[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez Josie_86 11 paź 2013, 22:10
Ja jestem :!:
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

[Rzeszów]

przez keram 12 paź 2013, 18:54
hej ja tez jestem z okolic rzeszowa:)
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

[Rzeszów]

przez mandy3244 12 paź 2013, 20:10
Josie_86, keram, bardzo mi miło :) ja wprawdzie jestem z troszkę dalszych okolic rzeszowa, ale fajnie poczuć że nie jestem sama :)
What if it never gets better?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez lexon 14 paź 2013, 17:56
hej jest ktos z rzeszowa lub okolic kto boryka sie z problemami zwiazanymi z forum i chciałby pogadac albo sie spotkac na kawe herbate piwo?? a moze bylo by pare osoób chetnych zoorganizowac jakies spotkanie Pozdrawiam jak cos to pw

[Rzeszów]

przez volterum 17 paź 2013, 11:22
cześć Wam.
ja również okolice Rzeszowa i także szukam dobrego psychiatry..
volterum

[Rzeszów]

przez Josie_86 17 paź 2013, 11:40
Volterum Polecam doktora Gałkiewicza
Lexon co do spotkania.. to ja nie czuję sie na siłach:( może po dłuższym czasie, ale na pewno nie teraz.. Ale może znajdzie się ktoś chętny:) Odezwał się ktoś do Ciebie w sprawie spotkania?

[Rzeszów]

przez volterum 18 paź 2013, 18:25
@Josie

Zadzwoniłam do Niego. Kurtuazja wręcz w głosie. Terminy ma wolne już nawet dzisiaj. Przyjmuje w szpitalu jakimś tam, gabinet nr 5. Nie wiem gdzie..

Teraz sama nie wiem czy poczekać jeszcze z tydzień na wizytę u bardziej rzeczowego dr Kucharskiego czy jednak posłuchać się Ciebie, hm.
volterum

[Rzeszów]

przez Josie_86 18 paź 2013, 19:50
No nie wiem, każdemu może odpowiadać kto inny.. Kurtuazja to chyba dobrze przecież. Ja jestem z niego zadowolona i nie zamierzam zmieniać, a o dr Kucharskim czytałam dobre opinie, ale osobiście nie byłam..

[Rzeszów]

przez volterum 18 paź 2013, 22:23
Możesz napisać co Ci dolega, a raczej dręczy od wewnątrz? Ja jestem ciężki przypadek raczej, nawet nie chce zalamywac tego pogodnego doktora. Z drugiej strony czas wizyty...
Nie wiem sama.
volterum

[Rzeszów]

przez Josie_86 18 paź 2013, 23:38
Odpisałam na priv

[Rzeszów]

przez Enii 20 paź 2013, 13:19
Witam

Poszukuje dobrego psychiatry i psychologa (nerwica lekowa).
Zalezy mi na tym by nie brać leków. W szpitalu przepisano mi Alfoban i Escitil ale mam obawy :?
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez Luks321 22 paź 2013, 16:23
Pisałem już na poprzedniej stronie, jak ktoś jest zainteresowany to może przeczytać. Najgorsze co może być to zostać z problemem sam na sam. Jeśli ktoś tylko chce mogę wesprzeć, pomóc, pokierować. Jestem z okolic Rzeszowa, więc spotkanie na żywo w pubie czy kawiarni nie jest dla mnie żadnym problemem. Sam miałem podobne problemy (nerwica lękowa z atakami paniki) i wiem jak się ich pozbyć dokładnie tak jak zrobiłem w moim przypadku bez stosowania niebezpiecznych psychotropów i bez bezsensownego wyrzucania pieniędzy na uśmiechniętych psychoterapeutów. Jako dowód, że mówię prawdę, pomoc oferuję bezpłatnie od początku do końca. Zaznaczam tylko, że nie gwarantuję wyleczenia, ale są na to duże szanse. Jeśli ktoś zainteresował się moją wiadomością zostawiam swój numer gg: 47721424.

[Rzeszów]

przez fleuve 24 paź 2013, 11:52
Cześć wszystkim, bardzo się cieszę, że temat mojego rodzinnego miasta się ciut rozkręcił. Ktoś pisał coś o spotkaniu - ja jestem chętna, choć boję się i oczywiście: to-wszystko-i-tak-nie-ma-sensu to wiem, że właśnie szczera rozmowa i otwarcie na innych sens mają ;)
fleuve

[Rzeszów]

przez misiek_1 04 lis 2013, 17:08
bardzo proszę,żeby mi ktoś napisał gdzie w Rzeszowie mona się zapisac na terapie grupowa tylko nie prywatnie a państwowo.od 3 lat cierpię na cięzka depresję i całkowitą bezsennosc.cały czas jestem na lekach.chciałabym własnie poszukac ratunku na takiej terapii może by mi to lepiej pomogło.bardzo proszę o dokładny adres i nr telefonu.jestem po urazie czaszkowo mózgowym i na innym forum ktoś mi doradził zeby isc na taką terapię.

Sortuj wg