Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez sunset 30 gru 2010, 00:04
człowiek nerwica, hahha zagiąłeś :P
sunset

przez kitty341 30 gru 2010, 00:06
zgadzam się z Tobą człowieku nerwico.. :(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez perla86 30 gru 2010, 00:16
Asia sama jestem ciekawa co z mel ech moze jak wyjechala na swieta jeszcze nie worcila :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 30 gru 2010, 00:20
Pewnie tak. :lol:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez przemo_22 30 gru 2010, 02:34
Witam wszystkich. Jestem tu nowy... trafilem przez przypadek czytajac rozne informacje na temat nerwicy. Nie mam jej stwierdzonej ale niestety chyba we mnie siedzi. Co chwila wymyslam sobie nowe choroby, ciagle dotykam swoje cialo i wynajduje cos nowego. Mialem juz chyba wszystko : rak płuc, rak krtani, HIV, tetniak, ziarnica. Czy wasze rodziny tez wam mowia ze przeginacie a wy ciagle chcecie chodzic do lekarza ? W sumie pisze tutaj teraz bo nie chce isc spac, zawsze mam obawe zeby isc spac bo boje sie ze moge sie nie obudzic. Wszyscy dookola nie sa w stanie mnie zrozumiec, niektorzy nawet sobie ze mnie szydza. Czuje ze przez ta nerwice nie moge byc "prawdziwym facetem". Zajrzalem tutaj , mam wrazenie ze w tym miejscu znajde zrozumienie i jakies cieple slowo :) pozdrawiam

przez sunset 30 gru 2010, 11:33
przemo_22, witam Cię. Możesz zawsze liczyć na pomoc z naszej strony. Tutaj nikt Ci nie powie, że przeginasz. Rozumiemy doskonale Twój problem, gdyż zmagamy się z tym samym.
sunset

przez joakar4 30 gru 2010, 12:56
przemo_22, Witaj. dobrze trafiłeś, tutaj wszyscy mamy to samo co Ty. Mi w domu też mówią, że przeginam, ostatnio już chodziłam do lekarza w tajemnicy. :lol:

przez nunika 30 gru 2010, 13:50
Witam :) dziewczyny mają racje tu nikt nie będzie się z ciebie śmiał , a swoją drogą to ja akurat mam podobne objawy paniczny strach przed śmiercią kiedyś miałam tak śle ataki paniki że nie spałam całe noce bo bałam się że się nie obudzę na szczęści to mi minęło teraz tylko lub aż z małej dolegliwości potrafię zrobić prawdziwą prawie że śmiertelną chorobą masakra :bezradny:

przez perla86 30 gru 2010, 14:05
Hej dziewczyny i chłopacy ale miałam straszna noc co godzine sie budziłam z takim lękiem ze dajcie spokoj normalnie myslalam ze koniec :( juz nie daje rady serio meczy mnie ten r kości jak to mozna sprawdzicczy sie go nie ma:(
Witaj przemo

przez nunika 30 gru 2010, 14:23
perla86 napisał(a):Hej dziewczyny i chłopacy ale miałam straszna noc co godzine sie budziłam z takim lękiem ze dajcie spokoj normalnie myslalam ze koniec :( juz nie daje rady serio meczy mnie ten r kości jak to mozna sprawdzicczy sie go nie ma:(
Witaj przemo

Mój znajomy miał ale objawiało się u niego że nie mógł chodzić niestety skończył na wózku a wykryto u niego w ten sposób że zrobili mu prześwietlenie kręgosłupa . Ale u ciebie to na pewno nie to :)

[Dodane po edycji:]

perla86 a z tym spaniem miałam podobnie budzisz się w środku nocy z kołataniem serca i masz uczucie ze to juz teraz że za moment stąd odpłyniesz okropne uczucie ja do tego miałam ataki duszności cała roztrzęsiona leciał do okna i łapczywie łapałam powietrze przestałam to robić kiedy mój chłopak dostał grypy przez to moje otwieranie okna ( na dworze było -15 stopni).

przez perla86 30 gru 2010, 14:31
nunika Ja miałam przeswietlenie kregosłupa ledzwiowego i bocznego a szyjnego miałam rezonans i wyszłooki jedynie w lezdzwiowym dyskopatia jakas. Mnie nogi bolą roznie raz to raz to :why: nie daje rady a plecy tez mnie bola :why: ja tak mam juz gdzies od konca lutego i nie tylko to jak poczytasz moje weczesniejsze posty to zobaczysz

przez joakar4 30 gru 2010, 14:32
Ewelinka na pewno nie masz raka kości. Przecież jesteś gruntownie przebadana. I to chyba nie atakuje dwóch nóg naraz. :smile: Nogi Cie bolą od dyskopatii.
nunika a Twój znajomy wyzdrowiał? I czy on miał mięsaka? Pytam bo teraz boje się, że go mam :?

przez perla86 30 gru 2010, 14:49
Mnie boli środek tez kregoslupa boze :( do tego nogi :why:

Asia ale plecy mnie do tego bolą skad wiesz r kosci nie atakuje mnie na poczatku bolała jedna noga ale zaraz zaczela druga rece mnie tez nie raz bola taka czuje niedowład :why: widzisz tu kolega nie mogl chodzic i co ja tez mam gorzej przy chodzeniu po staje nieraz jak idegdzies :(

I zauważyłam ze sie troche roznimy wy tak niemacie codziennie objawow jakis :( ja codziennie to mnie dobija :why:

przez joakar4 30 gru 2010, 14:59
Ewelina rak kości to jest guz, który powoduje ucisk i one bolą. A ciebie boli od kręgosłupa, skoro boli cie i kręgosłup i nogi.

Moje objawy są codziennie - węzły nadal mam i guzek pod uchem też :smile: Do tego mam wrażenie, że coś mnie tam przy tym guzku ciągnie i czasami kłuje mnie tam szczęka.

Sortuj wg