Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

avest

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Podejrzewam, że w realną przemianę opłatka w Ciało, wierzy tylko duchowieństwo, katecheci i prawdziwi katolicy, których może jest tylko kilka %.
 2. Nie masz prawa mieć rezydualnej, bo trzeba było mieć już wcześniej paranoidalną lub inną...
 3. Ja jestem chyba jedyną osobą, której nie zależy na utracie prawictwa.
 4. To dlaczego bywa, że również i dorosłych się diagnozuje w kierunku ZA?
 5. 1. Lekarz mi mówił, że jeśli ma się bełkotać, to robi się to cały czas a nie chwilowo. I nie są to żadne przejęzyczenia. 2. To co podałaś, to nie są urojenia.
 6. A tutejszy psycholog mówił, że ZA tylko u dzieci się diagnozuje
 7. Mówisz, że nie masz urojeń i halucynacji, więc nie masz schizofrenii! Nawet nie ma w kryteriach diagnostycznych tych objawów co podałaś...
 8. Ponoć średnia w naszym kraju to gdzieś 14/15cm...
 9. avest

  Zioła

  Napiłem się na noc mocnej melisy i pożałowałem. Strasznie kilka godzin mdliło a później pojawił sie silny głód.
 10. Nawet lekarze mi mówili, że jak będą wracać urojenia to mam zwiększać dawkę. Doszło do tego, że mam brać jeszcze dodatkowy neuroleptyk, by było dobrze.
 11. Ale to naprawdę wygląda, jakby jakieś płyny przepływały
 12. Ja zawsze mam krytycyzm pół na pół, więc nigdy nie wypowiadam urojeń, bo zdaję sobie sprawę, że inni mogą mnie wyśmiać. Męczę się z nimi sam na sam. Jedynie objawy jakie u mnie widać, to chyba tylko pobudzenie i spowolnienie.
 13. Nie latałem z siekierą. Ja jestem bardzo spokojny. Różne są przebiegi choroby. U mnie jest on powolno/przewlekły i objawy są u mnie w miarę łagodne. PS. I diagnozy nie otrzymałem po 1 wizycie a po dłuższym czasie.
 14. Nie mam tępego spojrzenia.
 15. Też mam od kilku lat problem ze ŚO. Nie widzę go na dworze, bo jest jasno ale zaczyna się pojawiać w domu, Szczególnie widać go na białym i na czarnym. Najgorzej jest patrzeć na czarną, kamienną podłogę z kamykami albo na skórzany fotel, bo wtedy one 'ożywają' i wygląda to jak żywy organizm
×