Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pachwina albo węzły chlonne ???

przez ska1977 19 sty 2015, 12:36
Wczoraj zaczęło mnie coś kłuć w lewej pachwinie - a może raczej w lewych węzłach chłonnych w okolicy pachwiny - nie mam pomysłu co to może być, do lekarza nie bardzo jest sens teraz iść - jest to raczej lekki ból, pojawia się co kilka - kilkanaście minut. W nocy w ogóle tego nie czułem. Oczywiście pierwsze co się nasuwa to chłoniak :( kilka dni temu akurat robiłem okresowe badania - OB = 3, morfologia w porządku...

-- 19 sty 2015, 11:40 --

Ten post miał być w sekcji hipochondria - coś mi się porypało.
Parogen 20mg

Pachwina albo węzły chlonne ???

przez ekspert_abcZdrowie 19 sty 2015, 13:37
ska1977, na diagnozę chłoniaka na podstawie lekkiego bólu w okolicach lewej pachwiny to chyba troszkę za wcześnie. Jeżeli ból się będzie utrzymywał, zgłoś się do lekarza i sam się nie diagnozuj. To wcale nie musi być nic poważnego. Doktor Google często się myli ;) a osoby lękliwe ze skłonnością do hipochondrii za bardzo mu ufają :) Pozdrawiam i życzę zdrowia!
Psycholog

przez sinister 19 sty 2015, 16:30
nefretis ja dzisiaj miałem iść, ale mi się nie chciało spędziłem poranek z dziewczyną, bo ma ostatni dzień wolnego, jutro rano idę zrobić, znalazłem tanio bo po 17 zł ft3 i 17 zł ft4

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ivka12 19 sty 2015, 17:06
hej, jestem tutaj nowa na forum, pozdrawiam wszystkich hipochondryków :) i od razu mówie co mnie boli, a raczej moją mamę ;/

nad piersią tydzień temu wyczuła guzka, 2 dni temu zaczał bolec i zrobiło się wokół niego czerwone (jakby komar ugryzł) i jest czarna kropka, przy dotyku boli ;/ co to może być? miał ktoś coś takiego? strasznie się boję .... nie była jeszcze u lekarza :(

przez Jasmina88 19 sty 2015, 17:26
ivka12 napisał(a):hej, jestem tutaj nowa na forum, pozdrawiam wszystkich hipochondryków :) i od razu mówie co mnie boli, a raczej moją mamę ;/

nad piersią tydzień temu wyczuła guzka, 2 dni temu zaczał bolec i zrobiło się wokół niego czerwone (jakby komar ugryzł) i jest czarna kropka, przy dotyku boli ;/ co to może być? miał ktoś coś takiego? strasznie się boję .... nie była jeszcze u lekarza :(

Czerwony może być, jeżeli go cały czas dotykasz i ściskasz.
Radziłabym przejść się do lekarza, bo to może być tylko zwykły syfek, a Ty się będziesz stresować niepotrzebnie.
stukot w mojej głowie

przez nefretis 19 sty 2015, 18:23
TSH mam 2. FT3 i 4 w normie niby
ale hormony płciowe bardzo wysokie FSH az 30 a LH 15. Nie wiem co mam robic i o tym myslec, pewnie czeka mnie wizyta u ginekologa a tak bardzo chciałam jej uniknąć.
sinister no zrób i napisz wyniki

przez D@ri@nk@ 19 sty 2015, 18:51
nefretis, dzięki w imieniu córki. A ty wracaj do trenowania ;)

Do ginekologa i tak trzeba chodzić, badac się to przy okazji pogadasz o wynikach
A ty nie leczylas się na tarczycę? Zaburzenia FSH tez mogą być nieprawidłowe wtedy. Poza tym moga byc wyoskie nawet od przeciążenia organizmu czy diety. A LH masz prawidłowe

ivka12, może być wągier, kleszcz, brodawka
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez muffinka25 19 sty 2015, 20:04
Wtrącając się do rozmowy... robiłam sobie tsh w zeszłym roku i wyszło mi 3,08%, norma jest 0,270-4,200. Byłam z tym u rodzinnej powiedziała, że wszystko jest okej. A co do samopoczucia to dziś w sumie jest dobrze, oprócz pobudki poprzez wzdrygnięcie i oprócz tego, że coś mi w prawym oku przeszkadza tak jakby coś mi wpadło.Zaglądałam, nic nie ma,nie jest zaczerwienione ani zapuchnięte. Przez jakiś czas byłam w strachu, bo to z tym okiem miałam stan zapalny i sterydy przez miesiąc. Eh.. W środę wizyta u rodzinnej i nastąpi rozjaśnienie sytuacji .
Pozdrawiam, dobrej nocki :papa:
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez malenstwo31 19 sty 2015, 20:26
Dziewczyny. Pojawiła mi się krew w kupie :(sorry ze tak dosłownie ale zastanawiam się czy to może być po antybiotyku?

przez D@ri@nk@ 19 sty 2015, 20:34
malenstwo31 napisał(a):Dziewczyny. Pojawiła mi się krew w kupie :(sorry ze tak dosłownie ale zastanawiam się czy to może być po antybiotyku?

Leki, anemia, bakterie, hemoroidy, uszkodzenie śluzówki przez częste wypróżnianie lub zatwardzenia - takie moga być przyczyny
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez bmm 19 sty 2015, 21:40
Mój syn kiedyś po zejdzeniu sporej ilości gum do żucia miał krew w stolcu i to dużo. To były gumy te z Biedronki wyprodukowane dla niej.
bmm

przez nefretis 19 sty 2015, 22:31
D@ri@nk@ ja u gina ostatnio byłam średnio co 2 mce i mam dość;)
mówisz, ze FSH moze byc wysokie z innych przyczyn niż jakas choroba? Mam restrykcyjną dietę bezglutenowo-beznabiałową z ograniczeniem cukru. I do tego permanentny stres...

malenstwo, niewiele napisałaś...np czy miewasz zaparcia, hemo itp. ja też to miewam, mam delikatna sluzówke w odbycie i czasem mocniejsze stękanie powoduje mikropęknięcie i jest odrobina świezej krwi na papierze i na kale. Podejrzewam też wewn. hemoroidy bo na zewn nic nie ma.

przez D@ri@nk@ 19 sty 2015, 22:48
nefretis, tak jak napisałam, ew. może być premenopauza (wtedy trzeba zbadać jeszcze progesteron który jest w takim wypadku niski) albo właśnie hormony tarczycy jak sa wysokie to mogą zawyżac tez fsh

przez pimpek82 19 sty 2015, 22:51
Cześć.
Kto z Was bierze escitalopram(Mozarin i inne.)?Jakie mieliście skutki uboczne,sa one do wytrzymania?widzicie poprawe w czasie brania?

Niestety po użeraniu sie z panna Nerwica 2,5 roku,z ciągłymi objawami somatycznymi i atakami,składam broń i zaczynam brać Mozarin i Alprox w razie lęków.Po dzisiejszym mega ataku juz nie daje rady psychicznie jak i fizycznie.Doslownie nie mam siły ruszyć noga.Myslalam,ze dam sobie radę bez leków,niby lepiej sie czułam,ale to cały czas powraca.

Sortuj wg