Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

chester

I Mister Forum
 • Zawartość

  382
 • Rejestracja

 1. Mi nie pomógł ten lek. Tylko senność i paradoksalnie rozdrażnienie. Ale na mnie SSRI nie działają, musi być noradrenalina.
 2. Jak ktoś długo bierze pregę i nie czuje działania, a nie chce, lub boi się odstawić niech spróbuje gabapentyny . Jest bardzo podobna, trochę bardziej sedatywna. Mi stabilizuje nastrój bardziej niż pregabalina, ale trochę słabiej działa na lęk. W każdym razie jest to jakaś alternatywa.
 3. Tu dawka jest bardzo ważna. Mnie powyżej 300 uwalało. Byłem nieobecny. 300 dla mnie to max. Zdrowia.
 4. Ten lek nie powinien powodować napięcia. Jak coś, to raczej efekt upojenia i senności. To wynik choroby, a nie pregabaliny. Skonsultuj z lekarzem.
 5. Ciężko to odstawić. Przyznaję. Robiłem kilka podejść z 300. NA 150 jeszcze jako tako, ale niżej już czuć efekty odstawienne. W końcu się udało. Teraz lekarz proponuje powrót do 150, bo znowu są lęki, mniejsze, ale są. Błędne koło.
 6. Z tym, że w dawce 300 jest lekkie oddziaływanie na dopaminę, przez wpływ na korę przedczołową. Ale serotonina to łdnie tonizuje. Jedyny lek na rynku, który na mnie działa.
 7. Leczę GAD z depresją, ale mam podejrzenie CHAD po ostatnich akcjach. W dawce 300 mam poprawę funkcji poznawczych. W depresji było bardzo ciężko. Z tym, że długo czekałem na efekt. Do tego leku trzeba mieć cierpliwość.
 8. Dzięki, nie mogłem tego usunąć. Czytałem wątek o CHAD i mi się przykleiło:( Pozdro.
 9. I ja tu dołączam. Ostatnimi czasy zakupy, pożyczki, rozwaliłem związek, bo po co mi to, przecież jestem taki zajebisty. Diagnoza CHAD II, po wielu latach. Biorę wenle plus lamo. Jest stabilnie. Natomiast głupot, które narobiłem raczej nie naprawię. No więc tak jakoś:)
 10. Wali się coś to forum. Przepraszam @Heledore za wklejenie Twojej odpowiedzi od czapy. Nie wiem dlaczego tak się stało:(
 11. Z lamotryginą. Mam podejrzenie CHAD II. Śpię bardzo dobrze. Nie mam górki. Jest normalnie.
 12. 300 wenli. Działa cały czas, jest normalnie. Są oczywiście gorsze dni, ale tak widać musi być. Do tego leku trzeba cierpliwości. Jak dla mnie najlepszy na rynku. SSRI mogą mu buty czyścić, duloksetyna również. Ale to moja subiektywna opinia.
 13. Co ciekawe jedyny lek, który ustabilizował mi nastrój. Nic nie działało,same skutki uboczne. Neurontin pomógł, a nie ma tego nawet we wskazaniach. Jak widać psychika to sprawa niezbadana i bardzo indywidualna.
 14. Escitalopram. To to samo prawie, tylko mniej skutków ubocznych. Jest jakby lustrzanym odbiciem citalopramu.
 15. Ja brałem 300 wenli i 10 arypiprazolu na depresję z OCD. Pomogło, ale lepiej działa na mnie wenla z 50 mg amisulpirydu. Zdrowia.
×