Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Macko 13 cze 2012, 16:55
Mam lepszy chumor a węzły wyleciały z głowy, jak narazie macanka im nie funduj, chociaż obojczyki sprawdziłem, ale kulki małe jak były :-) więc spoko.
Wczoraj wymacałem kulki na kości piszczelowej i skojażyła mi się białaczka, odrazu przypomniały mi się krwotoki z nosa takie lekkie z 3 lata temu, dziwne to było bo wystarczyło że ruszyłem nos lekko alblo szturłem , a nawet po wycieraniu buzi po myciu, a tu krew leci, raz po krwawieniu natarłem kremem w nosie i do dzisiaj spokuj ale faza była na guza zatok a i węzły powiększone ,:-( ale powtarzam sobie, jesteś zdrowy, czasami pomaga. Dziękuje ale mam przeczucie że białaczka i ziarnica biorą mnie podstępem, B-)

przez George 13 cze 2012, 18:18
Macko,
myślę że jednak problem utkwił w twojej głowie a nie w szpiku czy osoczu...
Ad maiora natus sum

przez asiq83 13 cze 2012, 21:45
Witajcie. Wracam jak zwykle... Po ostatnich badaniach krwi uspokoiłam się trochę ale teraz na nowo mnie bierze... Wynalazłam poniżej uszu po obu stronach duże kulki. Chyba mam je od zawsze, ale czy na pewno? Teraz już mnie bolą od tego ciągłego sprawdzania... Plus te węzły które mam cały czas na szyi. W dodatku jak uniosę nogę do góry to jedna strona brzucha robi się większa niż druga. Nie robię nic innego tylko jak wariatka się ustawiam w różnych pozycjach i wglapiam się w brzuch... To jest jakiś koszmar... Wymacałam już wszystkich których mogłam żeby porównać te kulki za uchem i nikt takich nie ma... Na półce leżą leki od psychiatry, jeszcze nie ruszone. Coraz bardziej się nad nimi zastanawiam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez George 13 cze 2012, 22:56
asiq83,
im szybciej sięgniesz po leki od psychiatry, tym szybciej przestaniesz wypisywać takie żale...
Ad maiora natus sum

przez Macko 14 cze 2012, 00:15
Do południa było spoko, teraz znów macanie węzłów, ale pod kolanem i w zgięciach rąk, masakra znów objczyki dusze aż żyłki albo ścięgna bolą, cholerne węzły, nic tak niedawało mi się nigdy we znaki ale jutro będzie lepiej, może :-S

przez OnaA86 14 cze 2012, 16:38
asiq83 ja rowniez mam kulke za uchem,jest twarda i dosyc spora.Mam ja od lat,lekarz nie stwierdzil nic groznego.Odnosnie mojej piersi,to mam skierowanie do kliniki chorob piersi,lekarz ogolny nic nie jest w stanie stwierdzic,wiec mnie wysyla dalej (mieszkam za granica) Poziom hormonow mam troszke niski,ale nie sprecyzowal ktorych dokladnie.Boje sie,ze mam raka::(:(:( Guzkow nie mam wyczuwalnych,ale ten sutek jest taki inny:(:(:(
Ostatnio edytowano 14 cze 2012, 16:39 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: popr. ort.

przez anka00 14 cze 2012, 17:16
Eh... A ja dostałam dzisiaj skierowanie do chirurga na wycięcie mojego pieprzyka z pleców. Co prawda dermatolog powiedziała ze nic złego sie tam nie dzieje ale najlepiej sie tego pozbyc i nie zawracac sobie wiecej tym głowy. Boje sie strasznie ale nie wycinania tylko wyników badań tego wycinka. Niewiem jak to zniose. Na wyniki bede najprawdopodobniej czekac jakies 2-3 tygodnie. To będzie straszne

przez pisanka 14 cze 2012, 23:56
ja stwierdziłam ostatnio, że mam padaczkę, bo się często zawieszam i mam taki stan omdlenia przy tym. dostałam skierowanie do neurologa, ale coś czuję, że to tylko mój wymysł.

przez anka00 15 cze 2012, 12:16
pisanko dobrze ze idziesz do lekarza i rozwiejesz swoje wątpliwosci. W moim przypadku wszystkie dotychczasowe chooby okazały sie wymysłem.
Ale teaz boje sie ze to ze mam aka skóry jest całkiem realne. Co prawda dwóch dermatologów stwierdziło ze ich zdaniem nic niepokojącego sie w moim pieprzyku nie dzieje ale lepiej go usunąć i nie martwic sie o to wiecej.
A ja juz widze oczami wyobraźni jak ide po odbiór wyników badań wycinka i pisze tam ze to czerniak, strach mnie paraliżuje. A do chirurga jestem zapisana dopiero na 28 czerwca, wczesniej sie nie da, a ja do tego czasu niewiem jak dotrwam

przez Saanna 15 cze 2012, 12:32
ja mam padaczke, ale to nie hipochondria, osttnioo myslalam o udarze mózgu - lub o nadcisnieniu tętniczym, cholera go wie.

przez pisanka 15 cze 2012, 12:37
anka00 28 to już nie tak długo, ja mam neurologa dopiero 18 lipca :( więc ponad miesiąc stresowania się, że mam padaczkę i coś tam coś tam. a z pieprzykami to różnie bywa, ale gdyby to bł czerniak to może miałabyś jakieś inne objawy jeszcze? chociaż to tak łatwo mówić.

Saanna a Ty masz padaczkę "normalną" czy tą "absence?" mi internista napisał, że mogę mieć padaczkę "absence" i jak zobaczyłam na skierowaniu taką diagnozę to się zaczęła panika :/ zwłaszcza, że moja siostra ma padaczkę i kiedyś lekarz mi powiedział, że genetycznie też może mi się ujawnić.

przez Saanna 15 cze 2012, 12:43
jesli juz to raczej absence. w zyciu moze mialam z 2 ataki grand mal, czesciej mialam zawieszki np. przy telewizorze itd. u mnie to jest kwestia genetyczna. do tej pory zylam sobie z nia spokojnie - bo da sie z nia zyc. Moj brat np. przez 20 lat zarl depakine na padaczke, ale u niego to byla bardziej zaawansowana forma. Ja nie wiem co mi jest obecnie, czy padaczka, czy nerwica?

przez pisanka 15 cze 2012, 13:08
moja siostra ma padaczkę od 17 lat i ma tylko ataki grand mal. ciągle je depakine, albo inne leki. ( często jej zmieniają ). ale zawiech chyba nie miała. a ja się boję, że mam te zawiechy :/ czyli nie bierzesz leków na padaczkę?

przez Saanna 15 cze 2012, 13:18
nie. nie biore. padaczka została mi zdiagnozowana jak mialam lat ok 14. stwierdzili, ze jest słabo nasilona, wiec nie beda mnie faszerowali lekami. bez wiekszych problemów sobie z tym zyłam. nie myslalam po prostu o tym

Sortuj wg