Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 14 gru 2010, 02:02
Mel89 z tym ze ja nie mialam na poczatku nerwicy tego no moze troszku potem przeszlo i od paru dni cos szwankuje :(
Widzisz mowilam ze owulacja :)

[Dodane po edycji:]

Asia pije meliske tylko to jest tak ja zjem i po paru minutach dziwniemi sie robi i odruch mam ale probuje odrazu napowietrze isc i przechodzi po jakims czasie

przez joakar4 14 gru 2010, 02:06
To kup sobie tabl w aptece uspokajające, tylko ziołowe bo chyba deprim bierzesz, i jedz jak tylko wstaniesz. To Cię trochę uspokoi i nie będziesz miała odruchów wymiotnych.

Ok. Dobranoc Dziewczyny :zzz:
Ostatnio edytowano 14 gru 2010, 02:10 przez joakar4, łącznie edytowano 1 raz
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 14 gru 2010, 02:10
Asia ja persen wziela ale serce mi walilo strasznie i lęki mialam większe :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sauvox 14 gru 2010, 12:04
Mi na nerwice zawsze pramolan pomagał. Świetny jest, jedna rano, jedna w dzień, jedna na sen. Troche jak lekoman, ale co poradzić. JA CHCE ŻYĆ !

przez joakar4 14 gru 2010, 12:45
A ten promolan to jest na receptę? Ja póki co jem deprim i jest lepiej. Do stycznia wytrzymam :smile:

przez olinelka 14 gru 2010, 13:04
Asia,pramolan na receptę,ale jak pójdziesz niedługo do psychiatry to on Ci da odpowiednie leki. A na razie bierz ten deprin, moja siostra wczoraj kupiła sobie persen bo ostatnio jest nerwowa (ale nie ma hipochondrii). I mi wczoraj opowiadała, że darła sie na wszystkich w domu i mój szwagier w końcu do niej mówi " ty lepiej idż do apteki i kup sobie ten prostamol, bo już nie moge z toba wytrzymać" a siostra "a na co mi ten prostamol" a on " no na nerwy a na co" :mrgreen:
A Ewelina Tobie dlaczego serce waliło po persenie? Pewnie bałaś sie jak on zadziała? Po tym nic nie powinno sie takiego dziac. To na pewno twoja psychika a nie działanie persenu.
Kurcze, dziś poleciałem do sąsiadki(też hipochondryczka) zmacać ja po tych rekach i niby ma coś takiego jak ja i w jednej ręce troche wieksze ale ja mam to bardziej wypukłe:why: i znowu zaczęłam sie nakrecać. No ale jak zginam ręke to sie to miękkie robi. to może jednak nic złego nie jest?

I w ogóle dzis znowu jestem jakas wylekniona z samego rana i popłakałam tez troche chłopowi w słuchawke, że ja chce byc zdrowa bo młoda jeszcze jestem i w ogóle mi źle jakoś dzis. Najgorsze jest to ,że wczoraj wieczorem przyswoiłam sobie w tym popapranym łbie , że to taka budowa ręki i nic złego , ze to normalne a dziś od nowa , ze jakaś zmiana pewnie dziwna albo wezeł połączony z tkankami :why:

przez joakar4 14 gru 2010, 13:33
Aneta to jest zwykły mięsień, ale jak się tak denerwujesz to pójdź do lekarza i poproś żeby Ci węzły łokciowe sprawdził. I się uspokoisz.

Ewelina, pewnie się zestresowałaś bo persen tak nie działa. I nie czytaj ulotki o skutkach ubocznych :smile:

Kurcze, miałam iść w tym tygodniu zaliczyć nieobecność na ćw z prawa UE, ale chyba nie dam rady się tego nauczyć i pójdę po świętach :( Poza tym strasznego ma lenia :(

przez olinelka 14 gru 2010, 14:02
No ale jakby był to węzeł to chyba by był wyczuwalny jak zegne rekę? nie idę do żadnego lekarza bo jeszcze gorzej się nakręcę jak tylko wejdę do przychodni. Jak tylko tam wchodze to zaczynam sie telepać. Chyba bedę musiała sie gdzie indziej przenieść, bo nawet ze zwykłym bólem gardła nie będę mogła tam iść bo znowu sobie przypomne jak sie trzesłam chodząc od lekarza do lekarza i jak sie bałam.

