoje prawo do wolności
ludzie to straszne skur........ w większości

Ciekawe, w czym dyskryminuje i kogo, bo chyba nie mężczyzn. Powiedziałabym, że nawet często staje w ich obronie. moje i każdego innego prawo do wolności kończy się tam, gdzie zaczyna się dobro innego człowieka, którego nie powinno się naruszać (a ta osoba ma takie samo podejscie).

Bardzo mądre stwierdzenie.

przez na_leśnik 15 kwi 2014, 14:12
Nie rozwodząc się długo, powiem tak:

feminizm - ok
Kazia - nie ok

Ale to jest raczej brak sympatii i zaufania do tej pani niż niechęć do feminizmu jako takiego.
Nachlapała sobie u mnie w papiury popisówką u Kuby Wojewódzkiego (parodiowała jakąś małą która w Radiu Maryja kółka różańcowe prowadzi).

Ogólnie, medialny kawał chama po imidżowym "liftingu", niestety na tyle powierzchownym, że wyłazi od czasu do czasu zawartość.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ladywind 15 kwi 2014, 14:14
na_leśnik, ale co takiego narobiła, tym że parodiowała ;) ?

przez Rebelia 15 kwi 2014, 14:16
Co ja czytam...

przez zmęczona_wszystkim 15 kwi 2014, 14:18
deader napisał(a):To proste - ponieważ feministki nienawidzą kobiet. Tak bardzo nienawidzą kobiet i tego że się nimi urodziły, że próbują urządzać świat na nowo na jakichś pojebanych zasadach. "Kobieta" to nie jest funkcja biologiczna, tylko społeczna, biologicznie to mamy samców i samice. A społecznie mamy mężczyzn i kobiety, z określonymi rolami, które determinuje w dużym stopniu funkcja biologiczna. Ostatnimi czasy pojawiły się jakieś nowopojebackie dziwolągi typu "feministka" które buntują się przeciw swojej roli społecznej i próbują wejść w rolę płci przeciwnej. Mnie to śmieszy bo oczywistym jest że feministki krzyczą "równouprawnienie" a tak naprawdę mają na myśli "chcemy więcej niż faceci", bo jakoś nie słyszałem o postulatach feministek żeby przedłużyć im progi wieku emerytalnego, wymóc w kodeksie pracy żeby limit ciężaru podnoszonego przez kobietę był taki sam jak przez mężczyznę, albo żeby facetom przyznawano urlopy macierzyńskie, żeby postulowały w sądach że dzieciom wcale nie będzie po rozwodzie lepiej z matką. Do przykładów ze słynną lodówką i ósmym piętrem nie będę się zniżał. Krótko mówiąc: feministka to samica która nie chce być kobietą. QED.

Oj, powtarzasz regułki za Ko-ko-ko-korwinem. To jest tylko opinia. Nie jest to w żaden sposób fakt. Ja mam opinię, ze są jak najbardziej kobietami. A twierdzenie o tym, ze nienawidzą kobiet, to już wyjątkowa brednia, ale masz prawo mieć taką opinię.
Od czasów jaskiniowców wiele się zmieniło i oprócz urodzenia dziecka wiekszość innych zajęć można dzielić, albo po prostu dogadać się, kto i co chce robić. Czasy się zmieniają, a podział na role męskie i żeńskie nie jest zapisany w konstytucji. Zmienia się wraz z mentalnością, postępem, itp.
Feministki własnie walczą o to, zeby mężczyzna mógl brać urlop, ale to raczej panowie się przed tym bronią.
sądy? Gdyby mężczyźni WYSTĘPOWALI o oddanie im dziecka, to łatwiej by im było o nie walczyć, ale poczytaj sobie, ile panów występuje z takim wnioskiem.
Argument - jakoby feministki chciały więcej od mężczyzn - z d... wzięty. to też tylko Twoja opinia. Zresztą wyrażona w sposób niezbyt miły. Ale wiadomo, ze w naszym kraju w feministki zawsze można mierzyć, zwyzywać je, itp. Poglądy masz obrzydliwe (to stwierdzenie o samicy)

-- 15 kwi 2014, 14:20 --

na_leśnik napisał(a):Ale to jest raczej brak sympatii i zaufania do tej pani niż niechęć do feminizmu jako takiego.
Nachlapała sobie u mnie w papiury popisówką u Kuby Wojewódzkiego (parodiowała jakąś małą która w Radiu Maryja kółka różańcowe prowadzi).

.

Ale czy to jest zabronione? Zobacz, ile osób z niej sie nasmiewa? A ona nie może sparodiowac?

Sortuj wg