[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Pstryk 10 kwi 2008, 19:38
Oczywiście, że tak Basiu ;)
Pstryk

przez Matylda 11 kwi 2008, 05:55
Witaj Bethi.Co myślę o spotkaniu w gronie Nerwusków?Jestem za.ale może za jakiś czas.Na razie brakuje mi czasu i pewnie też odwagi.Życzę wszystkim udanego dnia. :smile:
Jestem jaka jestem

przez wezyr 11 kwi 2008, 19:01
Witam. To spotkanie (12 kwietnia) jest spotkaniem zamkniętym czy każdy chętny do uczestniczenia w nim jest zaproszony?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 12 kwi 2008, 09:52
Jest aktualne i otwarte na wszystkich wezyr. Zapraszamy :D
Pstryk

przez Matylda 12 kwi 2008, 18:39
Miłego spotkania. :D Jestem z Wami myślami.Pozdrawiam.
Jestem jaka jestem

przez pyzia1 13 kwi 2008, 07:59
Spotkanie było super!Cieszy mnie, że wszycy na nie przyszli:)
A mówiąc serio:moczymordko, musimy to kiedyś powtórzyć, to był bardzo miły wieczór.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez moczymordka 15 kwi 2008, 10:00
nie ukrywam że byłam zła, a teraz to juz jestem tylko zniesmaczona.

Bethi,Arnold - informacja ,że was nie będzie podana na 10 minut przed spotkaniem to delikatnie mówiąc troche późno...

Mooni natomiast wogóle nie poinformowała że jej nie będzie.

Nie uważam żeby to było w porządku.

Pyzi natomiast dziękuję za miłe piwko1 :D

przez Mooni 15 kwi 2008, 11:54
moczymordka napisał(a):Mooni natomiast wogóle nie poinformowała że jej nie będzie.

Nie uważam żeby to było w porządku.

"ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem..." ;)

już się pokajałam w sobotę i uważam, że wystarczy. Zapomnieć o czymś jest rzeczą ludzką. W tym codziennym zabieganiu człowiek robi kilka rzeczy na raz, a potem pada na twarz. Myslę, że w takich sytuacjach należy rozpatrzyć sprawę pod wszystkimi kątami, a nie tylko pod jednym. Pozdrawiam
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Matylda 17 kwi 2008, 11:42
Cześć.Pogoda do bani.Jak zatem samopoczucie ludkowie? :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:53 pm ]
Hej,ludziska.Co z Wami?Dajcie jakiś znak życia. :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:30 pm ]
Hej.Przyszło mi pisać do samej siebie na forum,ale jaja.Nic to.Pogoda nie najlepsza.Samopoczucie w miarę dobre.W przyszłą środę wybieram się do fryzjera.Nie chcem,ale muszem-jak mawiał jeden z prezydentów.Zawsze mam "stresa"jak tam jestem.Tłum kobiet,patrzących na siebie,długie oczekiwanie w kolejce,potem równie długie siedzenie na fotelu.Cóż przyszła wiosna z nią nowe nadziej,więc trzeba jakoś wyglądać.Przydałoby się jeszcze zadbać o formę fizyczną,ale w tym przeszkadza mi forma psychiczna,która co rusz sprawia kłopoty i ciągle zaskakuje,mimo upływu lat.Życzę wszystkim Nerwuskom pogody ducha. :D
Jestem jaka jestem

przez Sorrow 20 kwi 2008, 19:45
Mógłby się ktoś ze mną spotkać? Mam strasznego doła :( .

przez Pstryk 21 kwi 2008, 08:04
Mooni napisał(a):"ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem..." Wink

Nic dodać nic ująć.... Moczymordko, to nie było miłe :? Arni do dzisiaj jest chory.

Sorrow, co się dzieje :?: :?: :?:

Matyldo jak nowa fryzura :?:
Pstryk

przez pyzia1 21 kwi 2008, 08:42
Cześć Matyldo, przepraszam za brak odzewu ale jakoś przez weekend nie miała czasu usiąść do kompa więc nie widziałam Twoich wiadomości.
bethi, przepraszam za szczerość ale Wasze zachowanie też nie było miłe. Przykro mi że Arni zachorował ale mogliście dać wcześniej znać. Odczułam to (i moczymordka też) jako totalną olewkę.
Nie lubię być nieuprzejma wobec innych ale dlaczego mam udawać, że mnie to nie ruszyło jeśli ruszyło :(
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Sorrow 21 kwi 2008, 16:02
bethi napisał(a):Sorrow, co się dzieje :?: :?: :?:

Mam rzeźnię w życiu. Muszę jechać za granicę do pracy, nie wiem jakoś w ogóle nie jestem w stanie się zrelaksować :( . Cały czas od kilku miesięcy żyję w napięciu nerwowym i coraz gorzej się czuję :( ...

przez Pstryk 21 kwi 2008, 20:02
Hmm, ja też mogłabym Wam Dziewczyny wypomnieć ot choćby grudzień, kiedy to IceMan do Nas przyjechał a nikt nawet się nie pofatygował aby napisać 10 min przed spotkaniem... Arni miał grypę jelitową.

Sorrow jakie masz nastawienie do tego wyjazdu :?: Bo ja się obawiam, że będzie Ci tam ciężko. Sorrow jak mogę Ci pomóc :?:
Pstryk

Sortuj wg