Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez VaBoom 05 kwi 2006, 16:53
Anoolka, po coaxilu płakałem i wręcz chciałem się zabić przez kilka pierwszych dni. Ale póxniej to mija i czuje się niesamowitą energię (biorąc coaxil przez 2 miesiące zrobiłem więcej niż przez ostatnie 2 lata). Mam nadzieję, że Ty też poczujesz się po nim lepiej.
Życzę sukcesu :)
My body on the floor - a Kodak moment

przez cicha woda 05 kwi 2006, 17:12
Czesto wracam do wydarzeń z przeszłości, oglądam wtedy zdjęcia, czytam pamiętnik który kiedyś prowadziłam i przypominają mi sie różne szczegóły, których na codzień nie pamiętam. Właściwie to nie widzę nic w tym złego, fajnie jest sobie czasem powspominać, szczególnie czasy bez nerwicy.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez sigma 05 kwi 2006, 18:35
Boże, jakbym czytała siebie <płacz>..
jak znaleźć dobrego i bezpłatnego psychiatrę? nie stac mnie na płacenie 70 PLN za wizytę..
nie wiem gdzie sie zgłosić po darmową lub prawie darmowa pomoc..nie mam pojęcia..przychodnia Uniwersytecka? nie jestem stąd i nie należę do tego NFZ-u..eh..to wszystko jest takie trudne
zawieszona między życiem a śmiercią...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majkaa 05 kwi 2006, 20:34
Wiecie jaki jest jeden z kilku moich saposobów na lęki na ulicy ?.. spróbujcie, może komuś z was pomoże. Wyobrażam sobie, że wszyscy ludzie wokół mnie mają też nerwicę lękową, a ja... jestem najodważniejszą z nich :).. Spróbujcie, naprawdę.. choc raz na ulicy.. życzę żeby pomogło :)
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć "

przez cenedra_20 05 kwi 2006, 20:53
Towdy więcej wiary w swoje możliwości. Ja studiuje i chodze na spotkania grupy DDA. Do tej pory kiedy wychodziłam w poniedziałek o 7 rano z domu to wracałam na 21 dopiero. A jeśli uwarzasz, że jednak nie dasz rady to odczekaj troszkę i spróbuj później.

JAK usunąć ten napieciowy ból głowy???to istny horror!!!!

przez salma266 05 kwi 2006, 21:06
Ratunku!!!!

Czy ktoś ma tak jak ja?
Cały czas czuję tępy ucisk w głowie i nie mam już siły z tym walczyć bo nie wiem jak? :cry: :cry: poprostu ręce mi opadają.Nie umiem racjonalnie myśleć,nie mogę sie na niczym skupić bo jak?ten kto z was tak ma napewno mnie rozumie i wie jakie to jest dla mnie okropne.Przez te bóle głowy,ataki panicznego lęku i strachu zrezygnowałam ze studiów.Byłam na drugim roku.Nie dałam rady z tym walczyc i się poddałam.Bardzo tego załuję bo wiem że już chyba nie bede studiować,bardzo sie boję że tego wszystkiego już nie wytrzymam :!: że zwariuję albo moje bóle tak się pogłębią że bedzie jeszcze gorzej

Co ja mam zrobić aby uczucie scisku ustało :?: nie wiem jak to jest żyć bez bólu głowy

przez towdy 05 kwi 2006, 21:27
bardzo pozytywny post Aka. miło się takie czyta bo na forum nie jest ich zbyt wiele. zazdroszczę Ci tej wiary :P
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez monika* 05 kwi 2006, 21:38
Hej Maniek. Wiem doskonale o co Ci chodzi. Ja tez od dluzszego czasu tak mam. Wracam do wspomnien z dziecinstwa najmniej kilka razy dziennie i wcale nie musze czegos zobaczyc zeby te mysli przychodzily. Moze to tesknota za czasem kiedy bylam zdrowa bez nerwicy,bez trosk i problemow? Czasem dobrze jest powspominac ale po chwili znowu jestem ta znerwicowana 33 latka.

Zdałam sobie sprawę ...

przez Czarownica_Akara 05 kwi 2006, 22:01
z tego, że moje życie jest ponure, jakby skrywane za jakąś czarą przeźroczystą zasłoną. Widzę niby kolory ale to wszystko jest takie płytkie. Strasznie to dziwne. Teraz np. siedzę zdenerwowana przed kompem i piszę...piszę i myślę o śmierci a muzyka jeszcze dodaje mi odwagi. Chce mi się płakać. Ciągle nerwy. Dlaczego jestem takim tchórzem... Jedyne, czego chcę to poznać piękno Irlandii...
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez cicha woda 05 kwi 2006, 22:41
Aka napewno wszystko się uda :D
Mnie czasem brakuje takiej wiary w przyszłość i tego Ci zazdroszczę.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Jak pokonuje swoje leki!

przez dzasti13 05 kwi 2006, 22:43
Majka WItam cie naforum!
TO milo ze chcesz sie podzeilic swoja wskazowka z innymi moze faktycznie komus pomoze, ja staram sie odpedzic mysli od siebie i staram sie zajac w momencie glowe czyms innym!pomaga tez troche!#Powodzenia! :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Jak pokonuje swoje leki!

przez dzasti13 05 kwi 2006, 22:48
Witam cie FOrum!
MArzenia kazdy z nas ma , nieraz w tej chorobie czlowiek sobie mysli ze nie jest z tej planety , ze wszyscy wokol niego maja lepiej ,a ja sam biedny ciulam z ta choroba niewiadomo dokad:(
ZYcze tobie i nam wszystkim tu na forum i nietylko ....BY czesciej zaswiecalo nam slonce w nasze zycie ,i bysmy sie obudzili w koncu z tego koszmaru....Mogli zaczac nowe pikniejsze zycie :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez daablenart 05 kwi 2006, 22:56
spokojnie
!!!! będzie dobrze!!! nie uwierzyła byś co się ze mną działo ale już jest zdecydowanie lepiej i z tobą też będzie

przez anielka 05 kwi 2006, 23:07
salma idź do lekarza...samo nie przejdzie... pod przykrywka bólu maskują sie w tobie emocje... skoro do tej pory sama nie dąłaś rady sobie pomóc to prawdopodobnie bez pomocy terapeuty sie nie obejdzie...
Salma skąd jesteś?

Sortuj wg