Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez milano3 26 kwi 2010, 20:02
Więc chyba jednak te węzły mają wszyscy ;)
Problem w tym, że ja je ciągle macam :( mam całą szyję spuchniętą ... ehhh
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez Monii 26 kwi 2010, 20:28
a ja rano mialam pod pachą, w ciągu dnia na szyi a teraz mnie coś piecze za uszami i boli mnie gardło :( naprawde sobie nie radze :(( czy to faktycznie nerwica ??
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez isabella_28 26 kwi 2010, 21:11
milano3, ja ma to samo:( Tez sie macam ciagle.Wkurza mnie to,ze TO tam jest,a po drugiej stronie ich brak...zero symetrii u mnie jest juz wogole.Milano,a jakiej wielkosci sa te Twoje wezly nad obojczykiem?Bo u mnie jeden jest z 3mm sr a drugi z 5 mm sr;/ Ten wiekszy mi przeskakuje,jest miekki jakby jakis tluszcz,ale nie mam pojecia;/ Wariuje.Tez kiedys bylam u lekarki z tym to wg niej ona nic nie czuje...ale ja tak i oczywiscie zabojcze spojrzenie w moja strone ,ze podwazam jej autorytet;/Dreczy mnie to...
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milano3 26 kwi 2010, 21:33
ja tez mam tam jednego wielkości 5 mm .
mam też na szyi pod żuchwami pod pachami, w pachwinach i inne
Ja też wariuje. Cała szyja spuchnięta :(
Nie radze sobie .
Pieprzone węzły ;/
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez isabella_28 26 kwi 2010, 21:45
hehehe oszalajemy!Dziwne,ze jeszcze zipiemy:)))
Ja az zalogowana jestem na forum Ziarnica.pl i tam mi udzielila jedna madra dziewczyna informacji,ze rowniez ona posiada tam male wezelki,ze to normalne,ze moga byc w tym miejscu nad tym ponoc najniebezpieczniejszym obojczykiem wezly rowniez wyuczuwalne.Kazdy ma inna anatomie;/Radzila mi abym cieszyla sie zycem,sloncem,latem.
Ja tez bluzgam te wezly.To jakas moja zmora;/Dobrze,ze takie forum istnieje bo chociaz mamy wieksza swiadomosc,ze nie ejstesmy sami:)
Ja mam dwa duze wezly podzuchwowe(chyba po 8 mce) ,jeden maciupki pod uchem, boku na szyji jeden,pod pachami tez maja gdzies kolo 1 cm,no i nad przekletym obojczykiem.Skad to dziadostwo sie wzielo.Wiem,ze nasze cialo jest niesymetryczne itd.
Wrrrrr
isabella_28

przez milano3 26 kwi 2010, 21:49
kurde
ja mam to samo ...
ahhhh. chyba oszaleję. Mam dosyć tych kulek. Wydaje mi sie ze z tymi węzłami jestem brzydki i nieatrakcyjny, choc wiem że inni tez je mają

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez isabella_28 26 kwi 2010, 22:03
wydaje mi sie tez,ze lepiej nie byc zbyt swiadomym swojego ciala...Z tego co widze wsrod znajomych czy mojego chlopaka nikt sie tak soba nie przejmuje.Nie wiedza nawet gdzie sa wezly chlonne.Nawet na mysl im nie przyjdzie aby sie ,,badac''.
Milano,a robiles sobie tak z ciekawosci jakies badania?
isabella_28

przez milano3 26 kwi 2010, 22:17
tak :
badania krwi, moczu, USG węzłów chłonnych szyi, testy alergiczne, badania na tarczyce, RTG klatki piersiowej

Więc troche tego było.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez isabella_28 27 kwi 2010, 14:33
Kurcze dopiero terz udalo mi sie wejsc na forum;/ Milano I co Ci wykazalo USG wezlow oboczykowych??Co wogole lekarze mowili na nie?

[Dodane po edycji:]

patipat, odnosnie Twojego wczesniejszego pytania o bole glowy.
Ja od kilku lat mam bole glowy tylko i wylacznie po lewej stronie:) Zauwazylam ze bol zaczyna sie od zbyt dlugiego spania,niedospania lub zmeczenia po pracy.Jak kiedys pracowalam od 9-17 dzien konczyl sie prawie codziennym bolem z tej strony.Juz sie przzwczailam.Natomiast nieraz mam jakies zawroty glowy,nagly lek,jakby spadek cisnienia i zaczyna sie bol glowy,ale to rzadko.Kiedys w nocy mialam dziwne uczucie w glowie,jaby mi dretwiala,pieklo w srodku ,oczy wtedy zamykalam na sile by mi to przeszlo.Tez niewiem co to bylo;/ Na szczescie juz nie mam tego.Choc glowa to ja sie nie przejmuje.
Pamietam kiedys u mnie w miescie byl przypadek mlodego chlopaka.Nigdy go glowa nie bolala w zaden dziwny sposob,byl pelni zycia.Nagle jadac autobusem do szkoly zaslabl.Karetka zabrala go,jednak zmarl,stwierdzono tetniaka.
Takze na to nie ma mocnych.Lepiej niewiedziec.Bo jesl nawet wykryja tetniaka to i nie zawsze mozna go usnac.Zlewam to.Tabletki paracetamolu pomagaja,nie jest wiec zle:))

[Dodane po edycji:]

jedyna moja prawdziwa bolaczka sa wezly chlonne.Z tego sie nie moge wyleczyc :hide:
isabella_28

przez milano3 27 kwi 2010, 16:32
Powiedzieli, że są niegroźne. Powiedział także, ze zz wyszła by w badaniach krwi, a USG wykazało by węzły nowotworowe.
Ale i tak się bardzo boje :( :( :( Wariuje

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez Kinga_P 27 kwi 2010, 20:27
Witam serdecznie!

Jestem studentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej. Poszukuję osób, które doświadczają różnego rodzaju dolegliwości cielesnych, somatycznych, wegetatywnych, które nie są do końca wyjaśnione chorobą fizyczną.

Badania prowadzę głównie w poradniach zdrowia psychicznego, szpitalach oraz wśród osób prywatnych. Brakuje mi jednak kilku badanych, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i udział w badaniu. Zainteresowanym przyślę ankiety w mailu. Proszę o kontakt na PW lub mail (proszę skasować spację) kinga.pietrzak @gmail.com.

Po skończeniu badań (myślę, że w ciągu ok. 2 tygodni) z przyjemnością przedstawię problematykę pracy, założenia teoretyczne oraz metodologiczne, a także odpowiem na wszelkie pytania związane z tematem mojej pracy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam : )
Kinga

przez Monii 28 kwi 2010, 08:02
Kinga możesz mi przesłać ankiete :) mój mail- monka0@op.pl

Tak poza tym to ze mną troszkę lepiej ale kosztem kogoś innego- mój mały się rozchorował dlatego całą panikę skupiam na nim....i tak jest zawsze. jemu przejdzie to mnie zacznie boleć :(
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez Kinga_P 28 kwi 2010, 08:07
Monii napisał(a):Kinga możesz mi przesłać ankiete :) mój mail- monka0@op.pl

Dzięki! Wysłałam maila. I życzę zdrowia dla Ciebie i synka.

przez isabella_28 30 kwi 2010, 16:27
jejku jejku! o taka cisza chorowitki:))>>?? :zzz:
isabella_28

Sortuj wg