Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 20 mar 2015, 01:16
Kilka dni temu nerwa napisał(a):platek rozy, ahhh milocardin.... :105: Pamietam te czasy, mialam go jakies 10 lat temu, uwielbialam jego smak i zapach! :) Ktoregos razu terapeutka go poczula, i niestety zakazala mi brac ;)

nerwa, dlaczego terapeutka zakazała Ci brać Milocardin?

bezsilna_22, jesteś tam?

Minęło kilka lat, a ja nadal pałętam się po tym padole ze stanem podgorączkowym. Niewiele jest dni, gdy nie rozważam w swym umyśle, czy przyczyną jest borelioza, czy może nerwica, a może jeszcze coś innego... Na szpitale, specjalistów nie mam już sił...

przez pralinka1 20 mar 2015, 01:50
bezsilna_22 żyjesz ? Odezwij się Kochana PROSZĘ CIĘ

przez malenstwo31 20 mar 2015, 08:43
olga_xxx, dobrze,że wyniki mamy są w porządku:), my jedziemy przed Świetami. juz na sama mysl mnie boli glowa.
Aurelitka, super ,że dobrze po wizycie. co do pieprzyka to znam ten nerw bo tez wycinałam. 10 dni czekania na wynik to jakas maskara. Potem stałam w kolejce po wyniki do Pani doktor. Siedziałam w poczekalni pod jej gabinetem a ta zadzwonila do mnie ,że ma dla mnie dobre wyniki i mam juz wchodzić do jej gabinetu. Jak ją wyściskałam i się rozryczałam. Moj pieprzyk był na nodzę dośc duży około 7 mm srednicy. tyle ,ze w ogóle nie rosł tyle co ze mną bo miałam go od urodzenia.
Zalatana23, ja to miałam, wylądowałam na usg jamy brzusznej. Dostałam no-spe bo lekarz nic nie znalazł tam, zrobiłam badanioa moczu i krwi wyszły idealnie. Okazało się,że to nerwoból, a ataku dostałam po smierci Przybylskiej więc diagnozę sobie sama postawiłam :) wiadomo jaką :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 20 mar 2015, 09:25
malenstwo31, ech ta cholerna trzustka ;)
X_x

przez malenstwo31 20 mar 2015, 09:39
Pawelt, ja jak nie wiedziałam,że mam nerwice to przed pierwszym atakiem olewałam te rzeczy, w ogóle do lekarza nie chodziłam i przechodziło. Odkad mam diagnoze to bardziej się sobie przyglądam. Niezły paradoks:)
na razie jakoś funkcjonuje choć ostatni tydzien mam ogolny brak energii, nic mi się nie chce. czasami pojawia się przeczulica skóry i na dźwięki ale wszytsko zapisuje w moich tabelkach , potem przerabiam to z moja terapeutką :)

przez Aurelitka 20 mar 2015, 09:57
malenstwo31, ja się jakos tym nie bardzo przejmuje, mam od urodzenia mnóstwo, ale to mnóstwo pieprzyków, nigdy nie zwracałam na to uwagi i nic się z tym nie działo, moja mama i jej siostra też tyle mają więc to rodzinne, ale lekaraka powiedziała, że po prostu drażnie go stanikiem i dobrze go usunąć, już nie chcę popadac w kolejną paranoje
jestem na etapie, że sobie wszystko powoli tłumacze, że byłam już u lekarza, nic nie powiedział, wiec ma racje, ja nie jestem lekarzem i się nie znam, skoro powiedziała, że pod pachami nie mam powiększonych tzn że nie mam, a logiczne jest to, że tam są i jak wsadze tam pół łapy i ściskam to samoistnie wyczuje, a moze to nie węzeł, ja się nie znam, więc muszę zacząć już tak to tłumaczyć

przez nerwa 20 mar 2015, 10:02
Prakseda napisał(a):nerwa, dlaczego terapeutka zakazała Ci brać Milocardin?

