Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Artemizja 29 maja 2015, 15:32
acherontia-styx napisał(a):
Artemizja napisał(a):To, że akurat mnie musiała się trafić zmiana z całym hotelem psychiatrów i seksuologów :evil: Bardziej powalonej grupy nie widziałam :?

Hahaha :mrgreen: może być wesoło :lol:
nie było wesoło. Ci ludzie są bardziej chorzy niż ich pacjenci. Sorry, ale po dzisiejszej nocy, to jedyny wniosek, który mi się nasuwa.

Wkurza mnie, że jutro znowu mnie czeka nocka z całym hotelem psychiatrów i seksuologów, co oznacza jedną wielką masakrę :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Pieprz 29 maja 2015, 15:35
WinterTea napisał(a):Moi znajomi, którzy korzystają z pomocy terapeutów.

hę? dlaczego?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez Pieprz 29 maja 2015, 15:37
Sorry, ale po dzisiejszej nocy, to jedyny wniosek, który mi się nasuwa.

a co robili?
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Artemizja 29 maja 2015, 15:43
Pieprz, długo by opowiadać. Miałam do czynienia z wieloma grupami z różnych kręgów, ale ludzi tak zadufanych w sobie, o tak roszczącej postawie, obcesowym zachowaniu i idiotycznych, wręcz "inteligentnie" chamskich tekstach, to w życiu nie widziałam. Musiałabym się długo rozpisywać podając przykłady sytuacji, które miały miejsce dzisiejszej nocy. Odnoszę wrażenie, że wielu z nich cierpi na jakieś zaburzenia emocjonalne, bo naprawdę, nie widzę innego wyjaśnienia.

Ogólnie, to nie przepadam za lekarzami. Pracowałam przez prawie rok w przychodni i to, co wyprawiali względem personelu i pacjentów, to się w głowie nie mieści. Miałam nadzieję, że w hotelarstwie nie będę miała z Nimi do czynienia, a tu niestety - trafiła się ta grupa. Owszem, zdarzają się lekarze, którzy szanują ludzi, ale takich można policzyć na palcach jednej ręki. Niestety, ale dyplom lekarza medycyny wielu najwyraźniej utwierdza w przekonaniu, że bycie narcystycznym bubkiem z przerostem ambicji nad intelektem jest częścią ich zawodu.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 29 maja 2015, 15:49
Artemizja, uroki pracy z ludźmi którzy uważają się za obywateli "z wyższej półki". Pracowałem z polskimi profesorami i niektórzy też mieli swoje niemałe odpały.

Odnoszę wrażenie, że wielu z nich cierpi na jakieś zaburzenia emocjonalne, bo naprawdę, nie widzę innego wyjaśnienia.

Weź nadrukuj wizytówek z adresem forum i im rozdaj :twisted: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 29 maja 2015, 15:49
Artemizja napisał(a):
Ogólnie, to nie przepadam za lekarzami. Pracowałam przez prawie rok w przychodni i to, co wyprawiali względem personelu i pacjentów, to się w głowie nie mieści.

Zgadzam się w 100%. Niestety mam do czynienia z tą grupą zawodową na co dzień. Mają wybujałe ego i uważają się za Bogów (a przodują w tym chirurdzy), pielęgniarki często uważają za przedłużenie uchwytu strzykawki.
Zapomniał wół jak cielęciem był, bo na początku pracy sami przychodzą prosić pielęgniarki właśnie o pomoc, bo czegoś nie wiedzą.
Oczywiście uogólniłam bardzo, bo zdarzają się super specjaliści z fantastycznym podejściem do współpracowników i pacjentów, ale jest ich coraz mniej.

Wkurza mnie:

przez Artemizja 29 maja 2015, 15:54
na_leśnik, nie jestem pewna, czy Forum by to przetrwało :P

acherontia-styx, dokładnie.

Administrator

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 29 maja 2015, 15:55
acherontia-styx, jeśli chodzi o lekarzy to najbardziej popieprzeni są Ci starzy wyjadacze, od 30 lat na posadce. Z młodszymi zazwyczaj jakoś da się dogadać.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 29 maja 2015, 16:03
na_leśnik, niekoniecznie.
Znam lekarzy z długim stażem pracy, profesorów itp. i potrafią być super.
Niestety, ale lekarzy uczą tego na studiach już. Pracowałam w szpitalu klinicznym, czyli studentów mieliśmy na co dzień.
Mieli być przy przeszczepie szpiku, żeby zobaczyć jak to wygląda, ale była obsuwa bo okazało się, że w preparacie jest dużo erytrocytów dawcy i bank krwi najpierw musi oczyścić preparat i zajmie im to chwile dłużej niż pierwotnie planowali. A studenci co? Oczywiście zostali puszczeni do domu bo jak to studenci lekarskiego będą czekać bezczynnie na przeszczep?!
Lepsza akcja, znowu studenci lekarskiego wbijają się z jedną z lekarek do dyżurki PIELĘGNIARSKIEJ, bo niby nie mieli się gdzie podziać. Wchodzę do dyżurki co słyszę? 'Dziewczyny weźcie torebki bo studenci nie mają gdzie usiąść.'

Wkurza mnie:

przez novymivo 29 maja 2015, 20:42
Wkurza mnie ze ludzie z pracy wchodza w dupe szefowi, a ja nie i mam przez to ciezko. Poprostu nie potrafie tego robic :(
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Wkurza mnie:

przez Pieprz 29 maja 2015, 20:45
novymivo napisał(a):Wkurza mnie ze ludzie z pracy wchodza w dupe szefowi, a ja nie i mam przez to ciezko. Poprostu nie potrafie tego robic :(
Ludzie z moralnym kręgosłupem zawsze mieli pod górkę.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez New-Tenuis 29 maja 2015, 22:43
To, że tak wieloma sprawami się niemal bezustannie zamartwiam od co najmniej dwóch miesięcy. Zwariować można. Mam czasem ochotę wyciągnąć sobie mózg i odstawić na półkę.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Wkurza mnie:

przez take 30 maja 2015, 08:24
Nie podoba mi się to, że mam tak niewiele kontaktów ze specjalistami (psychologami, psychiatrami).
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez novymivo 30 maja 2015, 08:59
ze dzien trwa tylko 24 godziny
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Sortuj wg