Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 04 lis 2015, 19:02
pralinka1, te bole moga byc napieciowe glowy z nerwow i od kregoslupa
Ja mialam bardzo silne bole glowy i tez straszliwie panikowalam
Staraj sie prosto siedziec. Nie przeciazac kregoslupa i troche sie ruszac cwiczyc nawet jakies podstawowe sklony itp.
Sama widzisz, ze po terapii poczulas sie.gorzej a tak jest bardzo czesto. Bo docierasz do zrodla lekow i to wtedy wybucha. Wiem co czujesz bo nieraz sama sie tak nakrecam, ale to najgorsze wyjscie.
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Alexandra 04 lis 2015, 22:39
Pralinka, ja mam tak samo z tą głową od połowy września. To nie są typowe bóle, tylko na poczatku okropne uciski, jakby obręcz na głowie, uciskanie nawet w nosie i czole. Plus zawroty głowy, jakieś uczucie przelewania się itd. Non stop kontroluję tę głowę, myśle o tym, oczywiście od razu mam zawroty wtedy. Od rana do wieczora ciągłe sprawdzania i oczekiwanie tych zawrotów, bo boję się, że jak nie będe o nich myślała, to mnie zaskoczą i się wystraszę. Minuta po minucie. Gdy oróbuję o nich nie myśleć, przychodzą ze zdwojoną siła. Co ciekawe, te objawy ustępowały mi po Xanaxie. O ile z uciskami głowy sobie poradziłam- są coraz rzadsze, to zawroty, uczucie miękkości w głowie, nagłe napływanie czegos do głowy mam codziennie.

przez Alexandra 04 lis 2015, 22:41
Aha, jeszcze nieraz mam takie wrażenie, jakbym płynęła w tej głowie, albo jakby coś , jakaś siła tę głowę w tył mi wyginała lub ściągała na boki. Masakra.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 04 lis 2015, 23:57
Alexandra, ja tez tak mialam i to bylo z nerwoww...do tego stopnia, ze balam sie wychodzic z domu i teraz tak mam w kolejkach i w sklepie takie uczucie w glowie to jest okropne...ale sama widzisz. Ze po tabletkach to mija...a niestety im bardziej chcemy by to sie nie zdarzalo tym bardziej podswiadomie o tym myslimy i gotowe:/

przez beata123 06 lis 2015, 02:14
Witam wszystkich , tez mam ta cudna chorobe, chociaz juz rok czasu nic sobie nie wynalazlam to sie zaczelo znowu , teraz przerabiam guzek na szyii, miekki z boku szyii I walcze ze soba czy leciec jutro do onkologa czy sie uspokoic, dwa dni temu bylam z jama ustna, wszystko ok a tu znowu cos!!!czytam I czytam, boze jakie piekne zycie mialam bez tej choroby, a ja tego nie docenialam, przez 9 lat choroby wydalam majatek na lekarzy I wciaz rak albo zawal itd.niech ktos napisze czh tez na szyii cos sobie wymacal I bylo ok to moze chociaz tym razem nie polece do lekarza.

przez beata123 06 lis 2015, 02:32
Pawelt napisał(a):Czy możliwe jest, że od 1,5 roku choruję na sepsę i jeszcze żyję??? Aktualna wkrętka.... :/

Witam , tez to przechodzilam pare lat temu, nie martw sie musialbys miec okolo 40 stopni goraczki I wiele innych objawow, jak teraz przerabiam guzek na szyii.pozdrawiam.

przez beata123 06 lis 2015, 02:37
Wiecie jaki byl plus tej hipochondri??jeden byl , jak babka zadawala pytanie jak studiowalam ratownictwo medyczne , to cisza na sali a ja tylko znalam odpowiedz , tak sie naczytalam o chorobach , objawach itd.no I egzamin zawodowy zdalam na 99 procent, czyli jeden plus jest.

przez Pawelt 06 lis 2015, 09:55
beata123, no to jest niezaprzeczalny plus tej zarazy :)
A moja córcia w szpitalu od wczoraj :/ Zapalenie ucha z perforacją błony bębenkowej :[
Minimum tydzień i antybiotyk. W domu się nie może leczyć bo za malutka... :-|
X_x

przez beata123 06 lis 2015, 14:11
Pawelt napisał(a):beata123, no to jest niezaprzeczalny plus tej zarazy :)
A moja córcia w szpitalu od wczoraj :/ Zapalenie ucha z perforacją błony bębenkowej :[
Minimum tydzień i antybiotyk. W domu się nie może leczyć bo za malutka... :-|

Nie martw sie w szpitalu najbezpieczniej, szybko coreczke wylecza.pozdrawiam

przez Mili89 06 lis 2015, 20:42
Pawelt, ojej zdrowka dla Malutkiej !!

mi dzisiaj zmarl jeden kotek- mial lapke obwiazana pepowina i mimo moich staran zmarl dzis... chyba wdala sie gangrena, bo krew dobrze nie przeplywala :( moglam z nim pojechac do weterynarza, ale myslalam, ze wszystko bedzie dobrze:((

przez Pawelt 07 lis 2015, 15:11
Mili89, współczucia z powodu kocurka ;/
Mała czuje się już lepiej a doktor powiedział, że dobrze się stało, że pękła ta błona bębenkowa bo inaczej musieli by robić drenaż uszu :shock:
X_x

przez Mili89 07 lis 2015, 17:11
Pawelt, ojej brzmi strasznie, ale to dobrze, ze juz lepiej i obylo sie bez tego zabiegu ...

przez Rafal98 08 lis 2015, 20:20
ja wmawiam ( w sumie nie jestem tego pewien, wrecz mysle ze go mam) sobie guza mozgu lub jakis torbiel. mam brokat przed oczami, otepienie problemy z nauka i czytaniem ostatnio doszly klopoty z rownowaga i ten narastajacy cciagle pisk w uszach.. cos strasznego robilem badanie dna oka, morfologie ob mocz i marker krwi cea i nic nie wykryto. strasznie sie ciagle boje zrobilbym tomograf ale nie mam czasu bo szkola, a rodzina mowi ze wymyslam i histeryzuje hehe :D mam tak od 2mies jakies 2-3tyg temu dopiero ustapily bole glowy. ktos moze sie wypowiedziec jakos na moj problem? :P

przez angie1989 08 lis 2015, 21:29
Witam was, dawno mnie tu nie było, ale niestety to cholestwo lubi wracać... Choć przerwy są coraz dłuższe. W tym roku byłam tylko u laryngologa (wmowilam sobie guza noso gardła.) a teraz....raka piersi;( wyczulam coś w piersi... Bardzo się boję. We wtorek idę na usg. W piątek spanikowana dwa razy rozmawiałam z lekarzem przez telefon uspokajal mnie ze w moim wieku to prawdopodobieństwo jest zerowe, ale przeszukujac internet młode kobiety też chorują. Jest to miekkie podłużne zgrubienie. Mama i mąż mówią że znów panikuje i że to na pewno nie guz. Ja się bardzo boję. Pewnie będzie biopsja oczekiwanie na wyniki. Boję się bo mam małą córeczkę.

Rafał ten brokat przed oczami to śnieg optyczny. Typowy objaw nerwicy. Też jestem szczęśliwa posiadacza tego cuda od dwóch lat.
Pozostałe twoje objawy też miałam w ostrej fazie nerwicy... Ale większość minęła miałam nawet rezonans także spokojnie.

Sortuj wg