Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Stylow 09 gru 2011, 18:50
Moja głowa.
Stylow

Wkurza mnie:

przez amelia83 10 gru 2011, 03:43
mój chłop teraz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 10 gru 2011, 09:29
Mnie wkurza, że zbliżają się święta :x

Mnie też ... i jak mi ktoś coś bezzasadnie zarzuca. :evil:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kasia000 10 gru 2011, 10:21
że jestem panikarą
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 10 gru 2011, 17:41
świąteczne piosenki :evil:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 10 gru 2011, 17:45
To ,że muszę jeszcze wyjść :evil:
Moderator

Wkurza mnie:

przez Midas 10 gru 2011, 18:07
świąteczne piosenki

Mnie też :evil: i świąteczne reklamy :evil:
Padłeś?! Powstań!!

Wkurza mnie:

przez chesteroo 10 gru 2011, 23:41
hmm..że moje myśli odbiegają daleko po za rozsądek...a zwyczajnie bezradność..wobec przeciwnika w moim umysle :-P

-- 10 gru 2011, 22:44 --

[quote][/quote] a święta lubie..bardzo.. :yeah: jakoby nastrajają mnie pozytywnie..acz...przy wigilii bez benzo się nie obejdzie :angel:
...JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ...

Wkurza mnie:

przez frytka 10 gru 2011, 23:49
pytanie: jak się czujesz....
Anioły są wśród Nas

Wkurza mnie:

przez makus1966 10 gru 2011, 23:53
ten cholerny wyścig szczurów jaki jest gdzie okiem sięgnąć i to chciejstwo w około

Wkurza mnie:

przez lucus 11 gru 2011, 06:47
Wkurzają mnie:
Pretensjonalne nadęte kury domowe.
"Twardziele" którzy zamiast powiedzieć że boli ich głowa drą ryja że łeb ich napier...ala.
Ludzie głośni którym gęba się nie zamyka. :blabla:
Ludzie którzy mogli by być fajni ale z lęku przed brakiem akceptacji starają się upodobnić do ludzi głośnych i przyklejają sobie sztuczny uśmiech do twarzy. :o
Fakt ,że prawo natury to ustalenie hierarchii w stadzie .A gdy to zaczyna się dziać w relacje międzyludzkie wkracza tandeta,obłuda,jakaś odrażająca szopka,podejrzliwe spojrzenia,podgryzanie,rozgrywanie,ciosy poniżej pasa...I wreszcie są efekty - przyjemność rządzenia przemieszana jednak ze strachem o utrzymanie władzy a z drugiej strony lęk o siebie i strach przed władzą.
I znowu to widzę.Zachowania społeczne np.pawianów(dziesiątki lat badań) są niemal identyczne jak zachowania ludzi.A małpy te są dość wredne.Czuję,że funkcjonuję pośród marionetek w rękach natury.Sam niejednokrotnie przekraczałem granicę przyzwoitości tłumacząc sobie,że wszystko jest w porządku.Już mnie to męczy :time: - ciągłe pilnowanie się,żeby nie dostać po głowie albo nie schamieć .Odciąć się niby można ale za samotność przewidziana jest kara.Depresja ,lęki,pustka,hormony stresu,wyniszczenie psychiki przenoszące się na ciało.Sprytnie to sobie wykombinowała matka natura.Krótko mówiąc powinno się siedzieć w stadzie rywalizować z idiotami,odstawiać taniec godowy przed nadętymi krowami (mam nadzieję ,że ludzie z forum są trochę inni) bo...gatunek ma przetrwać.W co ja w ogóle jestem zaprzęgnięty. Harówa w fabryce produkującej od milionów lat materiał genetyczny.Dzięki niezliczonej ilości ofiar którą wyrzuciła ta maszyneria na śmietnik historii m.in. ja przyszedłem na świat.Ja-efekt ewolucji :pirate: ....Zostałem w ten najwyraźniej jedyny ze światów wrzucony wbrew swojej woli.No cóż.Jak już jestem to trzeba jakoś tu żyć.Miałbym poczucie skrajnego poniżenia widząc siebie ze sznurem na szyi.Przez całe to dziadostwo?Jeszcze samemu sobie dokopać?
Zostaje absurd,drwina,cynizm,surrealizm :twisted: ale czy będąc częścią natury mogę bezkarnie drwić z jej praw.Zobaczymy...być może się...w domu wariatów. :why:

Zakończę słowami Jaquesa Brela"Ludzie to sfora wściekłych psów,a życie to banalny skecz, o szczerym wyszczerzaniu kłów."

Wkurza mnie:

przez Laima 11 gru 2011, 16:37
Nie znoszę jednej dziewczyny z grupy.Nie wiem czy się wciekać czy ryczeć
Laima

Wkurza mnie:

przez Stylow 11 gru 2011, 20:00
Nierozgarnięci ludzie. ;x
Stylow

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 11 gru 2011, 21:09
Laima napisał(a):Nie znoszę jednej dziewczyny z grupy.Nie wiem czy się wciekać czy ryczeć

Nie przejmuj się zołzą, na pewno nie jest tego warta.

Sortuj wg