Bellergot a Atarax

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Bellergot a Atarax

przez milano3 09 gru 2009, 21:32
Witam !

Powiedzcie mi co jest lepsze na sen ? Bellergot czy Atarax. Idę jutro do lekarza rodzinnego i chciałbym go poprosić o któryś z tych leków ... Wiem ze to są słabe leki, ale nie chce sie narazie pakować w nic silnego. Tym bardziej ze mam ciężką depresję.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Re: Bellergot a Atarax

przez Majster 09 gru 2009, 22:16
Gdybym to ja mial wybierac to bym wybral Atarax. Mi najbardziej pomogl Lerivon, ale wątpie czy ogolny Ci go przepisze. A nie chcesz od ogolnego skierowania do psychiatry? Powodzenia.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez linka 09 gru 2009, 22:21
milano3 napisał(a):Tym bardziej ze mam ciężką depresję.

To może idź do psychiatry on napewno lepiej się zna i coś ci zapisze atrax podziała kilka dni i przestanie chyba że będzie stosowany doraźnie a nie co noc a ten bellergot to chyba ziołowy jest.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milano3 09 gru 2009, 23:31
Kurcze jakoś się boje iść do tego psychiatry :(

Chodzę do psychoterapeuty i na terapie grupową. W testach wyszła mi dość ciężka depresja w skali Becka 42. Nie wiem czy to dużo czy mało. Ale może gdybym potrzebował wizyty u psychiatry to mój psychoanalityk by mnie o tym poinformował .

[Dodane po edycji:]

Dostałem od lekarza Hydroxyzminum ... Ogólnie śpie po nim dobrze, jednak miewam strasznie dziwne, intensywne sny. Nie wiem czy to może zależeć od tego leku ale w moim przypadku tak jest.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Sortuj wg