Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez mel89 08 gru 2010, 00:19
joakar4, przed byciem dawcą mnie tylko powstrzymuje kwestia tej biopsji, a w razie przeszczepu narkozy całkowitej :zonk:

przez joakar4 08 gru 2010, 00:25
oni teraz głównie przetaczają krew, dość rzadko robią to z biodra - pytałam mojego lekarza, bo ja z biodra też się trochę boję, ale wytrzymam jakby co - wtedy już nie ma zmiłuj bo chory może umrzeć.
Nie bój się narkozy to nic strasznego ja miałam.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez mel89 08 gru 2010, 00:36
ooo, to nie wiedziałam że teraz przetaczają . a czemu miałaś narkozę ? ja się narkozy boję tylko z jednego powodu - że już się nie obudzę :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 08 gru 2010, 00:43
jak miałam 7 lat to miałam 3 operacje stawu biodrowego bo stawiałam lekko nogi do środka przy chodzeniu. Lekarz powiedział podobno moim rodzicom, że jak nie zrobimy teraz operacji to w wieku 25-30lat nie będę chodzić. I teraz jest ok, nie mogę tylko biegać na długie dystanse bo biodro mnie boli. A moja koleżanka z LO nie zrobiła takiej operacji i chodzi masakrycznie.

A z narkozy to bardzo rzadko ktoś się nie budzi i przeważnie są to starsze osoby:)

[Dodane po edycji:]

Teraz przetaczają - najpierw wyczytałam w necie a potem dla pewności spytałam mojego lekarza. I powiedział, że owszem czasami jest to taki zabieg z biodra albo miednicy ale oraz rzadziej. I wtedy chyba jest znieczulenie miejscowe - ale nie jestem pewna. Ja bym wolała żeby mnie uśpili jak będą się w biodro wkuwać.Bo sama zemdleję.

przez mel89 08 gru 2010, 00:51
dzięki za info :) jak zapanuję nad swoim zdrowiem to pomyślę o byciu dawcą :)

a teraz zbieram się spać, trzymajcie się wszyscy !

przez kitty341 08 gru 2010, 10:30
Też chciałabym być dawcą; trzeba pojechać do szpitala i sie zarejestrować, czy jest jakiś inny sposób?
Powiem Wam ciekawostkę, ponoc jak sie ma tatuaż to nie można oddawać szpiku, coś się przedostaje do krwi. Na szczescie mnie do nich nie ciagnie 8)

mel89
, nie leczę się, od kilku lat juz se wybieram ale cały czas czasu brak, a poza tym boję się brać leki, kiedys mi lekarz przepisał jakiś uspokajaący to na ulotce wyczytałlam że w rzadkich przypadkach może spowodować zgon (zapewne w połączeniu z innym lekiem), więc zrezygnowałam!! :cry: ale jest masakrycznie, więc chyba powoli muszę sie wybrać..=( jeszcze dziś zaspałam na cwiczenia, facet mnie chyba zabije!! nawet mialam sen ze przy nim plakalam, mowilam ze boje sie raka, itd.... a on przez to kiedyś przechodził.. więc może by mnie zrozumiał z moją nerwicą, muszę to powaznie przemyslec :mrgreen:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez joakar4 08 gru 2010, 11:11
kitty341 wchodzisz na stronę dkms.pl wypełniasz formularz - podajesz adres, przysyłąją Ci patyczki pobierasz trochę śliny i odsyłasz. Potem przysyłają ci kartę , że jesteś dawcą. A jak znajdą osobę, której możesz oddać szpik to dopiero Cię dokładnie badają - co dla mnie też jest plusem, że chociaż mnie gruntownie przebadają :mrgreen:
Aha, to nie musi być dkms, może być jakaś inna fundacja wystarczy wpisać w google (dkms nie każdemu pasuje bo jest niemiecki) a jak szukają dawcy to i tak wszystkie bazy przeszukują.

Ja po tych kijkach mam takie zakwasy, że szok. Do tego jestem strasznie niewyspana i tak mi się nie chce iść na zajęcia- kusi mnie, żeby zostać bo mam tylko jeden wykład. :lol:

przez olinelka 08 gru 2010, 11:46
Boli mnie bark przy ruszaniu ręką. Szczególnie przy podnoszeniu :why: A dziś zaczął mnie pobolewać drugi i kości mnie bolą i podobno objawem białaczki sa bóle stawów i kości. :why: :why: :why: :why: :why:

I naczytałam się o różnych szpiczakach , mięsakach kości czy cos tam i to jest straaaaszne!!!! :why: :why: :why:

przez mel89 08 gru 2010, 12:41
cześć dziewczyny. wróciłam z cyto. infekcja wyleczona, jest czyściutko. na ginki oko nic tam się nie dzieje, no oprócz tej ektopii, ale ona jest tak duża że wymrażanie nie na raz tylko na dwa ewentualnie. i ja jej mówię, że szyjka taka wielka, a ona mówi, że NIE!. No k***, ja już nic z tego nie rozumiem.. Pierwszy gin w ogóle nic nie mówił o nadżerce, drugi że szyjka jest powiększona, a moja ginka że nic się nie dzieje. Mam dostać wyniki cyto jeszcze przed sylwestrem, i teraz wszyscy trzymamy kciuki za wyniki!!!!! :uklon:

Ps. Nie będę czekać na wyniki tylko wyślę formularz do dkms :) Super, myślałam że jakieś pobieranie krwi trzeba zrobić, ale jak patyczki to już w ogóle bezstresowo.

