Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie nie będzie :( Nie mogę w niedziele, bo mój brat wyjeżdża na dłużej do Austrii i chcę się z nim jeszcze zobaczyć.

 

[ Dodano: Czw Sie 31, 2006 9:24 am ]

Marcin stwierdził, że jak mnie nie będzie to mamy ustalić inny termin.

 

Sobota i niedziela NIEAKTUALNE :!::!::!:

 

Jakie macie propozycje na inne terminy?

Ja za tydzień też nie mogę, już mam zaplanowaną sobotę i niedziele :(

Co Wy na to: 16 lub 17 wrzesień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim... mam pewne problemy z samopoczuciem juz od ponad 2 lat... chyba pora cos z tym robic:/ w miedzy czasei podejrzewaja u mnie nadcisnienie i w ogole a ja chcialbym wiedziec czy podwyzszone cisnienie moge miec z powodow psychicznych?... w ogole to od ponad pol roku z przerwami faszeruje sie drobnymi dawkami afobamu bo czuje ze mi to pomaga... ale musze DO LEKARZA... bo tak donikad nie dojde.. od afobamu juz sie chyba uzaleznilem a czuje sie i tak tragicznie:/ a nawet niewiem czy to depresja czy nerwica:/ czy co? w ogole raczej niby nie mam powodow a jednak jak mam "ten gorszy czas" to nie wiem co sie ze mna dzieje:/ poprostu chce byc z powrotem jak dawniej i tyle!

bez zadnych tabletek.... to moze zna ktos jakiegos dobrego psychiatre??? naprawde dobrego?........ co wprowadzilby mi jakies leczenie skueczne jakas terapie, normalne leki... ? jestem z Wodzisławia Sląskiego, to obok Rybnika - tu jest szpital psychiatryczny ale nie wiem czy tak tam z drogi przayjmuja... w ogole juz paru psychologow zaliczylem u mnei w miescie (TRAGEDIA!!!) nic mi to nie dalo bo oni mnie chyba olewaja... ja raczej nie wygladam na czlowieka z depresja... a kto wyglada??? mam 22 lata dopiero i raczej no zawsze bylem pogodnym czlowiekiem.. ale tez bardzo slabym:/

pozdrawiam wszystich.. a czy ktos w ogole uleczyl sie na 100%??? czy nerwica jest przypisana nam juz na zawsze??????mnie to przeraza najberdziej...powaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, czas sie spotkac moi drodzy! :D Na poczatek prosilbym o wypowiedzenie sie komu bardziej pasuje 16 wrzesnia(sobota) o 16 pod empikiem, a komu bardziej 17 wrzesnia(niedziela) rowniez pod empikiem w centrum Katowic.

I na koniec jedna, wielka prosba. Spotkajmy sie, razem zawsze razniej, wiec sprobujmy sie troche zintegrowac, zwlaszcza ze osob z szeroko rozumianej aglomeracji slaskiej ostatnio na forum przybylo (i nie mowie tu tylko o swojej skromnej osobie). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skoro wiekszego odzewu jak na razie nie bylo, to ja proponuje sobote o 16.00 pod Empikiem w centrum Katowic.

To znaczy nie, nie proponuje...Spotykamy sie 16 wrzesnia czyli w sobote pod Empikiem w centrum Katowic :D Kto tylko moze przyjsc niech to zaznaczy jasno i czytelnie, jesli choc trzy osoby sie zbiora, to spotkanie nie moze ulec odwolaniu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz... Jak dotad poza skromna osoba autora tego postu zglosila sie tylko jedna osoba... Ja wiem ze Katowice (wraz z szeroko rozumiana okolica:Ruda Slaska, Sosnowiec, Myslowice itd) to nie Nowy York, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze nikt wiecej nie jest zainteresowany takim spotkaniem... W kazdym razie jesli do piatku nikt wiecej sie nie zglosi to spotkanie nie ma chyba niestety sensu... Wobec tego prosilbym osoby dotychczas organizujace takie "spotkania integracyjne" :smile: o zmobilizowanie forumowej spolecznosci z "naszych" stron i zorganizowanie czegos w terminie odpowiadajacym wiekszosci. Ja ze swojej strony postaram sie dostosowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż....ja chętnie bym uczestniczyła w takim spotkanku,tylko niestety...nie dam rady :(:(:(

Powodem nie jest brak czasu,dla ludzi z którymi można Fajnie pogadac czas mam zawsze. :smile:

Powodem są moje "głupie"lęki...nie jestem jeszcze w stanie "aż"tak oddalic się od miejsca zamieszkania :cry:

Zmieniłam leki,mam nadzieję że pomogą i na następnym spotkaniu będę mogła by razem z Wami.Tymczasem życzę dobrych humorów i ...no wiecie...udanego spotkania :P:P:P

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×