Czy jestem lesbijką, czy to natręctwa?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy jestem lesbijką, czy to natręctwa?

przez mikii144 24 mar 2010, 18:03
mam poważny problem. Otóż pare dni temu pojawiła mi się myśl, że jestem lesbijką. Zaczęłam się tym bardzo denerwować, gdyż od zawsze podobali mi się faceci :) no i mam chłopaka, którego chyba kocham. Właśnie to chyba nie daje mi spokoju. Cały czas (od paru dni) przyglądam się dziewczynom i jakoś nie wyobrażam sobie siebie z kimś takim, przekopałam chyba wszystkie fora internetowe i się załamałam, ponieważ wszędzie pisze, że orientacji sie nie da zmienić:( Ja już chyba całkiem wariuje, bo szukam i nikt nie miał takiego problemu jak ja:( no i nie wiem, czy na prawdę jestem lesbijką czy to tylko natrętne myśli. Dodam, że wcześniej miałam ok. 1 miesiąca ogromny lęk przed popełnieniem grzechu i piekłem, a póżniej, znowu ok. 1 miesiąca strach przed byciem zakonnicą (wiem, że to dziwne, ale coś usłyszałam o powołaniu i potem bałam się, że może i ja muszę być zakonnica). Teraz tamte myśli zniknęły i pojawiły się te. Jestem naprawdę przerażona, gdyż zawsze marzyłam o mężu i dzieciach, jednak gdy tak sobie teraz myśle, to może ja mam jakieś podświadome chęci do bycia tą lesbijką?? Ale ja nie chcę chcieć. Nie wiem co mam teraz robić, jestem naprawde przerażona. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że mam tylko 16 lat....

Re: Czy jestem lesbijką, czy to natręctwa?

przez shadow_no 24 mar 2010, 18:05
Dodam, że mam tylko 16 lat...

U dziewczyn w tym wieku to normalne. Przynajmniej większość z koleżanek z którymi rozmawiałem na te tematy potwierdzały moją teorię. Jeżeli nie chcesz być lesbijką to nią nie będziesz.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez scrat 24 mar 2010, 22:47
Też tak myślę - natręctwo i tyle. Jesteś hetero i będziesz hetero.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

R

przez Aniołek19 26 mar 2010, 21:36
Ja tez kiedys przeżywałam cos podobnego i mialam nawet lęki przed tym samym , czyli przed m.in. byciem zakonnicą , lesbijka itp.Dlatego rozumiem co przezywasz .Odezwij sie jak bedziesz.

przez mikii144 27 mar 2010, 10:41
Dziękuję wszystkim za odopwiedź :) teraz przynajmniej wiem, że nie tylko ja mam takie problemy, ale są też ludzie, którzy przezywają caś podobnego :-)

przez Aniołek19 27 mar 2010, 21:52
takich rzeczy nie nalezy lekcewazyc , wiem z wlasnego doswiadczenia.

przez takajakaś18 27 mar 2010, 22:52
ja tez mialam przed zakonnica i lesbijka:D co za zbieg okolicznosci:)A to co trzeba robic Aniolek19?
takajakaś18