Olinecka - nie czytaj zakazanych stron. No dlaczego to sobie robisz??? Nie masz żadnego raka.

przez joakar4 08 gru 2010, 13:53
Olinelka, teraz jakieś takie przeziębienie panuje mnie też tak krzyże bolą :lol: i klatka piersiowa. Nie masz białaczki, jak możesz mieć skoro masz taką samą morfologię jak ja, a ja białaczki nie mam :uklon:
mel89 no widzisz, że wszystko ok. Trzymam kciuki za cytologię :D

A ja mam takie zakwasy i macam się po tym węźle i wydaje mi się że jest troszkę większy, ale zależy jak głowę odwrócę. Boże przecież on miał zwłóknieć, a takie chyba nie rosną. Nie pójdę tego sprawdzać na usg, bo już mnie wyśmieją. Kupiłam sobie maść rozgrzewającą i będę się smarować. A, i wyjaśniła się ta moja niska temp. to chyba jakaś infekcja była, bo miałam tak kilka dni i moja ciotka mi powiedziała, że ona tak ma jak jest przeziębiona.

przez olinelka 08 gru 2010, 13:53
mel89 super! Mówiłyśmy Ci wszystkie tu "chore" , że jesteś zdrowa :D ciesze się i trzymam kciuki za cyto! :great: . Będzie dobrze.
A gó... nie bedę już czytać tych głupich stron.Ale ten bark i tak mnie boli jak rękę podnoszę do góry. A nabardziej to rano jak się obudzę i chcę ręką ruszyć to boli. Sam z siebie nie boli. Myślicie , że to coś poważnego?. Kupiłam maść przciwbólowo-przeciwzapalna i smaruje od wczoraj. Nie chcę lecieć jeszcze do lekarza bo mam straszna alergie na lekarzy i jak wchodze do przychodni to czuję taki lęk że szok
:shock: . A potem mam jazdy.....

joakar4 nie macaj sie , bo na pewno nie jest wiekszy . Zresztą zależy jak głowę przekrecisz i jak się ułoży to możesz mieć takie wrażenie, że większy (ja też tak mam) a większy na pewno nie jest.

A od tej pogody kości moga boleć? Bo infekcję raczej wykluczam

przez joakar4 08 gru 2010, 14:13
Twój bark nie ma nic wspólnego z jakąś poważną chorobą, pamiętam, że jeśli chodzi o bóle kości i stawów przy białaczce to chodzi o nogi.
Oż cholera, naprawdę nie wiem jak z tym węzłem - jak mam głowę prosto to nie wydaje mi się większy ale jak odwrócę na bok to jest. Ja z nim zwariuje, a do stycznia tak daleko.

przez olinelka 08 gru 2010, 14:16
Ja o byciu dawcą pomyślałam sobie przed akcja z tymi węzłami . A jak wyszły węzły to sie skupiłam na sobie i chorobach jakie moge mieć albo mam i o tym nie wiem ja ani jeszcze lekarze nie wiedza :why:
Ale jak tylko poczuję sie lepiej to sie zarejestruję

Ja też jak odwrócę głowę w bok to jest większy a jak mam prosto to mniejszy, więc się nie przejmuj. :D
Ale właśnie nogi tez mnie jakoś dziwnie bolą te kości w nogach właśnie... :why:

przez joakar4 08 gru 2010, 14:24
Ja się zarejestrowałam zaraz po akcji z białaczką, długo te patyczki nie przychodziły w między czasie wyczułam węzeł i jak przyszły te patyczki to mam jakieś opory żeby je odesłać. Chyba byłoby lepiej gdyby przed rejestracją brali próbkę krwi i porobili te wszystkie badania, markery nowotworowe i itd.

Nie masz żadnej białaczki, przecież masz dobrą morfologię. Mnie od kilku dni bolała pachwina, ale bałam się macać żeby węzła nie wyczuć. W końcu po 2 dniach zrobił mi się taki duży pryszcz i to on boli :uklon:

Tak myślę o tym moim węźle, że ja go mam już 2.5m-ca (a nie wiadomo tak naprawdę, bo ja się nigdy nie macałam po szyi mogę go mieć i od września albo i wcześniej) to gdyby coś było nie tak , to chyba by już rósł i byłyby objawy nie?
I na każdym zdjęciu z usg on jest jaśniejszy, a podobno najgorzej jak ciemnieją.

Sortuj wg