Dziękuję za....

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Dziękuję za....

przez Atalanta 14 paź 2013, 20:02
Dziękuję.
Wam wszys­tkim.
Za to, że mnie wspiera­cie, nie znając mnie wca­le.. Tyl­ko 'zap­rzy­jaźniamy' się myśla­mi, opo­wiada­niami..
Ja wam dziękuję, zaw­sze, to wszys­tko co mnie gnębi, przez co cier­pię wy­pisuję tu­taj, Wy mi do­daje­cie otuchy i nadziei.. Z ni­kim in­nym nie umiem w ten sposób 'po­roz­ma­wiać'.. Dziękuję.
Chcę byście wie­dzieli ile dla mnie znaczy­cie.. Wiem jak to jest cier­pieć i nie móc z ni­kim na ten te­mat po­roz­ma­wiać, du­sisz to w so­bie, a po­tem prze­lewasz słowa na pa­pier, i jest Ci lżej :D

Dziękuję za....

przez janko12 29 paź 2013, 12:56
Dziękuję za każdy dzień, w którym czuję się lepiej :smile:
Usunięto spam z podpisu

Dziękuję za....

przez rotten soul 29 paź 2013, 13:32
A ja dziękuję wszystkim, którzy mi poświęcili i poświęcają swój na czas na rozmowy ze mną na forum, PW i GG. Dużo to dla mnie znaczy i bardzo tego potrzebuję. Dzięki wielkie.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziękuję za....

przez Saraid 29 paź 2013, 13:43
Dziękuje za to ,że za to że istnieją takie miejsca jak to forum w których człowiek może znależć wsparcie,zrozumienie.
Saraid

Dziękuję za....

przez nomorewords43 30 paź 2013, 20:38
uwaga będzie off-top. Dziękuję forumowiczce kasiątko. Gdyby nie Jej wiersz, który nieco przerobiłem w maju, to nie otworzyłbym puszki z pandorą w moim sercu i nie napisał kilku kolejnych rymowanek, z których większość jest na forum. Dzięki kasiątko' u odblokowałem zatkaną rurę w mojej duszy. Sorki za off-top.
nomorewords43

Dziękuję za....

przez milady 31 paź 2013, 18:10
Dziękuję za to, że nie mam schizofrenii, że mam 4 dni wolnego, które udaje mi się nieco lepiej wykorzystywać, że mam co jeść mimo nieciekawej sytuacji finansowej.
Dziękuję że ktoś wymyślił te wszystkie cudowne soundtracki, których teraz słucham.
Dziękuję za to, że nie przeżyłam w życiu żadnej większej tragedii, tak jak niektórzy ludzie.

Dziękuję za....

przez kupmitrumne 31 paź 2013, 19:35
Dziękuje :
siostrze - za to , że ukształtowała mnie , wyznaczenie właściwej drogi .. za uratowanie niejednokrotnie tyłka ..
mamie - za wyrozumiałość , cierpliwość
forum - kilku fajnym ludziom , za wsparcie , za nauczenie się jak sobie radzić w trudnych chwilach , za wyżalenie się ..

fajny temat , można zrobić sobie rachunek sumienia ..

dzięki kasiątko

Dziękuję za....

przez monk.2000 31 paź 2013, 19:47
Ja dziękuję, w sumie znowu nie mam za co. To tak jak słyszałem kiedyś taki tekst: "bądźmy wdzięczni za dar życia".
Ale wtedy już zapalała się filozoficzna lampka, żeby dostać dar najpierw trzeba istnieć. Wszelkie dary istnieją tylko dlatego że istnieje podmiot dla wszelkich obiektów. No i ogólnie śmierdzi mi to stwierdzenie.

Poza tym wdzięczność, to taki akt zwrócenia czegoś co się otrzymało, w postaci życzliwości. Taki miły gest i dobry ton. A moim zdaniem pewne rzeczy są zagwarantowane w karcie praw człowieka i się należą, nie trzeba za nie dziękować.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Dziękuję za....

przez true 31 paź 2013, 19:56
dziekuje memu mezowi ze tyle lat ze mna wytrzymal i dzieciom , ze kochaja swoja mame taka jaka jest ;) to tyle

Dziękuję za....

przez Anna Maria 01 lis 2013, 22:37
nomorewords43 napisał(a):uwaga będzie off-top. Dziękuję forumowiczce kasiątko. Gdyby nie Jej wiersz, który nieco przerobiłem w maju, to nie otworzyłbym puszki z pandorą w moim sercu i nie napisał kilku kolejnych rymowanek, z których większość jest na forum. Dzięki kasiątko' u odblokowałem zatkaną rurę w mojej duszy. Sorki za off-top.

Jak miło :D Obrazek
Anna Maria

Dziękuję za....

przez Lola Rose 14 lis 2013, 23:35
Dziękuję za moją przyjaciółkę. Bo choć różnie między nami bywało to ona nadal jest i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Jestem jaka jestem

Dziękuję za....

przez anna.anakaia 14 lis 2013, 23:58
Dziękuję wszystkim, którzy mi tu na forum poświecili trochę uwagi. Nigdzie nie zlokalizowałam w jednym miejscu tylu inteligentnych osób.
Mogłabym jeszcze podziękować mojemu psychiatrze, który nie jest tylko wypisywaczem recept.
anna.anakaia

Dziękuję za....

przez NieznanySprawca 15 lis 2013, 00:19
Nigdzie nie zlokalizowałam w jednym miejscu tylu inteligentnych osób.

To zakrawa na jakąś paskudną ironię, że siedzi tu tylu błyskotliwych, bystrych ludzi, a życiowo totalnie rozbitych.

To ja dziękuje Panu Bogu za wagon ruskich fajek, i małą premię, za którą właśnie jem pyszną pizze. ;)
NieznanySprawca

Dziękuję za....

przez Śmiercionauta 15 lis 2013, 00:22
anna.anakaia, to trochę brzmi jakbyś się zegnała z nami.

a ja dziękuje sobie.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg