ofiara gwaltu

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

ofiara gwaltu

przez Artemizja 16 cze 2012, 20:26
pati09, już po wszystkim...trzymaj się...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 20:26
teraz siedzę i rycze jak głupia, chciał rozmawiac ale powiedziałam żeby mnie zostawił w spokoju, chwile nalegał ale w końcu odpuśćił chociaż pewnie nie na dlugo.

ofiara gwaltu

przez dogomaniaczka 16 cze 2012, 20:27
pati09, ale chyba miał rację z tym lekarzem, wydaje mi się, że to słuszne :( Choć szkoda, że tak szybko a nie do jakiegoś zaufanego, może byłoby Ci łatwiej :(
Tata na pewno przeżył też szok i jest zmartwiony i zszokowany, w końcu jesteś jego córką..teraz będzie już tylko lepiej, pomoże Ci we wszystkim..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 20:36
dominika92, powiedział że musimy iśc na policje,
nie raz rozmawiał z dziewczynami które przez to przeszły, pytał o każdy najbardziej krępujący szczegól. a Teraz przez cała drogę do lekarza i spowrotem się nie odezwał ja płakałam a on patrzył na drogę, nigdy tak mocno nie ściskał kierownicy jak dzisiaj.
jak wróciliśmy poszłam do siebie przyszed po chwili chciał o coś zapytać ale sam chyba nie weidział o co, zapytał tylko "kto?"
kazałam mu się wynosić, nie zapytał nawet jak się czuję czy wszystko w pożądku. Unika tego pytania, nie wiem czemu. Teraz siedzi u siebie i ppije:(

-- 16 cze 2012, 20:37 --

nawet mnie nie przytulił, widziałam w jego oczach strach :(

ofiara gwaltu

przez Artemizja 16 cze 2012, 20:44
pati09, myślę,że On sam nie wie,jak ma się zachować...pewnie nie wie nawet,czy może Cię przytulić...bardzo możliwe,że może się bać Twojej reakcji,tego co poczujesz,czy Cię nie zrani...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 20:52
Bellatrix, zapytał tylko kto to był o nic więcej. teraz gdziesz wyszedł, chciałam żeby mnie przytuli zapytał czy wszystko w pożądku :(
a on prawie nic od tej pory gdy się dowiedział nie powiedział do mnie, nie spojrzał mi nawet w oczy. :(

ofiara gwaltu

przez Artemizja 16 cze 2012, 20:54
pati09, to spróbuj mu powiedzieć,co Ci leży na sercu.Nie wiem tylko,czy po dzisiejszym ciężkim dniu,dasz radę...myślę jednak,że jeśli powiesz mu to,co napisałaś tutaj,to będzie zachowywał się inaczej.Myślę,że On po prostu nie wie,czego w tej chwili potrzebujesz,co by Ci w jakiś sposób pomogło...

Administrator

ofiara gwaltu

przez Agasaya 16 cze 2012, 20:55
pati09, bo nie wie co ma zrobić... boi się Ciebie zranić jeszcze bardziej... powiedz mu czego potrzebujesz teraz od niego... nie sądzę żeby Ci odmówił przytulenia...
Dla rodzica to szok kiedy dowiaduje się że ktoś tak skrzywdził jego ukochane dziecko
łączę się w bólu... ja do dziś nie mam odwagi powiedzieć mamie...
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

ofiara gwaltu

przez Artemizja 16 cze 2012, 21:00
pati09, dokładnie tak,jak napisała Agasaya.Twój tata jest zszokowany nie wie,co robić.
Rozumiemy przez co przechodzisz,bo same też to przerabiałyśmy...jesteśmy z Tobą,Słońce...

Administrator

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 21:03
Bellatrix, jak Twoj rodzice zareagowali na tę wiadomość?

ofiara gwaltu

przez tahela 16 cze 2012, 21:06
pati09,
Pewniw nie wie jak się zapytac nawet i jak z toba rozmawiac , czy chcesz zeby Cie przytulił czy nie chcesz i boi sie Twojej reakcji, sam jest w szoku pewnie,ale powiedział ze Ci pomoze i załatwi ,zawiózł Cie do lekarza i mysli teraz co i jak, ale myśle ,ze dobrze wy wam zrobiła rozmowa szczera ,ale jak troche emocje opadna.Pierwszy krok masz za soba i teraz na walke sie musisz nastawic cięzka, ale dobrze,że powiedziałaś.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 21:11
tahela, widzę, że on sobie też z tym nie radzi wypił w gabinecie pół butelki i gdziesz wyszedł.
nie chciałam żeby to takwygłądało nie spodziewałam się takiej reakcji. Myślalam że skoro w pracy ma z tym styczność to nie zrobi to na nim tak dużego efektu. :(

ofiara gwaltu

przez pati09 16 cze 2012, 21:15
Bellatrix, współczuje, to musiało byc dla ciebie straszne przezycie

ofiara gwaltu

przez Artemizja 16 cze 2012, 21:23
pati09, dlatego jeśli masz możliwość rozmowy z tatą i jest szansa na Jego wsparcie,to walcz o to.Nie zostawaj z tym teraz sama...

Administrator

Sortuj wg