przez ewap99 27 mar 2010, 23:16
miko ja tez sie nad tym sama zastanawialam jako nastolatka a teraz mam meza mam dziecko i juz jestem pewna ze to nie to
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez aankap 28 mar 2010, 13:44
ja mam identyczny problem . mam 20 lat i juz kiedys w wieku 15 lat mi sie to zdarzylo . przeczytalam z przyjaciolka sobie artykul o tym ze jakas nastolatka sie zakochala w kolezance itp i wtedy zaczelam myslec a co by bylo jak ja bym sie zakochala w przyjaciolce dlatego w moich myslach wyobrazalam sobie identyczna sytuacje ze balam sie ze zakocham sie w tej wlasnie przyjaciolce z ktora czytalysmy sobie wtedy gazete ale potem ten lęk minął. ale teraz znowu wszystko wrocilo i to jest straszne dla mnie bo zawsze zawsze interesowali mnie faceci , zakochaiwalam sie tylko w nich... teraz tez mam chlopaka ktorego kocham nawet pamietam to jak strasznie czekalam na to az on mi powie ze mnie kocha i jak bylo wspaniale i jak wszystko mi sie ukladalo i jak w ogole we dwoje planowalismy sobie wspolne zycie i nie wyobrazalam sobie siebie bez niego.. ale teraz te glupie mysli mi wrociły a strasznie tego nie chce bo te mysli mi przyslaniaja całą radość zycia i milosc do mojego chlopaka tez.. i jest dokladna powtorka z rozrywki tez z ta sama przyjaciolka i w ogole przez to nie chce sie z nia spotykac . bo w myslach stawiam siebie w takiej sytuacji jak jestem lesbijka i strasznie mi to przeszkadza i nie pasuje bo nie wyobrazam sobie ze przyluta mnie dziewczyna ze caluje mnie dziewczyna i ze przy niej czuje sie tak jak przy moim chlopaku (bezpiecznie i w ogole ze czuje milosc)!!... ale przez to ze w ogole te mysli mi przychodza do glowy to oczywiscie mam chwile ze moze jednak jestem ta lesbijka i ze musze sie z tym pogodzic i ze rzucic chlopaka i zmienic cale moje zycie ktore dawalo mi tyle szczescia... i wtedy ogarnia mnie mega depresja przed strata wszystkiego ! a swoja droga kiedys jak mialam z 10 lat np to bylam pewna ze jestem chora na smiertelna chorobe co mi przeszlo oczywiscie pozniej po filmie egzorcyzmy emili rose przez pol roku nie spalam bo bylam pewna ze jak zasne to mnie opeta i takie tam... wracajac do tematu myslicie ze moze byc ta mozliwosc ze jestem lesbijka??????;/

przez MOCca 28 mar 2010, 14:40
Widać raczej, że to są natrętne myśli. Dla kobieta lesbijki, zdeklarowanej już co do swoich preferencji, związek z mężczyzną czy też inne formy spółkowania z płcią przeciwną, wzbudzają w niej absmak. Inaczej rzecz się ma z kobietami biseksualnymi.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez aankap 28 mar 2010, 14:45
sek tkwi w tym ze to ze wiem i tlumacze sobie ze to sa tylko mysli mi nie pomaga;] boje sie ze przez to nie bede mogla sobie zycia poukladac tak jak tego chcialam i tyle

przez magdalenabmw 28 mar 2010, 15:16
A nawet jeśli jesteś homo albo bi, to co w tym złego? Świat się zawali?
Choć wg mnie to tylko natrętne myśli.
magdalenabmw

przez aankap 28 mar 2010, 15:41
no wlasnie dla mnie tak bo bede musiala zmienic zycie w ktorym lubilam zyc wszystko i wszystkich.. ne rozumiesz

przez takajakaś18 28 mar 2010, 15:42
no jesli chodzi o mnie to w zyciu bym tego nie zaakceptowała,dla mnei homoseksualizm bylby czyms strasznym.Nie mam nic do ludzi innej orientacji i do tego,ale jakby to miało mnie dotyczyc to zrobilabym wszystko zeby to zmienic.jak by sie nie dalo to zylabym w wiecznym miespelnieniu ale nie moglabym zyc z kobieta..Wolałabyym byc wiecznie aseksualna chyba;)
To na pewno natrety,zdarza sie to u nastolatek i to jest normalne...Zeby byc lesbijka musiałabys od zawsze odczuwac
pociag do dziewczyn, w koncu rodzi sie z orientacja...a reszta to natrety,mysli,sami brniemy w mysli ,w sytuacje ,ktorych bysmy nie chcieli...NERWICA..:)
takajakaś18

Sortuj wg