TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez polka1 22 maja 2012, 16:10
ja też nie przytyłam, przeciwnie - chudne, bo mam większą motywacje do pracy nad sobą i trzymaniem sie diety :)

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 22 maja 2012, 18:24
Mad_Scientist napisał(a):Apetyt w normie, nie przytyłem.

Potwierdzam.
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez *Wiola* 22 maja 2012, 18:29
polka1, Ból głowy mam przy zmianach dawki, albo jak mam dzień przerwy np.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez _wovacuum_ 24 maja 2012, 12:28
Mad_Scientist napisał(a):Apetyt w normie, nie przytyłem.

Ja tez potwierdzam tà opiniè,ba ,nawet mogè powiedziec,ze waga spada a apetyt zmalal.Biorè dawkè 50 i w zupelnosci mi to wystarcza-spiè fantastycznie,nie mam zadnych koszmarow.Jestem bardzo zadowolona z tego leku :D No i te libido :twisted:

TRAZODON (Trittico CR)

przez Saanna 26 maja 2012, 11:09
a ja mam pytanie- dostałam trittico na bezsenność. ale tak naprawde dalej nie moge sie wyspac. dzis jest 4 dzien brania, a spalam na leku ok 2 godz, a potem drzemałam i w sumei nawet nei wiem,c zy spałam, czy tez nie. takie cos pomiedzy jawa a snem. jak zazylam lek po raz pierwszy to, spalam na nim 4 godz. jakos tak głebiej. AWsatałam nei wyspana, z cięzką głową. z nocy na noc, ze tak powiem wysypiam sie gorzej, a coraz bardziej jakas pobudzona ejstem, to normalne? Nigdy nie jestem wyspana

TRAZODON (Trittico CR)

przez _wovacuum_ 26 maja 2012, 11:11
Saanna, chyba musisz jeszcze zaczekac na efekt dzialania leku-u mnie rozkrècil siè dopiero po tygodniu. :smile:

TRAZODON (Trittico CR)

przez Saanna 26 maja 2012, 11:31
a jakei miales/as objawy na początku?

TRAZODON (Trittico CR)

przez _wovacuum_ 26 maja 2012, 12:09
Saanna, pytasz o objawy(skutki) uboczne? bo jesli tak,to takowych nie mialam.Po tygodniu przyszedl upragniony sen i wystarcza mi dawka 50 mg,na wièkszej spalam 12 godzin,wièc to nie dla mnie.I w przeciwienstwie do niektorych uzytkownikow,nie mam zadnych koszmarow sennych,owszem sà bardzo realistyczne sny,ale te akurat lubiè :smile: jakà dawkè Ty bierzesz??

TRAZODON (Trittico CR)

przez Saanna 26 maja 2012, 12:14
ja biorę 50. Już wczesnej pisałam, ze jak brąłam cital, to po prostu masakra. podejrzewam, ze przez niego moglam sie nabawic bezsennosci. mialam lęki, ataki paniki, trzęsło mną, podwyższona temp, czy poty. az się bałam zasnąć. Normalnie- moze głupio to zabrzmi, ale jakby mi mózg drętwiał. Rano byłam tak spiaca. raz poszlam spac - jednej nocy usnęłam bez prochów!!!! ale to nie jest to samo, co miesiac temu, ani nawet pol roku temu, gdzie sen fizjologiczny przychodził sam i był regeneracyjny :(. Czuje zmianę, bez kitu :( zmiana myślenia, emocji, woli-masakra :( boję się, ze tak już zostanie. Na trittico w miare usypiam, ale mam wrazenie, ze wszystko słyszę co sie dzieje w okół. jak wspomniałam spalam dzis na nim 2 godz, potem jak sie przebudzilam to wzielam hydro i nie wiem, czy usnelam czy nie. Jakis sen sie pojawil, wiec chyba musialam krótko spac. Nie wiem co sie dzieje ze mna. w zyciu bym siebie nie podejrzewala, ze bede brala prochy. zawsze bylam przeciwniczką :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez _wovacuum_ 26 maja 2012, 12:20
Saanna, podobno efekt terapeutyczny Trittico zaczyna siè po uplywie 2 tygodni,wièc musisz cierpliwie zaczekac.Jednym wchodzi szybciej,innym wolniej,tak to juz jest.Takze-cierpliwosci zyczè :smile:

TRAZODON (Trittico CR)

przez Saanna 26 maja 2012, 14:11
No to poczekam :(. chodze śnięta i jakaś otępiała.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Paloma 28 maja 2012, 14:03
Mam pytanie.
Czy ktoś brał łącznie trazodon 1/3 i citaxin 1/2 łącznie/ tzn citaxin rano, trazodon wieczorem?
Biore od 8 dni Citaxin, miałam brać też Trittico ale się boję zespołu serotoninowego:(( i wciąż czekam z tym trittico.

TRAZODON (Trittico CR)

przez pawelpabianice 29 maja 2012, 18:33
Zespół serotoninowy na pewno Ci nie grozi. Trazodon hamuje wychwyt zwrotny serotoniny w minimalnym stopniu. A przy dawkach o których piszesz to juz w ogóle nie ma problemu. Brałem trazodon z ssri w maksymalnych dawkach i nic się nie działo. Pozdrowionka!
sertralina 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez Paloma 30 maja 2012, 08:40
Paweł teraz ja dziękuję za dobre słowa. A możesz mi napisać jak się czułeś biorąc SSri plus trittico? czy nie miałeś lęków, ataków paniki jak to wyglądało u Ciebie, czy Tobie pomogły? a co teraz bierze ?
i na co chorujesz?

Sortuj wg