Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zagadki biblijnie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wam odmawiał czegoś w granicach zdrowego rozsądku.
nam w granicach rozsądku a wam wolno wszystko tak?? poprostu Twoje argumenty są mało przekonujące jak dla mnie:)

Jakie "wszystko"?? o.O Kto mówi że nam wolno "wszystko"?? Nam też wszystko w granicach zdrowego rozsądku wolno tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, jak to nasza? przeciez wycieraczki myją szybe a nie my a okna w domu mi deszcz myje :P

 

-- 15 kwi 2014, 14:17 --

 

zmęczona_wszystkim, nie uciekaj, poczekaj na mnie ;)

 

-- 15 kwi 2014, 14:39 --

 

a ja sobie jeszcze na koniec wkleje dowcip :P

 

Ilu potrzeba mężczyzn by wkręcić żarówkę?

- Pięciu. Jednego, by ją wkręcił, czterech pozostałych żeby słuchali jak się

tym chwali.

 

 

:mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wam odmawiał czegoś w granicach zdrowego rozsądku. Nikt wam nie broni się nie ruchać albo nie mieć dzieci. .

:105: dzieki Ci Panie Deaderze, że jednak niektóre rzeczy nam jeszcze wolno :uklon: kiedy swiatli Mężczyźni dysponujacy wiekszymi mózgami nam na to pozwolą :uklon: najabrdziej jestem wdzięczna za zgode na nie-ruchanie, niezwłocznie z tego skorzystam w ciagu nastepnych 5 minut 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona bardzo trafnie w męskie ego, poprostu jest w tym mega mistrzynią, za co ją kocham :D

proste czepianie się kogoś/czegoś ze względu na własne problemy w dowartościowaniu

 

Właśnie o tym mówiłam. Prostackie zachowanie. Jak kobieta czegoś dowodzi, to się czepia, bo jest niedowartościowana albo brzydka, albo coś tam jeszcze. Typowy "kontrargument". Po prostu niektórym ciężko wymyślić kontrargumenty, więc na coś trafnego odpowiedzą: a jesteś brzydka, głupia, niedowartościowana. Żenada :silence:

nie po prostu nie wierzę w ludzką dobroć i nie wierzę w wartości które ona przedstawia dla mnie zawsze większość ludzi

to skur...... i są nic nie warci a to jeden z przykładów pod płaszczykiem wartości dąży się do uzyskania korzyści

tak samo jak jest z religiami oni też robią to samo są czasem jednostki co faktycznie są sprawiedliwe i dobre ale to akurat przykład nie jest

po prostu większość ludzi nie zasługuje na nic gdybym miał wybrać między sobą a 1000 ludzi wybrałbym siebie bo nie widzę w nich nic

co jest dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie jeszcze na koniec wkleje dowcip :P

 

Ilu potrzeba mężczyzn by wkręcić żarówkę?

- Pięciu. Jednego, by ją wkręcił, czterech pozostałych żeby słuchali jak się

tym chwali.:mhm:

Dlaczego kobieta ma 2 zwoje więcej w mózgu niż koń?

Żeby nie piła wody z wiadra jak myje podłogę.

 

na temat feministek :D

 

Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło.

— Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować.

Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka.

— Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia — widzę — gotuje jajko.

Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka.

— Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia widzę — pierze majtki.

Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka.

— Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, dobre :D

poprostu WoW :D

 

-- 15 kwi 2014, 18:43 --

 

macieywwa,

wiesz dlaczego meżczyzna jest jak weekend? :D

Bo ledwo co się zaczęło, a tak szybko skończyło :lol:

 

 

- Co mają wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka?

- Mężczyźni zawsze trafiają obok.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wam odmawiał czegoś w granicach zdrowego rozsądku. Nikt wam nie broni się nie ruchać albo nie mieć dzieci. .

:105: dzieki Ci Panie Deaderze, że jednak niektóre rzeczy nam jeszcze wolno :uklon: kiedy swiatli Mężczyźni dysponujacy wiekszymi mózgami nam na to pozwolą :uklon: najabrdziej jestem wdzięczna za zgode na nie-ruchanie, niezwłocznie z tego skorzystam w ciagu nastepnych 5 minut 8)

:great:

 

-- 15 kwi 2014, 19:46 --

 

Najważniejsze u Kaleba sytuacja się rozwiązała :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Ale zdecydowanie jestem za zabronieniem rozpowszechniania takiej postawy jako godnej naśladowania, ponieważ nasz gatunek przetrwał właśnie dzięki ruchaniu i rodzeniu dzieci tyle tysięcy lat.

 

imo jakoś tak wycinkowo to przedstawiasz, cały system jest do bani, ludzie sie boją mieć dzieci, ze względu na brak stabilizacji, tragiczny rynek pracy...a propaganda oczywiście też ma swój wpływ ale ogólnie konsumpcyjnego stylu życia, a nie, że jakaś moda na antynatalizm czy bizneswoman...teraz co druga kobieta jak do pracy nie pójdzie to kredytu nie spłaci albo będzie jadła chleb posmarowany nożem, więc jak tu myśleć o zakładaniu rodziny?

w UK Polki bardzo chętnie zachodzą w ciąże, bo czują się pewniej, a nie dlatego, że mniej wyzwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×