Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nerwus łagodny

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  W tym lekarza specjalisty medycyny rodzinnej.
 2. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej w zakładce "znajdź lekarza" można naleźć każdego lekarza i każdego lekarza dentystę i dowiedzieć się jakie uzyskał specjalizacje, którego stopnia i kiedy - http://rejestr.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd
 3. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Żeby nie było wątpliwości. Jowita Strączek-Moska, Edyta Życińska. Te osoby na hallera mają tytuł Specjalisty psychologa klinicznego.
 4. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Pacjenci powiem Wam kto na Hallera ma tytuł Specjalisty Psychologa Klinicznego bo być może w rejestracji na hallera się tego nie dowiecie w pełni, gdyż niektóre osoby pracujące w rejestracji na hallera są niedouczone. Strączek-Moska, Życińska. Te osoby na hallera mają tytuł Specjalisty psychologa klinicznego.
 5. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Powinno pisać czy jest to Specjalista psycholog kliniczny. Na hallera są 2 panie psycholog Specjaliści psychologowie kliniczni z 3. Jednak rejestracja ha hallera nie ujawnia Nazwisk dwóch pań psycholog Specjalistów psychologów klinicznych na hallera, ujawnia jedno Nazwisko. Pacjenci na Hallera, poznajcie Prawa Pacjenta i nauczcie się z nich korzystać. http://www.mz.gov.pl/leczenie/prawa-pacjenta/
 6. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Potwierdzam! Zapomnijcie o prywatności na Hallera!!!!!!! Już będąc u psychologa, prywatność Wasza może zostać naruszona poprzez przekazanie informacji o Was drugiemu psychologowi. Gdy pójdziecie na Hallera do jednego psychologa, ale zakładając że Wam nie "podpasuje", i zechcecie pójść do drugiego w tej samej poradni - ta druga pójdzie po informacje do pierwszej, a pierwsza jeśli jej nie "podeszliście" to zrobi wszystko byście i u tej drugiej w tej poradni nie byli. Dlatego psychologa na Hallera wybierajcie świadomie, bo zmiana psychologa na Hallera, będzie Was kosztować sporo. Psycholog na hallera wymusza odpowiedzi na pacjencie. Miejcie oczy szeroko otwarte na to co podpisujecie u psychologa na Hallera. Czytajcie, pytajcie i nie podpisujcie byle dokumentu danego do podpisu.
 7. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Psycholog na Hallera jeśli nie chce się zajmować pacjentem, to jest w stanie zrobić wszystko, i zrobi wszystko, by pacjent u niego nie był. Pacjenci, miejcie świadomość że psycholog jest w stanie sfałszować test. Gdyż m.in od wyniku testu zależy czy pacjent u danego psychologa będzie. Psycholog do którego pójdziecie będzie interpretował test, albo napisze prawdę, albo skłamie. Wybierajcie sami psychologa. Psycholog Jeśli nie chce by pacjent u niego był, to jest w stanie zrobić wszystko - dosłownie wszystko by się pacjenta pozbyć i się nim nie zajmować.
 8. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Psycholog na hallera pozbywa się pacjenta
 9. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  SKARGI I WNIOSKI PACJENTÓW Pacjent lub jego przedstawiciel ustawowy mają prawo do złożenia ustnej albo pisemnej skargi na nienależyte udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz inne nieprawidłowości w Zakładzie Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu. W tym Poradnia Zdrowia Psychicznego w Sosnowcu ul. Hallera 5 http://zla.nowybip.pl/skargi-i-wnioski-pacjentow
 10. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Jak to jest że pacjent na hallera musi upominać się od rejestracji czy też psychologa wykonywania należycie obowiązków. Dość tego !
 11. nerwus łagodny

  [Sosnowiec]

  Na Hallera rejestracja nie umie kierować pacjenta po skierowaniu do odpowiedniego psychologa. Kieruje do obojętnie jakiego psychologa np, do tego który obecnie znajduje się w rejestracji. To jest wstyd i hańba dla pacjenta i dla pacjentów. Tak nie może być by rejestracja kierowała do psychologa wg, rejestracji zachcianki i kaprysu, a nie po tym co pisze na skierowaniu. Mam nadzieję że nadejdzie dzień w którym pacjent na Hallera, będzie traktowany tak jak należy. A rejestracja będzie widzieć co pisze na skierowaniu i będzie kierować do odpowiedniego psychologa, a nie do obojętnie którego. Najlepiej samemu poszukać informacji o psychologach pracujących na Hallera, i samemu wybrać, bo na rejestrację na hallera w 80 procentach nie można polegać. O 2 z 3 psychologów można znaleźć informacje o jednej więcej o innej mniej, ale cos można znaleźć, o 3 trzeciej pracującej - zero.
×