Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyszłość forum


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważacie, że trochę dziwne jest tworzenie wrażenia wojny

 

Administracja + Twilight vs. Użytkownicy

 

która nagle zamieniła się w wojnę

 

Administracja vs. Użytkownicy + Twilight

 

Zrozumcie, że Administracja nie robi niczego przeciwko Wam i jeżeli ktoś z tego forum wylatuje, to nie dlatego, że nam się nie podoba, tylko dlatego, że udaje kogoś innego i robi syf na forum z czystej złośliwości.

 

Więc może jak się uda w najbliższym czasie znowu nie wsadzać kija w mrowisko, to może dojdziemy do układu

 

Administracja + Użytkownicy vs. Trolle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja raz jeszcze spokojnie streszcze, co pisałem w porpsednich postach - smuci mnie, że:

 

1. Blokuje sie uzytkownikom mozliwosc swobodnego, krytycznegowypowiadania sie.

 

2. Traktuje ich różnie zależnie od nicka - wyraxnie powiedziano mi dziś, że wszystkie moje posty i tematy z tego działu będa lecieć bez śladu

 

3. Że z ciezkiej i paskudnej roboty mdoeratora sztucznie stara sie zrobić '''elitarna' kastę, która decyduje o życiu forum, a użytkownikom nic do tego.

 

4. Że poczucie władzy wśród modów postepuje coraz bardziej kiedys nikt nie wazylby sie nawet zamknac krytycznego tematu, dziś takie znikały bez sladu hurtowo.

 

5. Że wszelkie prob wyciagniecia reki, propozycje dojrzalej rozmowy byly olewane, a ''zastepnik'' dialogu powstal dopiero, gdy uzytkownixcy masowo wyrazili swoje niezadowolenie

 

6. Że mdoeratorzy chca decydowac za ludzi, co Ci mają mysleć - usuwają wybiorczo posty, BA, usuwaja fragmenty postu za pomoca edycji bez wpisu informacjnego o tym! Gdyby nierozsądek i rozum ludzi, z ktorymi rozmawialem, kaązdy widzial by mnie jako ''czarną bestie'' - tylko dla tego, ze smialem mieć inne zdanie niż administracja.

 

 

Więc może jak się uda w najbliższym czasie znowu nie wsadzać kija w mrowisko, to może dojdziemy do układu

 

Administracja + Użytkownicy vs. Trolle

I tak to właśnie wygląda - jesli ktos ma inne zdanie, jest trollem. Jeśli ktoś chce rozmawiać ''wklada kij w mrowisko''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zauważyć, że parę dni temu to ty byłeś oskarżany przez użytkowników o nadużywanie władzy, narzucanie swojego zdania i kasowanie postów bez uzasadnienia, a teraz wykorzystujesz to przeciwko nam...

 

Klimaty jak z Orwella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Twoje zdanie JEST ważne - bo forum to użytkownicy. Nie modzi, a użytkownicy. Modzi służa użytkownik - poza obowiązkami moga byc tacy, siacy, owacy, ale funkcja moda to TYLKO służba. Zrobienie z tego ''jednej siatlej osoby'' ktora ma decydowac o mysleniu innych, konczy sie tak, jak widać.

 

Jakiś czas temu mnostow bylo szumnych zapowiedzi o odejsciach i straszenie zygowinami, trollami itp. Nikt nie chce od Was, drodzy modzi, odejścia - chcemy szanowania nas, wykorzystywania narzedzi administracjnych tylko do sprzątania, a nie do decydowania co jest słuszne, a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie sie, czemu sprawa wygląda, jak wygląda? To proste - moje odwolanie bylo przeprowadzone we wspolpracy z moderatorami... ale to nie ma znaczenia, wisi mi funkcja lub jej brak. Wazne rzeczy dzieja sie wszedzie, procz dzialu dla adminow.

 

Wszystko, od ankiety, w ktorej dlao sie jedynie negowac, po wypowiedzi krytyczne wobec mnie modów na forum publicznym, ktorych nie raczli NIGDY umieścić na forum dla admow (prosty przyklad - na publicu atrucha napisala ''zostales odwolany, bo'', a na forum dla admow ''nie mam zadnych zarzutow do twojej pracy, ale sa skargi prosze Cie o zrezygnowanie z funkcji"... Wszystko to miało na celu oczernianie - a czemu?

 

Bo smiałem mieć inne zdanie. I głośno je wyrażac.

