ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Bianka78 27 mar 2015, 11:16
Przemek_44, nie, nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez alpry. Tak, mam zachowania nałogowca jak chomikowanie substancji i dyskomfort, gdy nie ma jej pod ręką. Nawet nie będę próbowała zaprzeczać. Tak, jestem uzależniona psychicznie. Był czas, że i fizycznie. Być może kiedyś ja wyląduje na odwyku a Ty będziesz się śmiał ostatni. Ryzyko zawodowe. A być może samolot z pilotem-desperatem spadnie mi na głowę i skróci żywot ostatecznie. Wiem, debilny argument, ale skoro każesz mi wróżyć z fusów co mam powiedzieć?
Przerobiłam sześć antydepresantów, w tym jeden trafiony. Ale przestał działac po ok. 2 latach. I wiesz, kiedy brałam najwięcej alpry? Właśnie przy źle dobranych lpd. Bo wprowadzanie ich i skutki uboczne wiążą się u mnie z eskalacją cierpienia i lęku do niewyobrażalnych rozmiarów. Bo jak kretynka dawno temu ufałam lekarzom i starałam się postępować według ich wskazówek. Nie wyszło. Robiło się coraz gorzej i gorzej.
A dzięki benzo mimo bardzo ciężkiej NL, agorki i kilku innych sympatycznych drobiazgów przez lata pracowałam zawodowo (oprócz urlopu wychowawczego), założyłam rodzinę i żyłam powiedzmy semi-normalnie. Jeżeli ktoś wierzy w psychoterapię i antydepy działają u niego książkowo – jest szczęściarzem i serio zazdroszczę.
Także tego... Każdy ma swoja historię i swój krzyżyk, ja wole stąpąć po kruchym lodzie i nie rezygnować z mother's little helper. Za innych nie odpowiadam, niech robią co chcą. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Patryk29, widzę, że zmieniasz zdanie jak wiatr zawieje. Mi to rybka, ale może sprecyzuj poglądy, bo się motasz.
Bianka78

przez maniek123321 27 mar 2015, 11:21
^ wlasnie jak wyzej, zamiast leczyc psychotropami typu ssri, trojpierwscieniowce to one jeszcze pogorszaja nerwice przez swoje skutki uboczne a takie benzo nie maja prawie ich wcale pomijajac chwilowe zaburzenia akomodacji.

to pomaga pracowac nad soba (co jest najwazniejsze w skutecznej terapii i wyjscia z choroby) przez niwelowanie lekow, objawow somatycznych nerwicy.

-- 27 mar 2015, 11:35 --

to dawki benzodiazepin czynia z nich trucizne !
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Patryk29 27 mar 2015, 11:35
Bianka78, Jakie poglądy zmieniam, benzo to jest syf, ale czasem trzeba brać, lepiej żyć na benzo niż wogóle, ja nikogo nie oceniam, sam czasami biore alpre, pisze by komuś pomóc lub przestrzec, że branie tego przewlekle to nie jest dobry pomysł, co to amfetaminy czy tam innych stymulantów to brałem kiedyś i wiem, co to znaczy zjazd, benzo przy tym to cukierki, ale nie oznacza to, że można brać to latami i udawać, że jest wporządku, nie bardzo wiem co ty chcesz tymi postami uzyskać??, przecież ja cie nie oceniam ani nie atakuje, jeśli jesteś uzeleżniona to jesteś trudno, jak nie jesteś to jeszcze lepiej, ja jestem uzależniony od alkoholu i jakoś się z tym nie odnosze, bo po co? Da się żyć z uzależnieniem, ale /cenzura/ ja nie pije :pirate:

-- 27 mar 2015, 11:42 --

A swoją drogą ja chodziłem na AA ze 3 lata i byłem na 2 terapiach i wiem jak ktoś wpiedolony w jakąś substancje się zachowuje i jakich argumentów używa, żeby się wybielić i przed sobą czuć kontrole, poza tym nie mam nic do dodania,

Peace&love and Alprazolam :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bianka78 27 mar 2015, 11:52
Patryk29, a ja Cię atakuję? :shock: Zwyczajnie pytam, bo raz mówisz tak a raz siak, więc może coś przeoczyłam. Sto razy był temat wałkowany, no ale człowiek głupi to się czasem daje wciągnąć w forumową wymianę zdań. Tylko co z niej wynika? Jak zwykle zero kompletnie, bo ci co mają ugruntowane zdanie nie zmienią go, a ci co się wahają i tak muszą przejść własną drogę i podejmować sami decyzję. Więc peace, love i flałer pałer, się wie :D
Bianka78

przez benzowiec84 27 mar 2015, 11:53
Patryk29, zmieniasz poglądy bo już nie psioczysz na SSRI , teraz przeszedłeś na atak benzodiazepin . pewnie SSRI ci służą i dobrze . innym służą benzo

