Przyszłość forum

Hasiok.

Przyszłość forum

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 14:54
'Na początku, serdecznie proszę administratorów o nie zamykanie tego tematu - problem jaki jest,
każdy widzi i nie da sie dłużej udawać, że go nie ma. Temat zakładam w porozumieniu z wieloma
uzytkownikami forum um, którzy chcą wyrazić swoje opinię o tym, co sie tu ostatnio wyrabia i nie
chcą byc ''kneblowani''.
Myślę, że tylko ogólno-forumowa, spokojna i dojrzała dyskusja może pomóc...
:)

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 14:55
zasadniczo powiem tak - ile razy nas olejecie, tyle razy wrócimyQ! bo nam zalezy na tym forum!
Do zobaczenia w koszu ;)

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 14:55
Może mi ktośwreszcie powiedzieć co siędzieje na tym forum bo ostatnio panuje dosyć chora atmosfera.Myślę,że muysimy porozmawiać z moderatorami i wyjaśnić cały ten spór.Bo najważniejsze jest dobro forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 14:56
Ale ja się nie zgadzam. Twilight był ( i chciałabym, żeby dalej był) jedną z najbardziej udzielających się na forum użytkowników. BARDZO dużo razy pomagał wielu osobom. I popieram Ewik, że te rady były naprawdę dobre. Jeżeli faktycznie był złym moderatorem (czego nie zauważyłam) to mimo wszystko stratą jest dla forum zbanowanie Twilight'a i kasowanie jego postów, które są zwykłymi (w sensie nie wykraczającymi poza regulamin) i przyjaznymi wypowiedziami. Jest mi na prawdę przykro, że tutaj się tak dzieje.

Twilight napisał:
Uważam, że nie jest normalne, gdy poważne zarzuty wymieniają pomiędzy sobą moderatorzy, a nikt nie ma odwagi postawić ich ''w twarz'' i muszę sie o nich dowiadywać z 15 ręki. Oczernić kogoś łatwo, gorzej wziąć na siebie odpowiedzialność za jasne postawienie sprawy.

To jest racja. trzeba mówić wprost, bo wtedy daje się możliwość 'usprawiedliwienia'. Może coś źle zrozumiane i już wielki problem. Z igły widły. Wiem, że nie wiem bardzo dużo, bo rozmowy prowadzone są w subforach ukrytych, więc może nie powinnam się wypowiadać, ale wiem, że z postów twilighta zawsze można było wyciągnąć wiele cennych rad. Może i w kłótni pojawiło się wiele niepotrzebnych wyzwisk, ale to chyba można wybaczyć?
Powtarzam jeszcze raz.. jest mi bardzo przykro, że się tak dzieje..

I jeszcze bardziej przykro, że nawet nie dajecie możliwości wyrażenia własnej opinii i użytkowników. Forum to głównie użytkownicy. A nie moderatorzy. Nasze zdanie też się przecież liczy!

(kopiuję post, bo poprzedni temat, w którym chciałam to umieścić został zablokowany)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 14:59
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:25 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 15:03
MaRiAnEk napisał(a):Wszystko zostanie wyjaśnione (...) w niedalekiej przyszłości.

Mam ogromną nadzieję..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:03
MaRiAnEk napisał(a):Wszystko zostanie wyjaśnione materiałami wizualnymi w niedalekiej przyszlości. O ile nie znikniemy o godzinie "0".

a nie moglibyśmy pogadać tak normalnie, po ludzku?

przez Dino 06 wrz 2007, 15:06
Ale ja się nie zgadzam. Twilight był ( i chciałabym, żeby dalej był) jedną z najbardziej udzielających się na forum użytkowników. BARDZO dużo razy pomagał wielu osobom. I popieram Ewik, że te rady były naprawdę dobre. Jeżeli faktycznie był złym moderatorem (czego nie zauważyłam) to mimo wszystko stratą jest dla forum zbanowanie Twilight'a i kasowanie jego postów, które są zwykłymi (w sensie nie wykraczającymi poza regulamin) i przyjaznymi wypowiedziami. Jest mi na prawdę przykro, że tutaj się tak dzieje.

Jestem na tym forum krótko ale pierwsze wypowiedzi które czytałęm były Twilight'a,facet naprawdę dużej ilości osób pomógł,pisze sensownie i mądrze.
I tak jak wyżej podpisuje sie pod postem Kingi ,nic dodać nic ująć.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 15:07
no właśnie porozmawiajmy spokojnie

przez IceMan 06 wrz 2007, 15:07
Niestety z tego co widzę to Twilight nie ma ani przez chwilę zamiaru siebie usprawiedliwić. Chce tylko oczernić administrację i to jego jedyny cel jak na razie.
Przyjaciel forum

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:08
Owszem - również uważam, że głęboko nie fair jest decydowanie za ludzi, co mają myśleć. Od 5 rano administracja robi wszystko, by wyczyścić jakiekolwiek ślady - nie zostaliśmy 'zakneblowani'' tylko dlatego, że w godzinach szczytu, które nadeszły, zbyt wielu userów miało okazje przeczytać co nieco przed kasacją.

Ja nie mam zamiaru nikomu mówić, co ma myśleć. Ale fajnie, gdyby administracja zrozumiała, że tu nie chodzi o mnie - Problemem jest to, że funkcja moderatora, z zasady ciężka robota, stała sie quasi-elitarną kastą, gdzie decyzje podejmuje się ''za kotara'', decyduje za ludzi, jak maja myśleć.

Smutne, że taki bałagan musiał powstać, by ludzie mogli napisać chociażby to, co w tym topicu - kulturalna, grzeczna krytyka. Kiedyś Atrucha nie odważyła by się zamknąć krytycznego tematu, dziś takie znikały bez śladu (ten jest drugim z udziałem tylu użytkowników, pierwszy wyparował jak kamfora na oczach Ewy i Darka!)

Tylko dialog. Żadnych knebli...

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:14 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 2 razy
PersonaNonGrata

przez IceMan 06 wrz 2007, 15:11
Oczywiście... porozmawiajmy. Na razie jednak to co piszesz nadaje się do powieści klasy średniej. Zadnych rzeczowych faktów, żadnych przykładów tego o czym piszesz.
Przyjaciel forum

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:12
Piotrek napisał(a):Na razie jednak to co piszesz nadaje się do powieści klasy średniej

Po co tskie hasła? Miało być grzecznie i kulturalnie!

przez arla 06 wrz 2007, 15:12
nie tylko na oczach Ewy i Darka ale tez na moich;p troche to wszystko chore jest..
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

Sortuj wg