Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

chester

Użytkownik
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 1. Co ciekawe jedyny lek, który ustabilizował mi nastrój. Nic nie działało,same skutki uboczne. Neurontin pomógł, a nie ma tego nawet we wskazaniach. Jak widać psychika to sprawa niezbadana i bardzo indywidualna.
 2. Escitalopram. To to samo prawie, tylko mniej skutków ubocznych. Jest jakby lustrzanym odbiciem citalopramu.
 3. Ja brałem 300 wenli i 10 arypiprazolu na depresję z OCD. Pomogło, ale lepiej działa na mnie wenla z 50 mg amisulpirydu. Zdrowia.
 4. Jest gorsza moim zdaniem przeciwlękowo od wenli. Słabsza. Ona jest dobra na depresję bez silnych lęków. Na fobię dla mnie lepsza wenla.
 5. To na pewno. Aspekt psychologiczny. Z drugiej strony @feniksx masz jeszcze pole manewru ze zwiększeniem dawki. Mnie tym razem dopiero 225 wyciągnęło, a i tak zwiększyłem z lekarzem do 300 i jest remisja. Będzie dobrze, to przejściowe.
 6. Jedyny, do którego zawsze wracam po przerwie. Zawsze działa. Bez manii, rozdrażnienia, naturalnie. Nie otępia. Tym razem skończyło się na końskiej dawce 300 mg, jak duloksetyna przestała działać. Efectin zaskoczył dosyć szybko po 3 tygodniach. Jest normalnie, przeciwlękowo, stabilnie. Reszta już zależy ode mnie. Zdrowia i pozdrawiam.
 7. Sądzimy to, że masz brać, bo tak zalecił lekarz. Spamujesz w różnych wątkach tym samym, zmieniasz leki co 3 dni. Albo się leczysz, albo czytasz forum i zmieniasz leki.
 8. To mogą być objawy somatyczne depresji. Organizm walczy z lekiem. Poczekaj jeszcze, a już na pewno sam nic nie odstawiaj. Pozdro.
 9. Tak, mnie swędziało, do tego miałem zaostrzenie łojotokowego zapalenia skóry. Poszedłem do lekarza, dostałem maść i przeszło. Jak lek zaczął działać po około 1,5 miesiąca kłopoty ze skórą przeszły. Zdrowia.
 10. I ja coś napiszę o Duloksetynie, biorę ją w formie preparatu Dutilox od 2 tygodni, wcześniej miesiąc brałem Cymbaltę. Odzywam się tu żeby podnieść na duchu Tych, którzy biorą dwa tygodnie i mówią, że nie działa. Poczekajcie, nie poddawajcie się. Miałem taki nawrót depresji, że nie miałem siły popełnić samobójstwa, leżałem i błagałem o śmierć. Zadziałało po 6 tygodniach. Jedynym skutkiem ubocznym jest słaby sen, dlatego mam włączone Trittico 150 i jest lepiej w tym aspekcie. Aha, już po tygodniu brałem dawkę 120 mg i tak jest do dzisiaj. Było fatalnie, najgorszy okres w moim życiu, teraz jest dużo lepiej. Żyję. Nie poddawajcie się, zaciśnijcie zęby i czekajcie 8 tygodni. Trzymajcie się.
 11. Cześć. Musisz to przetrzymać. Antydepresanty mają to do siebie, że na początku pogarszają stan. Poprawa przyjdzie za około 2 tygodnie. Dasz radę. Powodzenia.
 12. Ja brałem wenlę i biorę duloksetynę teraz po raz 2. Duloksetyna jest moim zdaniem silniejsza, przede wszystkim noradrenalinowo. Generalnie leki dosyć podobne. Wenla pięknie na mnie kiedyś zadziała, drugie podejscie już nie dało rady. Moim zdaniem warto spróbować dulo. Chociaż senność popołudniowa jest męcząca
 13. Ponad 3 tygodnie 15 mg od razu. Nic nie ruszyło. Nie wiem czy czekać dalej. Innym już odpalił po takim czasie.
×