-- 27 mar 2015, 10:55 --

Bianka78 napisał(a):Patryk29, a ja Cię atakuję? :shock: Zwyczajnie pytam, bo raz mówisz tak a raz siak, więc może coś przeoczyłam. Sto razy był temat wałkowany, no ale człowiek głupi to się czasem daje wciągnąć w forumową wymianę zdań. Tylko co z niej wynika? Jak zwykle zero kompletnie, bo ci co mają ugruntowane zdanie nie zmienią go, a ci co się wahają i tak muszą przejść własną drogę i podejmować sami decyzję. Więc peace, love i flałer pałer, się wie :D

bo zawsze będą inne zdania i dyskusja jest bezsensu. każdy inaczej reaguję na danąsubstancje , każdy ma inne przejścia.

Patryk ja nie piję alkoholu od 8 lat , 2 odwyki,3 psychoterapie,1 AA.

benzo to jest lek ktoś wspominał o amfetaminach,jest adderal , jest metylofenidat,jest Modafinil
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 27 mar 2015, 12:08
benzowiec84, A co mam psioczyć na ssri, ja już swoje powiedziałem a ty taki zakochany w tym benzo jesteś, zobaczymy co będzie jak twoja miłość cie kopnie :mrgreen:

-- 27 mar 2015, 12:10 --

benzowiec84, A co do ssri to wcale mi nie służą , fluoksetyna nic mi nie dała na razie, wręcz pogorszyła mój i tak kiepski stan, ale to nie znaczy, że będe wpierdalał benzo codziennie i cieszył się /cenzura/ wie z czego. :pirate:

-- 27 mar 2015, 12:13 --

Bianka78, To nie było pytanie, tylko stwierdziłaś fakt, że zmieniam zdanie jak wiatr zawieje, co jest bzdura, nadal sądzę że SSRI sa hujowe, mało skuteczne, ale co mam to samo pisać codziennie, niby po co, wogólę co wy chcecie udowodnić, że benzodiazepiny są lepszymi antydepresantami od leków przeciwdepresyjnych, /cenzura/ to powodzenie wam życzę w tej krucjacie :pirate:

przez Bianka78 27 mar 2015, 13:16
Patryk29 napisał(a):powodzenie wam życzę w tej krucjacie :pirate:

Krucjacie? Odpowiedziałam na pytanie Przemka, dlaczego u mnie sprawa wygląda jak wygląda. Nie żeby się usprawiedliwiać i wybielać, ale żeby poznał moje motywy, bo się chyba uprzedziliśmy do siebie niepotrzebnie na starcie.
A Ty przytakujesz każdemu po kolei kto się pojawi w wątku, więc się nie dziw mojemu zdziwieniu, jeszcze niedawno inaczej śpiewałeś.
Bianka78

przez magnolia84 27 mar 2015, 13:17
:105: :105:
magnolia84

przez Patryk29 27 mar 2015, 13:24
Bianka78, I według ciebie ty mnie nie atakujesz? :pirate:
poczytaj sobie jak do mnie piszesz, mam szacunek do kobiet, wiec pozostawię to bez komentarza.

przez benzowiec84 27 mar 2015, 14:42
Patryk29, proszę o szacunek i spokój :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 27 mar 2015, 14:46
benzowiec84, Widac, że po klonie jestes :mrgreen:

przez benzowiec84 27 mar 2015, 14:47
Patryk29 napisał(a):benzowiec84, Widac, że po klonie jestes :mrgreen:

ale tylko 0,5 mg :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 27 mar 2015, 14:48
benzowiec84, :D

przez benzowiec84 27 mar 2015, 14:51
nawet taka dawka mnie minimalnie uspokaja , więc nie jest ze mną tak źle :)

-- 27 mar 2015, 13:55 --

klon to moje ulubione benzo , i alpra , potem estazolam a na końcu lorafen. i ja powracam chyba do mojego dawnego systemu brania benzo , jest on w miare bezpieczny i nie powoduję takiego wzrostu szybkiego tolerancji . mianowicie brać benzo raz na tydzień. raz na 5 dni . raz na 4 dni . zależy :) i co jakiś czas robić dłuższe przerwy tak z 2 tygodnie/3 (to długo )

-- 27 mar 2015, 14:06 --

pogram sobie w pesa 2015 , mam jeszcze wolfenstein the new order . dobre gry . dziś nie mam apatii , ostatnie 2 dni miałem .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg