[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez plaulinal 14 wrz 2012, 18:48
gwiazdeczka79 napisał(a):czy chodził może ktoś na psychoterapię na kujawską do meandry?

Ja chodzę na Kujawską do Meandry - większość osób pracowała wcześniej na Ciołkowskiego i utworzyli wspólnie nowe miejsce, tak samo część przeszła do nowego ośrodka na Leszczynowej. Nie wiem szczerze z jakiego powodu.
Leczyłam się na Ciołkowskiego, i kiedy moja lekarka przeszła do Meandry, ja też tam poszłam.
Jestem już po dwóch terapiach na Ciołkowskiego...
Uważam, że dużo mi pomogły, szczególnie pierwsza...Na pewno duże znaczenie ma na jakiego prowadzącego się trafi i jaka jest grupa...
Nauczyłam się bardziej dbać o siebie, doceniać swoją wartość, jednak cały czas muszę pracować nad sobą i swoim nastrojem, który ciągle wywołuje u mnie pragnienie śmierci...

Na Kujawskiej zaproponowano mi terapię indywidualną z p. Anną Zawistowską - uważam, że jest najlepszą terapeutką jaką kiedykolwiek spotkałam, po prostu chce bym czuła się lepiej i nie kierowała na siebie agresji, po spotkaniu u niej wychodzę zawsze spokojniejsza, choć dla mnie trochę za mało spotykać się raz na tydzień.

Dlatego też niedługo idę do Szpitala na Oddział Psychoterapii. Może ktoś coś o nim słyszał?

[Białystok]

przez smile 15 wrz 2012, 23:00
Pani Ania jest wspaniała, miałam z nią kontakt na Leszczynowej.

[Białystok]

przez rajbii 25 wrz 2012, 13:44
witam, czy mozecie polecic lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów w Białymstoku, ktorzy pomogli badz pomagaja i widac efekty..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez hanah29 03 paź 2012, 13:02
Witam,
W zasadzie to nie wiem od czego zacząć.. wiem, że potrzebuję pomocy tylko nie wiem do kogo się udać i właściwie boję się tego spotkania z psychiatrą...usiądę tam u niego i cóż mu powiem... ze moje problemy zdrowotne mnie przerastają i sobie nie radze juz z nimi, ze nie chce mi sie zyc, nie sypiam, jestem nerwowa i w zlości potrafię sprawic sobie bol waląc pięścią w to co jest najblizej...ze czuję się najgorsza matką bo wiem ze swoim zachowaniem i niechęcią do zycia krzywdze moje dzieci...:( Czy ktoś mogłby polecic mi jakiegos dobrego psychiatrę w Białymstoku, boję sie o siebie i wiem ze sama sobie nie poradze...

[Białystok]

przez janko 03 paź 2012, 13:47
Mam pytanie, ile czasu można w Meandrze chodzić na terapię indywidualną i czy tylko na indywidualną?
Spotkałem się z opinią że w NFZcie to indywidualna jest dla picu, a wszystkich wpychają w terapię grupową, bo tak jest taniej. Przerobiłem już grupową plus 3 spotkania "terapii indywidualnej" kiedy znajomy mi mówił, że on po pół roku spotkań indywidualnych co tydzień dopiero zaczął nazywać sobie co się z nim dzieje i dlaczego. Tylko, że on mógł zapłacić za tę terapię w prywatnym ośrodku.
Czasem pomaga psycholog a czasem zwykła rozmowa.

[Białystok]

przez Biały 04 paź 2012, 01:10
hanah29 napisał(a):Witam,
W zasadzie to nie wiem od czego zacząć.. wiem, że potrzebuję pomocy tylko nie wiem do kogo się udać i właściwie boję się tego spotkania z psychiatrą...usiądę tam u niego i cóż mu powiem... ze moje problemy zdrowotne mnie przerastają i sobie nie radze juz z nimi, ze nie chce mi sie zyc, nie sypiam, jestem nerwowa i w zlości potrafię sprawic sobie bol waląc pięścią w to co jest najblizej...ze czuję się najgorsza matką bo wiem ze swoim zachowaniem i niechęcią do zycia krzywdze moje dzieci...:( Czy ktoś mogłby polecic mi jakiegos dobrego psychiatrę w Białymstoku, boję sie o siebie i wiem ze sama sobie nie poradze...