 

ale to nie ma żadnego znaczenia, bo wbrew torowi, na jaki spychają rozmowe nasi kochani modzi to NIE jest rozmowa o mnie.

 

Rozmowa jest o wolnosci do krytycznej wypowiedzi dla kazdego uzytkownika forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock::shock:

czytam czytam nie bardzo dalej rozumiem ludzie o co Wam tak naprawdę chodzi :roll:

 

mamy teraz się zajmowac zatem czy Twilight był dobrym moderatorem czy złym :?::?::?: a byc może użytkownikiem ????

 

 

jako user tego forum pozwolę sobie napisac swoje odczucia

 

dostał kolega nasz kredyt zaufania tak :?: jednym sie podobało jego postepowanie innym nie- to naturalne! ale skoro na forum zdarza sie, że jest wiele złych i krytycznych uwag co do osoby należy podjąc odpowiednie kroki :-| takie sa zasady i reguły :roll: na każdym forum nie tylko takim jak to :?: każdy logując się zapoznaje sie z regulaminem i akceptuje go :!:

 

a teraz do rzeczy :

myslę że tresc prywatnej wiadomości do Administratora od Twilight winna zostac opublikowana na tym forum w celu wyjaśnienia pozostałym użytkownikom w czym tak naprawdę tkwi problem :roll::!:

 

Ewik 22

 

to dobrze , że piszesz co myslisz z małym ale, aby ta wypowiedz nie wchodziła poza pole terytorium psychicznego żadnej jednostki :!:

 

 

reasumując: widze tu skowyt nad rozlanym mlekiem w takich przypadkach wyłacznie należy już tylko posprzatac :-| to tyle co mam w tym temacie do powiedzenia

 

a Ty Twilight miej odwage wreszcie powiedziec co Cię tak naprawde boli bo ja tu juz nic nie kumam :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskanie 15 razy powycinanych fragmentow poskaldanych z moich roznych wypowiedzi (laskawie raz atrucha zmaiescila znaczek wyciecia) nic nie zmieni, Marianku.

 

To czysta bzdura - jeszcze jako mod wskazywalem wam luki w zabezpieczenaich forum, apelujac o ich naprawe, teraz wraz z innymi chcmey dialogu - a Wy zapychacie nam usta swistkiem, kto nie ma potwierdzenia w rzeczywistosci?

 

Ten numer nie przejdzie. Tym razem nie uda sie ze mnie zrobic bomby, zagrazajacej forum.

 

Bo rozmowa nie ejst o mnie, ona jest o wolnosci slowa na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zachowanie poziomu dyskusji - darcie sie na uzytkownikow, bo nie chca myslec po Waszemu, nic nie zmieni.

 

Nie Marianku, nie didad - to nie jest dyskusja o mnie. Problem jest w tym,że knebluje się każdego, kto chce sie wypowiedziec krytycznie, a te pozory rozmowy teraz spowodowane sa tylko iloscia ''ludu'' ktory ma tego dosyć.

 

Prosty przyklad - kilka dni temu bethi zadalaproste pytanie. PO 15 minutach topic zostal zamkniety i wyladowal w koszu. Dobre i to, bo obecnie praktyka to znikanie ebz sladow, a nawet edycja prywatnych postow bez cienia wzmianki o tym

 

Skończcie z mowieniem ludziom, co maja myśleć! Każdy ma swoje smienie i swoj rozum. A Was boli, że tym razem nie wyszlo pokierowanie ''wedle woli kasty rządzącej''.

 

I to też smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszędzie! Każdy moj post przez kilka godzin byl wyedytowywany, a pozostawiano np. POCIĘTE psy, aby wyglądaly jak obelgi. Zreszta, zapytaj dokazującego tu marianka, to jego sprawka.

 

 

 

Szkoda, ze usilnie spychacie temat na ''Twilight jest zly''. Kilka postow temu uzytkownicy pisali Wam, co im sie nie podoba, ja tez, nawe w punktach - zero ustosunkowania sie do tego, zer poczucia, ze robicie źle.

 

Az tak Was zaślepil ten dzisiejszy amok?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z mowieniem ludziom, co maja myśleć! Każdy ma swoje smienie i swoj rozum. A Was boli, że tym razem nie wyszlo pokierowanie ''wedle woli kasty rządzącej''.

Niestety dyskusja jest o tobie.