Idź zaliczyć po Świetach, bo jak Ci sie nie chce to sie niczego nie nauczysz. Ja studiowałam na wydziale integracji UE :smile:

przez joakar4 14 gru 2010, 14:07
Jakby to był węzeł to byś go czuła nawet jak zegniesz (i byłoby twarde przy zgięciu). Ja do swojego to się już wstydzę chodzić, bo w wakacje co chwila byłam z białaczką, a potem z węzłem 2 razy. I na usg też już nie pójdę chociaż planuje po świętach sprawdzić węzeł.
Ale coś mnie z tamtej strony ciągnie i kłuje czasami, ale nie macam. Wolę nie wiedzieć. :smile:

Jak mnie ta pogoda denerwuje, czekam na kuriera z prezentem świątecznym i jak on nie przyjedzie do świąt to się chyba do nich przejdę :evil:
Co roku sobie obiecuję, że zamówię szybciej, bo w zeszłym roku zamówiłam pościel 2 grudnia i dostałam 30 grudnia :(

przez mel89 14 gru 2010, 15:28
Asia, ja też czekam na paczkę, ale z US. I już powinna być, ehh :(

No więc tak, odwołałam tą wizytę piątkową u innej ginki, bo ona nie wykonuje kolposkopii więc po co tam polezę - wydam kasę, a ona mi powie że albo nadżerka albo ektopia i tyle. Więc w stresie zaczęłam szukać lekarza który wykonuje kolpo i znalazłam super doktora ginekolkoga i onkologa który wykonuje kolpo i zapisałam się na 8 stycznia. Badanie kolpo trzeba wykonać po okresie, więc teraz MUSZĘ dostać okres w miarę w terminie :zonk: Ale jak wczoraj mnie te jajniki bolały to za 2 tyg powinnam mieć okres.. Oby się nic nie przesunęło :(

przez joakar4 14 gru 2010, 15:51
O twoja to w ogóle z daleka idzie. :D Moja już w końcu ma status "w doręczeniu":) Więc jest nadzieja :smile:
Ja się wzięłam za naukę, bo wolałabym to przed świętami zaliczyć i mieć z głowy.

Martwię się moim węzłem,znowu mi coś odbiło i się zastanawiam. Bo wyczytałam kiedyś w necie, że jak węzeł ma zatokę tłuszczową to nie jest podejrzany o rozrost nowotworowy i mój w październiku miał, a potem to już nic nie jest na ten temat napisane na tych opisach usg. Tylko jak byłam u tego drugiego radiologa z 2 tyg temu to napisał, że wszystkie węzły mają prawidłową strukturę. Ta struktura to chyba budowa, nie? I nie wiem czy ta zatoka zniknęła czy co. :(
Qurwa, że ja sobie takie pierdoły przypominam z tych zakazanych stron. I się zamartwiam tylko. :why:

przez olinelka 14 gru 2010, 16:50
Asia daj spokój, z tymi węzłami . Wszystko jest ok. Jakby był jakis cień podejrzenia to na pewno któryś z lekarzy kazał by Ci dalej diagnozować te węzły, a w Twoim przypadku nikt Ci nie zlecił dalszej diagnostyki. Jeśli węzeł ma prawidłową strukturę , to znaczy , ze jest i zatoka i wszystko jak należy. Nie masz się czym martwic.
Może to wpływ pogody a może nastrajamy sie negatywnie? Ja mam wyrzuty sumienia, że Wam tak jeczę i jęczę o tym mieśniu czy czyms tam co sobie ubzdurałam , ze to nie miesień tylko cos innego .
A czy myslicie , że czy węzęł zrośnięty z tkankami czy jakakolwiek inna zmiana patologiczna byłaby twarda przy wyprostowanej ręce i przy zgiętej?

Czyli, że czułabym twardy guzek czy cos takiego i przy wyprostowanej i przy zgietej ręce? Czy przy zgietej wcale nie musiałabym tego wyczuwać wyraźnie że twarde? :why: :why: :why: :why:
Ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje....

przez perla86 14 gru 2010, 17:44
Byc moze z tym persen ale po nim jka wzielam tak sie czulam i nie czytalam ulotki :) dzisiaj tez mialam odruchy :(

przez joakar4 14 gru 2010, 18:09
Anetka tak, gdyby to był węzeł, to po zgięciu ręki czułabyś twardy guzek lub ziarenko. Nic ta nie masz. :lol: Widzisz, nawet twoja sąsiadka tak ma.

Ewelina może pójdź do lekarza rodzinnego to jak mu powiesz o co chodzi, to może ci przepisze tabl uspokajające, skoro wizytę masz dopiero w styczniu i tak Ci ciężko. Ja dostałam od mojego lekarstwo uspokajające przed obroną bo nie wyrabiałam. - chyba belergot, podobno nie uzależnia. Byłam u niego z korzonkami bo nie mogłam się ruszyć i poprosiłam przy okazji i dał bez problemu. Spróbuj, a jak Ci nie da to może coś na odruch wymiotny poradzi :D

Wiecie co, kupiłam dzisiaj babci kalendarz na 2011 i tak sobie go przeglądam i co znalazłam?! Jak badać węzły chłonne i co powinno w nich zaniepokoić :lol:
W ogóle ten kalendarz taki idealny dla nas, bo cały o zdrowiu i domowe sposoby na wszystkie dolegliwości. (Z przyjaciółki) :mrgreen:

Sortuj wg