ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol)

przez black_cat 30 lip 2011, 20:53
a bierze ktoś parogen ?jak dlugo?

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez err 31 lip 2011, 09:13
Ja brałem tego dość sporo, mam kilka opakowań tego (uzależnienie psychiczne), a okazało się, że jednak przechodzę na clonazepam. W sumie działają tak samo. Ale to jeszcze muszę dotrzeć się z dawkami.
err

przez kasja 31 lip 2011, 18:47
przeczytałam dziś wszystkie posty na temat afobamu.większosc ludzi odradza, straszy.Ja pomóc komus takiemu jak ja?mam 38 lat ,16 lat leczę nerwicę, leki , psychoterapie zioła lektury, wszystko co sie da.I jaki efekt ? taki że antydepresanty owszem niweluja ataki paniki , terapia -nie dla mnie im częsciej chodzę to bardziej sie nakręcam,dziwne prawda?terapeuta wini za to moje życie w którym co jaiś czas dzieje sie cos strasznego -może mam to zapisane w gwiazdach.16 lat młodości przeleciało mi między palcami,walczac z nerwicą nie zauwazyłam jak mi dzieci wyrosły,,,nie mogę sie na niczym skupic ,jestem zmeczona, to rozdrazniona ,lękliwa,,,czuję sie gorsza.To nie życie a wegetacja,i tylko AFOBAM daje ulgę, wtedy żyję jak kiedyś zanim dopadło mnie to świnstwo,mogę iśc na zakupy, kierowac samochodem, iśc do koscioła i spedzac czas z dziecmi,,,jestem pogodna i uśmiechnieta, ciesze sie chwilą.Nie wiem ile zycia mi zostało ale chcę czuc że żyje,co zrobilibyście na moim miejscu,,wegetowali,,,czy łykali afobam i choc uzaleznieni mielibyscie cos z życia :(

nigdy nie przekroczyłam 0.5mg na dobę, zazwyczaj biore 0.25mg.Jeśli znacie inny lek o podobnym działaniu piszcie,,czy ktoś na forum też ma podobnie do mnie?nie wiem, moze,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michał 1972 31 lip 2011, 19:12
Katixx napisał(a):nie wiem czy tylko ja tak mam, ze walcze od kilku lat zeby nie uzaleznic sie od benzo bo tak naprawde mam wrazenie, ze tylko one pomagaja a nie te wielce oslawione ssri :(

Mam dokładnie tak samo, ssri mi zupełnie nie pomagały, w trudnych sytuacjach jakoś sobie radzę ale w beznadziejnych ratuję się benzo. Robię to raz rzadziej a raz częściej. Ostatnimi czasy zacząłem znowu popijać :bezradny: więc lęki i ataki paniki mam częściej, ale wiem ,że to jest przyczyną i w tym kierunku powinienem rozpocząć leczenie. Tyle tylko ,że na razie nic w tym kierunku nie robię :( , spodziewamy się z żoną dziecka więc mam nadzieję ,że to będzie na tyle silny bodziec żeby zabrać się za siebie.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Miss Worldwide 31 lip 2011, 19:52
Michał 1972,

tzn ten bodziec ma przyjsc jak sie urodzi juz dziecko? sama ciaza nie wystarczy? uciakaj od alkoholu chlopie! nie daj sie zwiesc. nie bede tu sie madrzyc bo sam na pewno wiesz wszystko co trzeba tylko alkoholu chwilowa pomoc cie neci...im wiecej ci pomaga alkohol tym bardziej cie ciagnie i tym bardzij uzaleznia i tym bardziej idziesz w kierunku- wiesz jakim. pozdr
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Michał 1972 31 lip 2011, 20:10
Łatwo powiedzieć :roll: , miałem już okresy kiedy to się udawało ale teraz powoli wszystko wraca do "normy" , owszem nie tak jak kiedyś kiedy piwko było codziennie ale tez raz czy dwa w tygodniu się zdarzy. Od jutra podejmuję kolejną próbę , idę do psychiatry po nowe leki i skierowanie na terapię, prócz tego dostałem od moniki namiar na dobrego psychologa z którym również będę chciał się umówić w sprawie terapii , póki co Xanax podtrzymuje mnie przy życiu :D w dalszym ciągu działa na mnie 0,5mg i to prawie dwa dni :mrgreen: ale zaczynam hamować bo ostatnio za wiele sobie pozwalałem, był już czasy kiedy nie brałem miesiąc nic, teraz w ciągu ostatnich dwóch tygodni było 4-5 tabletek :bezradny: , szkoda ,że to takie świństwo bo niczego lepszego jeśli chodzi o działanie chyba jeszcze nie wymyślono.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Misiek_NL 31 lip 2011, 20:12
kasja, Długo już bierzesz afobam... ?? Wiem że po nim jest "normalnie", ale nie możeszbrać go do końca życia.. !!! Ja odstawilem i żyję... Ty też dasz radę :)

-- 31 lip 2011, 19:12 --

kasja, Długo już bierzesz afobam... ?? Wiem że po nim jest "normalnie", ale nie możeszbrać go do końca życia.. !!! Ja odstawilem i żyję... Ty też dasz radę :)
Misiek_NL

przez kasja 31 lip 2011, 21:36
biorę afobam 5 lat doraznie tzn. około 2 tabletek 0.25 na tydzień, życie serwuje mi co chwile traumatyczne doznania, a ja już nie chce tak wolę sie uzaleznic. :(

przez Wera 31 lip 2011, 22:10
kasja
wdług mnie to bardzo mało, ja biore o wiele więcej na tydzień, choć mam przerwy w zazywaniu, to zalezy od mojego samopoczucia, gdybyś była uzależnina to byś zwiekszała dawki, bo nastapiłaby torelancja. Ja ,że zażywam Afobam nie martwię się trudno inni muszą brać leki stale na cukrzyce, inni na nadciśnienie no a ja na uspokojenie

przez Katixx 31 lip 2011, 22:18
Wera ma racje 0,25 dwa razy na tydzien to naprawde malutko. Ja biore doraznie o wiele czesciej i wiekszkej dawce jesli otrzebuje. Coz takie zycie :? Czesto mam wrazenie, ze zyje jakby w szkoalnej kuli, z ciaglym wewnetrznym napieciem i wytchnienie daje tylko xanax... coz poradzic :(

przez Miss Worldwide 31 lip 2011, 22:52
Michał 1972,

ciesz sie, ze male dawki na ciebie dzialaja. bo jakbys musial brac duzo...pfffffffffff tak jak ja...... :silence:
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez kasja 31 lip 2011, 22:54
dzięki Wam za słowa otuchy,,,,,,,,,,,,jestem już zmęczona nerwicą i jej konsekwencjami,,lepiej się czuję gdy wiem że jest ktoś kto ratuje się afobamem tak jak ja

przez Madzialenka 02 sie 2011, 11:54
Czy na silne zawroty głowy i derealizację Afobam pomoże?

przez Katixx 02 sie 2011, 13:30
mi pomaga troche

Sortuj wg