Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez krzosl 16 kwi 2017, 09:10
Ale to nie wina leków ze tak postępują strzelając do kogoś to jest problem natury psychicznej związany z jakimś zaburzeniem osobowości może to być np osobowość narcystyczna czyli pochodna psychopatii

Natręctwa myśli...

przez zzYxx 10 cze 2017, 16:21
mozbae napisał(a):Przeczytałam kiedyś artykuły w internecie, że większość strzelanin w szkołach w Stanach mają związek z braniem leków przeciwdepresyjnych, na przykład chłopak, który strzelał w Columbine High School w latach 80 brał Zoloft, a później Luvox (czyli identycznie jak ja). Teraz znów biorę sertralinę, ale boję się, że stracę nad sobą kontrolę i też dopuszczę się do takiego czynu. Dodam, że moje natręctwa myślowe są głównie dotyczące przemocy, także na tle seksualnym. Na następnej wizycie chyba poproszę psychiatrę o zmianę leku, bo tego się boję bardzo.

Jest odwrotnie. Takie osoby zgłaszały się wcześniej do lekarza z konkretnego powodu i dopiero dostały te leki. One nie były przyczyną.
The Walking Dead.

Natręctwa myśli...

przez pannxyz 03 lip 2017, 12:19
Qrwa dlaczego Ci tępi ludzie nie rozumieją tego że ja jestem tylko człowiekiem i też potrzebuję czasami odpocząć wyspać się. Qrwa dlaczego nie można mieć legalnie broni bym zrobił w końcu przesiew od debili.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez tedila 04 lip 2017, 12:05
Ale spokojnie. To, że tacy ludzie egzystują to nie znaczy, że wszystkich musisz pozabijać... Kiedyś możesz trafić na takiego jak ty, który CIEBIE zabije :P Keep calm.
Frashe - na piękny, jędrny biust - http://pl.frashe.com/

Natręctwa myśli...

przez Bazyl23 05 lip 2017, 09:45
To prawda, różni są ludzie, ale nie powinno się ich oceniać.
http://beako.pl/ pozycjonowanie trójmiasto

Natręctwa myśli...

przez wawi 05 lip 2017, 21:41
Różne natręctwa są okropne. Jednak można sobie z nimi poradzić bez środków medycznych.

Natręctwa myśli...

przez Psychciu 06 lip 2017, 23:49
pannxyz napisał(a):Qrwa dlaczego Ci tępi ludzie nie rozumieją tego że ja jestem tylko człowiekiem i też potrzebuję czasami odpocząć wyspać się. Qrwa dlaczego nie można mieć legalnie broni bym zrobił w końcu przesiew od debili.

Kibicuję, wreszcie byłby dobry powód żeby telewizor włączyć
Dyssocjalny

Natręctwa myśli...

przez Priscilla_126 07 lip 2017, 22:56
Ja mam natrectwa myslowe, czesto w najmniej oczekiwanym momencie mam takie cos, ze przychodzi mi do glowy jakas zla mysl przykra o czyms lub o kims, czego wcale nie mysle, np. jak dzisiaj przegladalam strone z kroliczkami, to mi przyszlo do glowy slowo fuj, co mnie bardzo zabolalo, bo wszystkie zwierzaczki kocham bardzo mocno. Tak samo, jak pisalam do kolegi, ktory jest dobrym czlowiekiem i ktory duzo przeszedl, przyszla mi mysl ble, co rowniez mnie tak samo zabolalo, bo nie zasluzyl na takie slowa.
Kocham, szanuje, cenie, lubie, podziwiam i uwielbiam siebie < 3

Pamietaj, kim jestes, wiec sie nie poddawaj, wyplacz sie, wykrzycz, wygadaj, wyluzuj, usmiech, i do przodu :)

Natręctwa myśli...

przez Michellea 31 lip 2017, 16:30

Sortuj wg