KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

 
Liczba głosów : 122

Re: Ketrel

Avatar użytkownika
przez Korba 28 sty 2011, 16:07
Mam podejrzenie boreliozy, jej objawem jest nocne pocenie i szereg objawów, które u mnie występują.

Może mam wierzyć w Twoją nieomylność?

Poza tym - takie same nocne poty miałam jak brałam całkiem inne leki, np wenlafaksynę, a co do ketrelu, nie biorę go od tygodnia czy dwóch i to nie ustąpiło.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

Re: Ketrel

przez Michuj 28 sty 2011, 16:10
No chyba że masz boreliozę... Na tych chorobach się mniej znam. Tu się kończy moja nieomylność ;P
Michuj
Offline

Re: Ketrel

Avatar użytkownika
przez Korba 28 sty 2011, 16:11
poza tym warto się zastanowić, czy to nie jest po prostu somatyzacja.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Ketrel

przez coma 28 sty 2011, 16:11
Korba napisał(a):Może mam wierzyć w Twoją nieomylność?


good point :twisted: :great:

Moje pocenie się zaczęło się razem z wzięciem kwetiapiny, więc to musi być to. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Cholera :bezradny:
coma
Offline

Re: Ketrel

przez Michuj 28 sty 2011, 16:27
No ok. Szczerze, w dupie mam to. Najważniejsze, że mi bosko i to od długiego czasu ;)
Michuj
Offline

Re: Ketrel

przez Zenonek 28 sty 2011, 17:03
Urazilyscie Wujka....:p
Offline
Posty
3565
Dołączył(a)
09 kwi 2010, 17:23

Re: Ketrel

Avatar użytkownika
przez Korba 28 sty 2011, 17:17
Zenonek - w dupie to mam :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

Re: Ketrel

przez Zenonek 28 sty 2011, 17:19
A taki porzadny chop z niego :( :P
Offline
Posty
3565
Dołączył(a)
09 kwi 2010, 17:23

Re: Ketrel

przez coma 28 sty 2011, 17:22
Zenonek, przestań błagam :roll:
coma
Offline

Re: Ketrel

przez Michuj 28 sty 2011, 19:02
???? Nie rozumiem do czego ta durna gadka prowadzi???? Coma - coś nie halo znowu?
Michuj
Offline

Ketrel

przez coma 28 sty 2011, 22:05
Michuj, u Ciebie coś nie halo bo się przypieprzasz bez powodu. Twoje gadki są durne.
coma
Offline

Re: Ketrel

przez Michuj 28 sty 2011, 22:07
ok...
Michuj
Offline

Ketrel

przez coma 29 sty 2011, 10:22
Pocenie się przeszło bo koszmarne sny zelżały. Kwetiapina chyba nie była chyba bezpośrednią przyczyną pocenia się. :P
Fajnie byłoby gdyby tiki też przeszły. :roll:

-- Pn, 14 lut 2011, 11:38 --

Po jakim czasie działanie nasenne kwetiapiny słabnie? Czy możliwe że w ciągu 20 dni kwetipaina przestanie działać nasennie? (chodzi tu o dawkę 50 mg)

Bardzo mi zależy na stosunkowo szybkiej odpowiedzi na to pytanie, jutro mam wizytę u psychiatry i nie mogę się sypnąć :oops:

-- Pn, 14 lut 2011, 11:38 --

Po jakim czasie działanie nasenne kwetiapiny słabnie? Czy możliwe że w ciągu 20 dni kwetipaina przestanie działać nasennie? (chodzi tu o dawkę 50 mg)

Bardzo mi zależy na stosunkowo szybkiej odpowiedzi na to pytanie, jutro mam wizytę u psychiatry i nie mogę się sypnąć
coma
Offline

Seroquel a dziwne prądy w wewnątrz ciała

przez Matt FX 29 sty 2011, 16:20
Witam Kochani!

Dawno tutaj nie pisałem. Mam pytanko odnośnie leku - Seroquel. Dostałem go w środę na zaburzenia lękowo-depresyjne. Ponieważ wszystkie leki mam wypróbowane to pani dr dała mi sam neuroleptyk (mam dosyć silny odjazd - derealizacja). Dodam że nigdy wcześniej nie brałem tego typu leków. I tu moje pytanie do Was: posiadam dziwne takie prądy w ciele, w rękach oraz w tułowiu. Jakby szarpnięcia wewnątrz ciała. Bardzo nieprzyjemne i niepokojące uczucie. Czy mogą to być skutki odstawienia Anafranilu czy może to być przez Seroquel? We wtorek mam się widzieć z panią dr. Mówiła że będzie wiedziała wtedy "co ze mną jest". Boje się że mam schizofrenię bo dostałem na to leki, albo dwubiegunówkę lub jakieś psychozy (wkręcam sobie).

PS. Udało mi się w końcu znaleźć dobrą, naprawdę super terapeutkę od terapii behawioralno-poznawczej, niestety mój stan sam w sobie się pogorszył (depresja oraz natrętne myśli się nasiliły). To chyba przez nietrafione leki... Znów usłyszałem "no faktycznie jest pan lekooporny".

Pozdrawiam walczących!
Offline
Posty
434
Dołączył(a)
31 mar 2010, 18:34

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do