[Sosnowiec]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Sosnowiec]

przez daablenart 31 lip 2006, 00:53
jest ktoś kto chce pogadać.ja jestem na dobrej drodze do zdrowia

przez gusia 09 sie 2006, 23:19
Witaj daablenart,Ja również Sosnowiec :)
Tyle że na razie nie czuję się na siłach spotkac,pogadac...wiesz jak jest,prawda? :cry:
Fajnie że wracasz do zdrowia....
Pozdrawiam Cię :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez iris 08 wrz 2006, 20:25
Czesc Wam!
Dzis znalazlam te strone
ja również jestem z Sosnowca,cierpie na agorafobie i bardzo chetnie sie spotkam
Powinien wyswietylic sie moj nr gg,wiec napiszcie prosze :)
OLA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alvesta 15 wrz 2006, 21:38
Hej, dawno tu nie byłam... ja w Sosnowcu często, a jestem z Mysłowic. (nie) bez problemu się spotkam ;) Pozdrawiam wszystkich:)

przez Michal78 05 paź 2006, 07:36
Witajcie,
jakich lekarzy/przychodnie możecie polecić w Sosnowcu? Szukam też jakiegoś miejsca żeby zacząć psychoterapię. Najlepiej NFZ, ale jak znacie jakichś super fachowców, to nie będę skąpił się na kilka złotych :-). Wkońcu zdrowie najważniejsze.

Pozdrawiam

Michał

przez gusia 05 paź 2006, 11:33
Michał,powiem tak...leczyłam się rok w Będzinie,teraz przeniosłam kartę do przychodni na Zagórzu(ul.Kisielewskiego),dlatego że mam dwa kroki(wcześniej nie było tu psychiatry),i myślę że nie będę miała czego żałowac.
Porównując tych lekarzy..(niebo a ziemia),tu na Zagórzu jest kobieta,młodziutka,ale super prowadzi rozmowę,potrafi słuchac,jest bardzo otwarta,wiesz cięko powiedziec mi coś więcej ponieważ byłam dopiero dwa razy,ale ludzie przyjeżdżają do niej z daleka,nawet jeśli mają "pod nosem"lekarza.
Bardzo sobie chwalą :P
Jeśli chodzi o terapię(sama szukam i chcę rozpocząc)to ja wiem tylko o Czarnej.
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

sosnowiec

przez iris 05 paź 2006, 11:57
ja Wam powiem szczerze, ze nie cierpię psychologów...zaczynałam kilka razy terapię, ale przestałam. Chodziłam prywatnie do 2 psychologów, niby świetnych do Katowic-Instytutu Ericsona. Prosiłam, żeby Pan czy Pani mówili do mnie po imieniu a nie per Pani, bo to stwarza dystans, a ja tu przyszłam po to żeby się go pozbyć. I to płacenie pod koniec "sesji"...Żenada. Wszystko co oni mówili czy ćwiczyli ze mną znałam.
Najlepszym terapeutą jesteśmy sami dla siebie-polecam książki-Potęga Podświadomości-naprawdę fajna, czy metoda Silvy też mi pomogła.
A propos "specjalistów" w Sosnowcu na CZarnej....byłam tam raz u psychiatry,niedouczona baba przepisała mi leki, po których non stop ryczałam i wpadłam w depresję.Jak jej powiedziałam ze chyba cierpię na agorafobię, to mam wrażenie że nigdy nie słyszała takiego dłuugiego wyrazu...
Porażka
Jeśli chodzi o psychiatrów-dr. Krzysztof Czuma-wspaniała osobowość, świetny specjalista-wyciągnął mnie z najgorszego i prof. Hese-sława i niesamowita osobowość, bardzo mądry, przy tym skromny i wspaniały specjalista.
Dr Czuma przyjmuje w Katowicach na Korfantego a prof Hese albo w szpitalu w Tarnowskich Górach albo prywatnie w Bytomiu.
Są to lekarze z prawdziwego zdarzenia, którzy chcą pomóc. A o to przecież w tym chodzi.
W S-cu nie znam nikogo dobrego. Te 2 osoby polecam gorąco
pozdrwaiam wszystkich:)

przez gusia 05 paź 2006, 20:14
Dzisiaj się dowiedziałam (niewiem czy akurat ta terapia kogoś interesuje),że na Czarnej nie prowadzą terapii behawioralno-poznawczej. :(
Najbliżej Nas szpital w Siemianowicach Sląskich przy ul.Korczaka.
Może ktoś z Was orientuje się czy nie ma bliżej?
Pozdrawiam.gusia

[ Dodano: Pon Paź 09, 2006 5:53 am ]
Małe sprostowanko...szpital w Szopienicach...(ja napisałam Siemianowice...ech..) :?
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Michal78 09 paź 2006, 16:40
Na Korczaka jest jakaś przychodnia, czy tylko szpital? Był tam ktoś? Jakie wrażenia?

Pozdrawiam

Michał

przez gusia 13 paź 2006, 20:40
Na Korczaka jest prawdopodobnie szpital,zresztą nie wiem jak to tam wygląda :?
Przychodzę z nowymi wieściami dotyczącymi terapii w Sosnowcu.
Wczoraj moja psychiatra powiedziała mi o NZOZ "Feniks" ul Sobieskiego 29,prowadzą terapię grupową skuteczną w nerwicy lękowej.
Wygląda to w ten sposób że trwa ona 6 tygodni,ale (niestety) trzeba bywac na niej codziennie,to taki oddział dzienny.
Ja się namiętnie zastanawiam i chyba się zdecyduję,bo już mam dośc życia z tym "paskudztwem" :(
Piszcie proszę jeśli wiecie o czymś jeszcze.
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Grzegorzsc 10 gru 2006, 20:19
Czesc tez jestem z Sosnowca dzisiaj pierwszy raz wszedłem na to forum i mam nadzieje ze cos mi to pomoze.Z tego co czytam to mam depreche i nerwice co niezbyt mnie napawa optymizmem. Wszedlem na to forum bo mialem juz dosc tego ze mi sie nic nie chce robic, sama nerwica natręctw niebyla az tak zla (przyzwyczailem sie) ale teraz doszla ta "apatia" i chce sie tego pozbyc bo studiuje (II-gi rok niewiem jak udalo mi sie przejsc pierwszy) ,a jakos chce skonczyc te studia. Pozdrowienia i trzymam kciuki za wszystkich forumowiczów bo wiem jak jest ciezko jak cos w glowie nie gra tak jak trzeba. Aha jesli ktos bedzie chcial pogadac to jest moje gg 2355129 zazwyczaj nie jestem aktywny bo nie chce mi sie gadac z kimkolwiek wiec jesli ktos cos napisze napewno odpisze. Pa.

przez lija70 11 gru 2006, 14:43
Cześć wszystkim :D ja rownież wczoraj znalazłam tą stronkę mieszkam w Jaworznie to blisko was.Cierpię na nerwicę lękową ,nie mogę sama nigdzie wyjść ,zawsze jestem od kogoś zalezna to okropne uczucie :cry: pozdrawiam
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

przez gusia 12 gru 2006, 01:07
Witam "sąsiadów" :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez lija70 12 gru 2006, 13:53
:D witaj gusia :smile: milo mi

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 5:46 pm ]
Mam pytańko czy znacie dobrego psychiatrę z naszych okolic? :?
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

Sortuj wg