Pytanie czego potrzebujesz - lekarza czy psychoterapeuty? Lekarz załatwi sprawę na jakiś czas, dostaniesz leki i dopóki bierzesz, będzie lepiej. Terapia to dłuższa sprawa, moja trwała ponad dwa lata w Integrze. To na Warszawskiej, http://www.pracowniaintegra.pl Trzeba było płaćić, ale warto było, od tamtego czasu sporo się u mnie zmieniło na plus. Są tam także psychiatrzy, więc jak trzeba można łączyć leki z terapią. Z bezpłatnych nie polecam Włościańskiej, zdecydowanie trzymaj się z daleka stamtąd.

[Białystok]

przez hanah29 04 paź 2012, 14:03
Biały Sama bym chciała wiedzieć czego potrzebuje...... Poki co umówilam sie na wizyte do psychiatry na NFZ Termin na początek grudnia..chcialabyc miec to juz za sobą i zyć normalnie.

[Białystok]

przez Yumekui 08 paź 2012, 22:00
Jakby ktoś chciał pogadać, depresja i te sprawy to piszcie na pw to podam swoje gg. Chodzi mi o osoby z mojego wieku lub okolic powiedzmy 16-26. Ludzie z potarganym umysłem powinni się dogadać, jak to się mówi, jak swój ze swoim. 8)

[Białystok]

przez Illse 30 paź 2012, 21:58
W MSW jest całkiem nieźle

[Białystok]

przez mlg 07 lis 2012, 02:41
Byłam w Meandrze tydzień temu po raz pierwszy, miałam spotkanie z psychiatrą, nazwiska pani nie pamiętam. Za tydzień mam spotkanie z terapeutą, niejakim sebastianem. Znacie typa?
mlg

[Białystok]

przez kokosek87 07 lis 2012, 23:54
a czy ktos ma jakies doswiadczenia jesli chodzi o dr.Izabela A.Niemira??

[Białystok]

przez plaulinal 11 lis 2012, 00:06
mlg napisał(a):Byłam w Meandrze tydzień temu po raz pierwszy, miałam spotkanie z psychiatrą, nazwiska pani nie pamiętam. Za tydzień mam spotkanie z terapeutą, niejakim sebastianem. Znacie typa?

Miałam terapię grupową 12 tyg z p. Sebastianem..Jak dla mnie jest dość chłodny, raczej nie pomaga się otworzyć...Trzeba samemu wiedzieć z czym się przyszło i co powiedzieć, a to dość trudne...ale może Tobie podpasuje...trzeba sprawdzić

janko napisał(a):Mam pytanie, ile czasu można w Meandrze chodzić na terapię indywidualną i czy tylko na indywidualną?

W Meandrze byłam tylko na indywidualnej przez 7 miesięcy, zostałam skierowana do szpitala, ale po powrocie znów zamierzam tam się zgłosić, choć mam nadzieję, że coraz mniej będą mi potrzebna wizyty...

[Białystok]

przez mlg 11 lis 2012, 02:16
Z panem Sebastianem jestem umówiona na wizytę indywidualną, mam nadzieję że może to będzie lepiej wyglądać niż opisałaś. A jeżeli chodzi terapie grupowe- należy zgłosić się samemu, czy oni proponują?
mlg

[Białystok]

przez plaulinal 11 lis 2012, 14:08
Życzę Ci by ta wizyta była dla Ciebie satysfakcjonująca - mam nadzieję że inaczej trochę podchodzi do osób które pierwszy raz u niego są - ja spotkałam się z nim dopiero na grupie, a tam inne prawa się rządzą..

Nie zaszkodzi spytać o terapię grupową, ale to oni sami Cię tam kierują i chyba też decydują czy jest Ci potrzebna.

Ja jak szłam 4 lata temu do ośrodka na Ciołkowskiego po raz pierwszy, wiedziałam, że są terapie grupowe i chciałam skorzystać, ale najpierw miałam spotkanie z psychiatrą i kilka spotkań z terapeutą.
A ja już za drugim razem wystarczyło jedno spotkanie, a kolejne to już było tylko pytanie czy jestem zdecydowana.

Powodzenia mlg Ci życzę, nie poddawaj się!

Sortuj wg