Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 07 gru 2015, 20:01
a ja dzis poszlam z Corcia do naszej przychodni, bo w sobote bylysmy w takiej dyzurnej i lekarz zajrzal w ucho i sie przerazil, ze nic tamten nie zapisal... pokazalam mu ta kartke od tamtego lekarza to tylko popatrzyl zdziwiony... powiedzial, ze jest infekcja ucha i konieczny antybiotyk... no i mamy amoxycyline, 2 tyg temu Corcia skonczyla brac erytromycyne na gardlo i teraz znow... dalam Jej juz probiotyk...cala noc sie budzila biedna tak Jej to uszko dokucza... brak mi slow na tych angielskich lekarzy, dobrze, ze chociaz w naszej przychodni sa normalni...

Pawelt, zdrowka dla Was, ja ledwo skonczylam jedna zaraze, a tu Corcia znow chora i ja znow kicham i mam nos zatkany... zwariowac mozna... poza tym rodze za 4 tygodnie- juz mam takie paranoje w glowie, ciezko mi ajj :roll: :roll:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 07 gru 2015, 20:02
alu, ja na tyle dobrze, że w pracy jestem właśnie. Od 2:30 na klopiku siedziałem, żona gorzej do wymioty i biegunka. Synek od piątku wymiotował i miał biegunkę. Córcia puki co zdrowa. Dużo je i śpi i pryka ;)
Mam nadzieję, że ją to ominie bo ma dopiero 5,5 miesiąca :zonk:
X_x

przez Pawelt 07 gru 2015, 20:09
Mili89, trzymam kciuki za Was. Wszystko będzie dobrze :great:
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 07 gru 2015, 20:10
Mili89, sprawdzałaś migdałki u córci?
X_x

przez alu 07 gru 2015, 20:15
Pawelt, brrrr, masakra, aż mnie roztelepało :( wszystko, tylko nie rzyganie! :cry:
alu

przez Pawelt 07 gru 2015, 20:18
alu, ja walczyłem dzielnie i pokonałem chęć pawiowania. Chociaż nie mam przed tym oporów bo po pawiku od razu lepiej na duszy :] Ale już ok nie gadajmy o pawiowaniu ;)
X_x

przez Alusia329 07 gru 2015, 21:07
Wiecie co , ja mam jakieś nowe objawy, Takie boleści z przodu pod żebrami i pod lewym i pod prawym , to jest takie ściskanie, jakby uczucie kolki? Pojawia się zazwyczaj po jedzeniu , ale czasami tak po prostu bez powodu. Nie jest jakoś nieznośnie silne , da się przeżyć, ale jednak męczące. No i ciągle to kłucie w prawej piersi :/ Czytałam gdzieś , że przy raku jest właśnie takie kłucie. Ale myślicie, że w wieku 24 lat jest duża szansa na to żebym już miała raka piersi?

przez angie1989 07 gru 2015, 21:21
Alusia jak to powiedział mi ostatnio mój lekarz jak byłam na usg (specjalista od chorób piersi) przed 30 zerowe szanse. A wyczuwasz jakiś guzek? Jak myślisz o tym klociu to nie przejdzie.

Pawelt jakiś rotawirus czy co? Jeśli malutka była szczepiona to duże szanse ze ja ominie.

Mili dobrzr że mała dostała antybiotyk teraz będzie tylko lepiej.

Ja kupiłam książkę do terapi behawioralno poznawczej ;) i mam nadzieję że pomoże. Ogólnie dziś samopoczucie lepiej

przez Pawelt 07 gru 2015, 21:28
angie1989, no chyba jakiś rota się przypałętał :/ Mała jeszcze nie szczepiona na rota :/ Tylko pneumokoki.
X_x

przez nefretis 07 gru 2015, 21:33
alu, ja niby to wiem ale natretne mysli są silniejsze (jak widać znowu tu jestem :? ) Tak długa nieobecność uważam za jakiś tam sukces. Może było lato, mniej takich rozmyslań.

Alusia ja mam podobne objawy:( dzis caly dzien pobolewanie pod żebrami, czasem na zmianę pod jednym i drugim, potem w plecach. DO tego kłucie w łopatce i piersi, czasem w barku, zauwazyłam, ze jestem cały boży dzien spięta, cokolwiek bym robiła moja szyja, barki, plecy są w napięciu.
Mam do tego jakąś kulę w żołądku, jakby niestawione jedzenie, do tego brzuch jak balon i pobolweania w jelitach non stop. Tak się spięłam, że nie wychodzą ze mnie żadne gazy :o kotłuje się wszystko w tym brzuchu. Nie wiem jak się rozluźnić.
Piję zioła, nie czytałam dziś o trzustkach i innych. Pić alkoholu nie moge ostatnio bo mam potem palpitacje i boje się o szkodliwość na wątrobe, trzustke, żołądek Boze ja juz zwariowałam:( Nawet tyle mi z zycia nie zostało. A kiedyś 1-2-3 lampki wina fajnie mnie rozluźniały.

Aha z tym rakiem piersi Alusia to daj spokoj. Jestes za młoda, moze masz neuralgie miedzyżebrową i tyle

przez Mili89 08 gru 2015, 00:05
Alusia329, to moga byc miesnie od przewiania, kaszlenia, moze byc od kregoslupa...
ja kiedy mialam skolioze mialam takie bole zebra lewego na wylot , pozniej lopatki, ze wariowalam... a okazalo sie, ze to nerwy tak ida i tam bolalo... pomogly cwiczenia od ortopedy...
nie wkrecaj sobie!!

Pawelt, jejciu - juz 5,5 miesiaca, a tak niedawno tu Ci gratulowalismy- czas leci niezle...
oby Malutka ominelo, moja Corcia miala pierwsza grype zoladkowa wlasnie w wieku paru miesiecy i byla masakra...
a co do migdalkow to lekarz powiedzial, ze czerwone, powiekszone....
ale z tym uchem to juz po ostatniej chorobie, ktora miala 2 tyg temu niedoslyszala...co chwile pytala co ?? co? wiec juz sie cos musialo dziac :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 08 gru 2015, 08:32
Mikołaj miał powiększony 3-ci migdał i miał cały czas zapalenie uszu oraz katar, gile, infekcje i gorączki. Odkąd migdał został wycięty, problem znikł.
Gosiulka chyba łapie sranko :[
X_x

przez angie1989 08 gru 2015, 09:44
Pawelt z malutka idzie od razu do lekarza jak od razu leki dostanie to powinno być Oki.

przez Pawelt 08 gru 2015, 10:12
angie1989, obserwujemy ją. Na razie chyba ok :] Nie wymiotuje, kupy zrobiła 2 i bawi się teraz. Nie wygląda na chorą. Zjadła mleczko i sobie teraz gaworzy :D Słodziak :D
X_x

Sortuj wg