[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódź]

przez megi55 25 kwi 2006, 17:55
Witam.Czy jest na forum ktoś z Łodzi? Proszę o kontakt.

Gdzie prefix? Zapraszam do przeczytania regulaminu. (dop. Lith)

przez aska 08 maja 2006, 13:20
jest Megi .ja jestem.ale łodziaków chyba tu mało

przez casiulek 08 maja 2006, 13:25
w końcu:) sama bałam się napisać że ja jestem ,ale miło że nie jestem tu sama:)
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez megi55 08 maja 2006, 17:07
Hej! Miło, że odpisałyście, już myślałam,że nie ma tu nikogo z Łodzi, chyba rzeczywiście jest nas tu mało, napiszcie coś o sobie, jak u Was się to zaczęło, bo u mnie to trwa już od dosyć dawna, od tego czasu brałam dużo leków, od niedawna doszła jeszcze depresja, ale wierze , że będzie lepiej. Od niedawna jestem na forum i podoba mi się tutaj. Nie myślałam że jest tyle osób, które cierpią na to samo i dzielą się tym z innymi.Pozdrawiam :)

przez fontana33 08 maja 2006, 19:36
Cześć
Ja również jestem z Łodzi i tak jak wy ciesze się,że jest w necie takie miejsce jak to,dla takich nerwusków jak my.Weszlam tutaj pierwszy raz w styczniu i od tego momentu wiedzialam już,że musze podjąc leczenie.Psycholog i psychiatra.Dzięki nim i chyba dzięki sobie najbardziej wygrywam wojne sama z sobą i czuję się naprawde szcześcliwa. Każdy dzień odkrywam na nowo.Wszystkim wam życzę podobnych wrażeń i przede wszystkim wytrwalości w pracy nad sobą.Duża buźka;-)

przez casiulek 09 maja 2006, 14:33
Może moglibyście mi powiedzieć gdzie się leczycie jeśli się leczycie czy prywatnie czy nie , ja z rejonu dostałam tak okropna babe że nawet jednej wizyty u niej całej nie odbyłam. Teraz chodzę prywatnie od prawie półtora roku narazie niestety nie zapowiada się żebym mogła zakończyć terapię a jak to wygląda u was?macie jakiegoś dobrego lekarza?
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

przez megi55 09 maja 2006, 23:28
Ja od dość dawna chodzę do psychiatry, ale państwowo. Trafiłam chyba na niezłego lekarza, który już mnie chyba nieźle poznał, jest też dość znany, przynajmniej w Łodzi.Ale lecze sie już od kilku lat i ciągle zmieniam leki. Mam nadzieję, że w końcu trafie na ten właściwy.Casiulek ,jeśli chcesz moge Ci podać nazwisko i gdzie przyjmuje. Pozdrawiam :)

przez casiulek 10 maja 2006, 00:43
Ja nigdy nie brałam leków i nie mam zamiaru póki daje rade sama, wiesz teoretycznie mój lekarz też bardzo dobry czekałam prawie rok aż będzie mógł mnie przyjąć na terapie bo takie terminy były tylko niektórzy piszą że po kilku miesiącach jest dobrze itd że kończą terapie a ja już tak długo chodzę i nie wiem kiedy będę w stanie przestać, dlatego się zastanawiam ale myśle że każdy z nas to indywidualny przypadek i może każdy potrzebuje innego czasu.
Plus masz taki że nie płacisz tyle kasy co ja , narazie to rodzice podjeli się że będą płacić i bardzo im wdzięczna jestem bo po wizycie u państwowego lekarza załamałam się kompletnie.
A czy ktoś z was próbował terapii grupowej ? albo w ogóle myślał o czymś takim? czy u nas gdzieś się coś takiego odbywa? myślicie że to może przynosić lepsze efekty?
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie

przez aska 10 maja 2006, 20:23
ale fajnie .że tylu łodziaków sie nazbierałoja byłam raz u psychiatry,nawet miła kobieta ale zbyt wiele o nerwicy sie nie dowiedziałam .i raz u PANI PSYCHOLOG która stwierdziła ,że nic mi nie jest a dodatkowo tylko mnie wkurzyła.i tyle mojego leczenia.na razie daję sobie radę sama ale chciałabym podjąc leczenie z dobrym psychologiem i tylko państwowo.nie wiem czy to możliew.jeżeli ktoś ma jakieś namiary skorzystam.najwięcej o swojej chorobie dowiedziałam się na forum i chwała temu kto je założył

[ Dodano: Sro Maj 10, 2006 7:28 pm ]
a zapomniałabym .Megi będzie lepiej bo co ma nie być .bądż tylko dobrej myśli.przecieżkiedyś trzeba się wyleczyć .ja tam wierzę i choć nie biorę żadnych lekow to myślę ,żę sie wyleczę dobrym nastawieniem i zmianą myślenia.trzymaj sie :lol:

przez megi55 13 maja 2006, 19:42
Aska dzięki za wsparcie! Masz rację co do dobrego nastawienia i zmiany myślenia. Będę musiała nad tym popracować. Ty też sie trzymaj. Pozdrawiam serdecznie :)

hej

przez joado 28 maja 2006, 12:44
ja tez jestem z Łodzi, chodziłam na grupę DDA, ale niestety nie przyniosła zamierzonych efektó, teraz szukam dobrego terapeuty, który pomoże mi walczyć z moimi lękami
pozdrowienia

przez snaefridur 28 maja 2006, 13:36
Nie z Łodzi,ale owe miasto kocham i uwielbiam,oraz bywam w nim dość często. :D
snaefridur

Sortuj wg