Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice ul. Podgórna 4 o ile pamiętam, terapia grupowa dla dorosłych. Najłatwiej dojść wysiadając przy placu sejmu śląskiego i kierować się na dół taką uliczką i tam jest przychodnia, w której terapia się odbywa. Wiem, że taki oddział jest też w szpitalu na Ochojcu ale nic bliżej o nim mi nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problem w tym, że ja mam wielką ochotę iść na tą terapię, ale prowadzone są one w okolicach godziny 17 - a o tej porze (o ile jestem u siebie a nie na delegacji, na drugim końcu Polski) to bankowo (w banku) jestem w pracy :]

 

Madzia -a gdzie chodziłaś na terapię ? w rudzie śl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano gdzieś wspominałaś o A.D - no nie żeby to była jakaś wielka koleżanka była, ale znam.... z siostrą moją się zna nieco lepiej :] a no i Darka znałaś (świeć Panie nad jego duszą) - śmy dziatwę chrzcili razem :roll: ty z halemburga jesteś ?

 

 

nawiasem Ruda to jedna wielka wioska :P oprócz Halemby rzecz jasna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście A.D. to moja najlepsza koleżanka :D To teraz już wiem kim jesteś, haha, kiedyś spotykałeś się z I.H. o ile dobrze pamiętam ;) a Twoja siostra to moja imienniczka :D Już wszystko jasne, świat jest baaardzo mały, ale Halemba górą, hihihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim!!!!

 

Chciałabym bardzo nawiążać kontakt z osobami które chorują na nerwicę lękową tak jak ja.Najchętniej chciałabym się spotkać i porozmawiać

 

Może znalazł by sie ktoś kto również chciałby sie powymieniać doświadczeniami o nerwicy

 

Dodam że moje wypowiedzi widnieją już na forum

 

Mój mail to salma266@wp.pl

;ja tez prosze okontakt fryzier dza8@interia.pl) ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chetnie bym się z Wami wszystkimi spotkała....powaznie....tylko ...muszę pozbyś się agorafobii...a przede wszystkim polubic siebie...i nie wstydzic sie własnego wyglądu..Mam nadzieje że kiedys sie uda..

Pozdrawiam

 

Kochana! Ja też tak zawsze mówiłam kiedy planowane było jakieś ważniejsze spotkanie ale nigdy nic się nie zmieniło. Od 5 lat choruję na zespół paniki z agorafobią i czasami naprawdę mam gorsze dni ale chowanie się w domu i czekanie na zmiany jest nadaremne! Wykorzystaj to, że ludzie podobni do ciebie chcą się spotkać i zrzuć z siebie te wszystkie emocje! Tam nikt nie bedzie się Ciebie śmiał ani dziwnie patrzył. Wszyscy cierpimy na to samo a razem możemy znaleźć receptę na wyzdrowienie. Gwarantuję, że znajdziesz osoby, z którymi rozmowa przyniesie ci ulgę a tym samym lepiej sie poczujesz :D

Ja chętnie spotkałabym się w jakiejś spokojnej knajpce. Jestem z Chorzowa. Osoby chętne na pogaduchy o stanie naszych dusz zapraszam

sylwiatkaa@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×