PIRACETAM (Lucetam,Pyramen,Nootropil,Memotropil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy piracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
57%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
3
43%

Liczba głosów : 7

przez xanonymous 14 sie 2013, 17:43
A czego się po tym leku spodziewałaś?

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 19:15
xanonymous, spodziewałam się chociaż lekko wyczuwalnej poprawy pamięci i koncentracji, nie zauważyłam nic, a nawet potem i jeszcze gorsze zamulenie bylo
CórkaNocy

przez Marek1977 14 sie 2013, 19:44
Stosował ktoś z Was Noopept?
Conscientia est, necesse est

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xanonymous 14 sie 2013, 19:47
CórkaNocy, A coś nie tak u ciebie z pamięcią czy koncentracją?

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 20:28
xanonymous, tak jest coś nie tak, przez depresję i nasila to jeszcze wenlafaksyna. na wellbutrinie bylo duzo lepiej ale musialam przestac go brac i wrocic do wenli. Przez to zamulenie po wenli nie podeszlam do sesji w tym roku - mimo brania kilka miesiecy piracetamu, ale byla potem juz straszna kaszana, nie moglam nic sie uczyc. i zawalilam 2 lata studiow i teraz zmieniam je na latwiejsze bo jest z moja nie lepiej i po powrocie do wenli zerowa koncentracja nawet filmu nie moge obejrzec, bo nie umiem sie skupic czy ksiazke odkladam po jednej stronie...wiec nie wiem co bedzie dalej
CórkaNocy

przez xanonymous 15 sie 2013, 07:53
No piracetam to chyba nie jest antidotum na wenlafaksyne. Ja dostalem recepte na piracetam ale lekarz powiedzial mi żebym za wiele po tym nie oczekiwal. Dodatkowo zamowilem na allegro DMAE - deanol (bimanol). Ja jestem senny, zmeczony - nieraz tak bardzo że wszelka aktywnosc to wielki wyczyn dla mnie, i nieraz mam zamglony umysl - to pewnie jakies powiklania od lekow. Co chwila zmieniam leki.... A ty bierzesz mirtazapine to ona dziala silnie antyhistaminowo i cala dobe a efekt przeciwhistaminowy raczej czlowieka nie orzeźwia tylko otumania albo usypia - przynajmniej ja tak mam.

przez CórkaNocy 15 sie 2013, 09:52
xanonymous, właśnie niestety też po lekach jestem taka przyćmiona, senna, że przez wiele miesięcy nawet wyjście z domu na 5 minut to była dla mnie męczarnia, teraz zmuszam się do wielu rzeczy, bo chcę chociaż pozornie żyć w miarę. Mirta niestety chyba muli też w dzień, choć ja tego tak nie czuję, ale bez niej nie zasnę niestety. Próbowałam trazodon i chlorprothixen na to i nic, więc zostaję przy tym, bo przynajmniej sen idealny.

A ty co teraz bierzesz? Takie zmiany leków faktycznie nie są dobre, zaburzają tą chemię, ale niestety czasem trzeba jak się nie da wyrobić, sama swego czasu moze nie zmieniałam, ale dokładałam coś, co niby miało aktywizować, ale od tego miksu się tylko gorsza kaszana zrobiła. Dlatego teraz stawiam na minimum i walczę sama.
CórkaNocy

przez xanonymous 15 sie 2013, 13:50
moklobemid dzis zaczolem

-- 15 sie 2013, 13:54 --

I sie zastanawiam czy mozna brac solian razem z moklo. Dark passenger moze bedzie wiedzial?

Ja sie uzaleznilem przynajmniej psychicznie od solianu. Choć teraz on juz chyba na mnie nie dziala tak jak kiedys, tylko przez 3 dni czulem lekkie ozywienie a potem juz nic , zmeczenie, sennosc. Nawet sie zastanawialem czy z czasem solian nie powoduje sennosci i zmeczenia. Ale w ulotce nic nie pisze o neuroleptykach wiec chyba mozna.

-- 15 sie 2013, 13:57 --

Ja mam jeszcze jeden zasadniczy problem spowodowany przez leki - otóż wybudzam sie po kilka razy w nocy (zasypiam ponownie ale...), nie przespie calej nocy ciągłym snem. Trwa to już ponad rok. Czasem raz na dlugi czas sie uda ze przespie 5 czy 4 godziny bez budzenia jak cos lykne na sen. Ale na sen nie moge za bardzo dzis brac bo potem jestem nieżywy następny dzień.

przez CórkaNocy 15 sie 2013, 14:19
xanonymous, a mirte brałeś? bo też miałam kiedyś problem z wybudzaniem sie, jak biorę mirtę śpię kamiennym snem :) cały czas

mi lekarka wręcz powiedziala, ze jestem uzalezniona psychicznie od antydepow i cos w tym jest, bo po ostatnim nawrocie deprechy nie wyobrazam sobie w tym momencie ich calkowicie odstawic, swego czasu bralam nawet 4 antydepy naraz! plus piracetam (zalecal mi tak lekarz, of course, sama tak nie miksowalam). Teraz zeszlam z tego mega miksu i jestem na minimalnych dawach, ale strasznie mnie kusi, zeby podbic wenle do 150, mam takie przekonanie, ze ta dawka 75 jest slabiutka i byloby lepiej na 150 a jeszcze lepiej na 225 i kazdego dnia teraz mnie to bardzo kusi, ale staram sie trzymac, jest dobrze psychicznie, wiec po co brac wiecej? moze byloby subtelnie lepiej, ale nie mozna tak cale zycie. poza tym nie chce znowu mozgu tak bombardowac wysokimi dawami, dam mu troche odpoczac :smile:
CórkaNocy

przez ladywind 15 sie 2013, 14:25
Samo zamulenie bardziej powoduje depresja a nie leki . Jak wenlafaksyna mi pomagała nie czułam się przytepiona i mój nie miałam też problemu z koncentracją . Teraz depra wrocila i tak jakbym mózgu nie miała .czuję się jakąś tepa .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CórkaNocy 15 sie 2013, 16:35
u mnie bylo tak, ze nie bralam wenli i nieraz nie bylo zamulenia, zaczelam brac -wrocil i nieraz nawet gorsze bylo to zamulenie i zmeczenie niz bez zadnych lekow

-- 29 lis 2013, 23:36 --

wracam do piracetamu, daję mu drugą szansę, pojem trochę tabletek i postaram się uwierzyć w jego rzekomą ''moc''
zaczynam od 2400 mg
CórkaNocy

przez true 02 gru 2013, 14:09
dostalam nootropil do effectinu na poprawe w glowce ? :D mial ktos podobne laczenie?

przez mark123 02 gru 2013, 14:29
Piracetam brałem w dzieciństwie na "uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego", ale z tego co kojarzę, mój stan psychiczny nie zmienił się po nim.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez CórkaNocy 02 gru 2013, 16:15
true, ja mam takie

dzisiaj chodzę taka senna, zaziewana, zaćpana, że jedna osoba wprost się mnie zapytała - jakie narkotyki biorę, że tak nie kontaktuję :O

gdybym je brała to bym przynajmniej chodziła jak na speedzie a nie na takiej zamułce po wenli
CórkaNocy

Sortuj wg