Bo on ogolnie nie jest dobrym lekiem niestety :-/ Po pierwsze jest mocno uzalezniajacy, po drugie barbiturany sa bardzo niebezpieczne (łatwo np. przedawkowac),
i z tego co czytalam, jest juz niezalecany obecnie (bo są bezpieczniejsze leki).
A kolejna sprawa to myśle, że taka - że wiadomo, kazdy taki lek przytlumia człowieka, emocje itd. Wiec ciezko jakos pracowac na terapii, jak sie nic nie czuje :)

A ja sluchajcie, wczoraj taki dobry dzien mialam , wyspalam sie, bylam pelna energii, wszystko mi sie chcialo robic.
A dzisiaj z kolei kiepsko spalam i juz jestem nieprzytomna od rana i bez sil :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nefretis 20 mar 2015, 10:02
bezsilna??? nie strasz nas :( napisz coś.

przez bezsilna_22 20 mar 2015, 11:15
Tak

przez Pawelt 20 mar 2015, 11:17
malenstwo31, ja zdałem sobie sprawę że mój problem trwa od około 20 lat :) Z dłuższymi bądź krótszymi przerwami. Podobnie jak Ty olewałem to. Od roku męczy mnie dosyć regularnie dlatego też szukam ratunku ;)

-- 20 mar 2015, 11:20 --

bezsilna_22, dziękuję że pomyślałaś zanim postanowiłaś odebrać sobie życie.
X_x

przez olga_xxx 20 mar 2015, 12:10
malenstwo31 takie ważniejsze badania będą dopiero po 6 chemii, wówczas zobaczą czy terapia działa...boję się tego badania bardzo, tym bardziej, że ostatnia chemia nie przyniosła rezultatów :(
Trzymam kciuki za Twoja mamę :*

Aurelitka Ja mam podobnie, milion znamion... to u mnie rodzinne, i w sumie nie zwracałam na nie wiekszej uwagi do czasu jak miałam robione USG brzucha i lekarz zapytał czemu "TO znamie nie jest usunięte", powiedziałam że dermatolog je widział i jest ok a On: "Gdyby je widział już dawno zostałoby usuniete". Nie musze mówic jak mnie nastraszył wtedy... minęło 2 lata od tego zdarzenia, u dermatologa z tym pieprzykiem nie byłam ALE znamie wyglada jak wygladało, wiec wychodzę z założenie że jeśli faktycznie jest złośliwe to umarłabym już 5 razy.

przez nerwa 20 mar 2015, 13:57
a ja sie teraz troche boje, bo spojrzalam na slonce... (wiecie, zacmienie ;) ). No i wiem, ze nie mozna, i teraz tak dziwnie widze. Tak jak po patrzeniu na zarowke, tylko nie do konca, bo nie AZ tak. Ale cos jakby troche dziwnie... :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Aurelitka 20 mar 2015, 14:04
olga_xxx, ja nigdy , nigdy nie zwracałam na to uwagi, nawet nie byłam u dermatologa, opalałam to normalnie i nic przez tyle lat nie było, pójdę i usune dla świetego spokoju, ale nie nakręcam się jak z tymi węzłami, muszę z tym walczyć, i tak czuje pod pachami te swoje węzły, ale skoro doktor mnie tam macała i według niej nic nie ma to niech tak zostanie, wyraźnie powiedziała, że nie są powiększone, a że są to normalne wszyscy je przecież tam mają, nie możemy popadać z byle czego w paranoje, kiedys jak nie wyszukiwaliśmy sobie tak chorób to było ok, nie macaliśmy się, nie zwracalismy uwagi czy tu za boli, tam coś innego i nic nam nie było, trzeba sobie to tak tłumaczyć, jak sie nie oglądałam i nie macałam to nawet nie wiedziałam gdzie mam węzły itp

przez olga_xxx 20 mar 2015, 15:55
Aurelitka dokładnie tak :) Ja nie wiem gdzie mam węzły i niech tak zostanie, nie czuje potrzeby zagłebiania sie w ten temat, są to są :D

Poczytałam tutaj o znamionach i zaczęłam oglądac "PODEJRZANE" znamie na brzuchu i analizowac czy z każdej strony wygląda tak samo, a może sie jednak powiększyło. Masakra ! Ide na zumbe to mi wylecą z głowy głupoty, a potem na rajd po sklepach z koleżankami :D

Miłego dnia wszystkim :))

Sortuj wg