 

Dla odświeżenia pamięci, to Moderatora Twilighta Użytkownicy oskarżali o narzucanie swojego zdania.

 

Teraz Użytkownik Twilight oskarża Administrację i występuje w "obronie" Użytkowników.

 

To jest większy absurd niż ostatnio w polityce :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis każdy mod czuł, że może wykorzystać przeciw mnie każa ''broń'' - czuliscie sie jak na poligonie. Od wyrywkwoej edycji postow,przez bany, kasowanie, bombardowania tylko brakowalo. Aha, nawet straszenie policja było.

 

To nie ma znaczenia. Ja siedze w tym od dawna, potrafie robic swoje mimo to. Ale dyskusja NIE JEST O MNIE

 

Dyskusja jest o Waszym braku szacunku dla uzytkownikow - miast naszymi slugami, poczuliscie sie wladcami.

 

 

 

 

Nie Amy, dyskusja NIE jest o mnie, tylko dlatego, że WY byście tak chcieli, podbudzając sztucznie niecec do mnie.

 

Dyskusja jest o tym, o czym chcą rozmawiac ludzie, czyli o blokowani wolnosci slowa i totalnym nadużywaniu tego, co powinno być służbą - do władzy. Szkoda, że tak szybko posmakowałaś w tym.

 

Jesli porównujesz to do polityki, to baw sie dobrze - ''ci głupi, naiwni userzy, My wiemy lepiej, co jest dla nich dobrze, ale oni maja pretensje - ah, co za absurd, wiekszy niz w polityce :shock: "

 

Smutne. Zwlaszcza, gdy przypomnimy sobie, że wedlug Was tej dyskusji w ogole nie powinno byc, że przez ostatnie 10 godzin kasowaliście ją, poki niepojawilo sie ans zbyt wielu, aby problem zatuszować

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej_Z

 

jak to ja kogos knebluje nie no przesadzasz chyba juz :?::?:

kto nie ma tej wypowiedzi słowa :?:

 

powiem tak dyskusja która jest ż etak powiem na ostrzu noża powinna byc złagodzona do poziomu neutralnego za pomoca kompromisów no jeżeli oczywiście chcemy obopulnie spokoju świętego :roll:

 

powiedz mi i wyjaśnij wreszcie swój problem bo staram sie go zrozumiec ale jeżeli nie napiszesz nie będzie to nikomu dane :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko tu o ustosunkowanie się co jak robimy - po sobie nie zauważyłem żebym robił to co w poprzednich punktach wymieniłeś. Więc co jest nie tak? Bo dla mnie to nadal zarzuty z palca wyssane.

potrafie robic swoje mimo to

zmiennym ip każdy głupi potrafi się posługiwać

 

 

Edit:

Temat RZEKA - ja z tego pociągu wysiadam bo mam ważniejsze sprawy od bezsensownej potyczki słownej... potem sobie was poczytam - może za 10 stron przeczytam wreszcie coś sensownego i do rzeczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia pamięci, to Moderatora Twilighta Użytkownicy oskarżali o narzucanie swojego zdania.

 

 

a mi sie wydaje raczej z mojego punktu widzenia o chamskim tonie mówie wyłacznie o sobie i tak sie wypowiedziałam :roll:

 

Maciej_Z

 

ja Cie szczerze nawet lubie nio cio TY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu w żałosny sposób chcecie rpzerzucic dyskusje na mnie. Tak Was interesuje, jak tu wchodze mimo braku zmiennego IP? Opisalem wszystkie luki na forum jeszcze jako mod, ale nikt tego nie czytał. Ale to nie ejst ważne.

 

Przedluza nam sie gadka w nieskonczonosc, ale pytanie jest proste:

 

Zmienicie to, co nie podoba sie uzytkownikom, (i bez bzdur, ze waszym zdaniem problem nie istnieje, bo tego juz nikomu nie wcisniecie) czy macie zamiar nas wszystkich odeslac do ''zajecia se wlasnym forum, bo tu decyduja moderatorzy''?

 

to proste pytanie. Wystarczy krotka odpowiedź.

 

 

 

Dżejem, problem jest taki, ze rozmow nie bylo - procz kilku pierwszych postow atruchy, w ktorych odsylala mnie na inne forum, a ja pisalem, ze nie widze powodu, by nie krozsyatc z praw uzytkownika do wpowiadania sie.

 

chetnie udostepnie wszysto, ale pmy sa na moim zablokowanym koncie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×