Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 11 maja 2014, 21:20
Ja miałam tak, że rok wcześniej miałam rtg zatok i było wszystko ok. W szpitalu rok później lekarz powiedział, że rtg nie musi wykazać zmian i że to trzeba tomografią sprawdzić. Więc albo urosło mi to w ciągu tego roku, albo faktycznie rtg nic nie wykazało, a już było :(

przez Kakunia 123 11 maja 2014, 21:33
Nie miałam nic niestety tu w anglii nawet nie zauważono że mam ropę ..w Polsce lekarz do mnie z fochem , że jak można się do takiego stanu doprowadzić ... nieleczone , ( powiedział prosto z mostu zasyfione ) , zaropiałe itp..;/;/;/ dostałam ten antybiotyk i przeszło po tygodniu znów byłam chora już tu w Anglii ale odpuściłam lekarza ..po tygodniu wszystko ok teraz po paru dniach znowu wróciło ale niestety ze zdwojoną siłą ... Jak oni tu nawet nie widzą że mi leci ropa po gardle no to kur co ja mam im poinstruować jak mają mnie badać. Przepraszam , ze się złoszczę ale od października tamtego roku z moim zdrowiem jest naprawdę słabo a teraz dwa miesiące ciągłe choroby ...przyduszanie flegmą bóle nie z tej ziemi chyba mogę się lekko załamać. Zresztą jak pisałam wcześniej lekarz laryngolog(PL) powiedział mi , że TRZEBA ZBADAĆ WĘZŁY BO SĄ PAKIETY I SĄ POWIĘKSZONE < A LUBIĄ SIĘ POWIĘKSZAĆ PRZY CHŁONIAKU ....to są jego słowa ...tutaj twierdzą że węzły są ok mimo że mam na szyii już ok 10 guzków ( dwa doszły dziś wyczułam) ...nie twierdzę możliwe że ta ropa to robi ...JA za dwa msc mam ślub ..już schudłam 3 kg przez te choroby , jestem jak nitka, słaba blada, chuda , bez życia z ciągłym bólem ryczę z bezsilności ...

-- 11 maja 2014, 20:37 --

Bardziej mam problem z poruszaniem głową na boki do przodu no trochę boli ..i jak charczę to przeraźliwy ból z tyłu jest i ból masakryczny węzłów więc już nie wiem no i oczy bardzo bolą :/ właśnie od jakiś paru godzin zaczynają wszystkie zęby z prawej boleć ...ostatnio bolały z lewej
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 11 maja 2014, 21:49
A miałaś morfologię z rozmazem? Przy chłoniaku węzły są niebolesne, no i nie tylko szyja plus stan podgorączkowy plus zlewne nocne poty (pościel rano jest tak mokra, że mozesz z niej pot wykrecać) - można zrobić biopsję węzła - ale musisz skonsultować się z lekarzem

Przy zatokach bardziej jednak tomografia zatok
Zęby musisz koniecznie wyleczyć, ta wydzielina musi spływać
Takie bóle zębów są przy zatokach
Ostatnio edytowano 11 maja 2014, 21:54 przez psychidae, łącznie edytowano 1 raz
psychidae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 11 maja 2014, 21:53
od pazdzienrika przy chloniaku wezly uro$łyby CI jak $liwki :))) KAKUNIA
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Kakunia 123 11 maja 2014, 22:11
Te które teraz wyskoczyły mnie bolą i są jakby hmmm spuchnięte ...ale jest około 8 węzłó które absolutnie mnie nie bolą jedne są miekkie inne bardzo twarde ...miałam morfologię z rozmazem OB CRP, czynnik reumatoidalny , TSH , FT4 Atp ( nawet nie wiem czy tak to się pisze wszystko) , zwykłą morfologię , cukier , cholesterol , i te wątrobowe sprawy oraz USG brzucha ....w sumie chyba tyle ..CRP miałam duże ponieważ chore zatoki były po tyg antybiotykoterapi spadło z 45 do 5 ....OB w normie 10 ...morfo z rozmazem ok beZ odchyleń jednie mocz nie ładny i na cytologi dużo bakterii leukocytów itp....mam poty i uderzenia gorąca takie chwilowe ....więc nie wiem jak mam to akurat interpretować.

Owszem masz rację zęby musze wyleczyć tylko w PL tutaj byłam już u dentysty i co? ZNiszczono mi doszczętnie 3 zęby !!!!!!!!! W Polsce musiałam założyć koronę ( on był z przodu ) i wyrwać resztę ( 2) tak , że w Anglii nie pójdę już do dentysty sory ...w pOlsce po tych konowałach musiałam 2 tysie na dentystę wycedzić....teraz 1500 zł na badania , lekarzy i leki ...Ja wiem , że to zatoki bo to jest to samo co w POlsce tylko ze zdwojoną siłą , tylko jak tu wymusić jakiekolwiek badanie ? hm???? ja się boję że to ten chłoniak
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 11 maja 2014, 22:20
Przy chłoniaku są objawy jak pisałam wyżej no i w morfologii by coś wyszło
No i od października to byś raczej była na drugim świecie ;-)
psychidae

przez Kakunia 123 12 maja 2014, 00:10
No ylko szkoda...że węzłów coraz więcej i ciągły kaszel chrypa i pocenie się ..no cóż nie będę was już zanudzać, po prostu czuję się olana z góry na dół przez lekarzy tak , że komuś muszę poskarżyć. :) Chciałabym po prostu być wyleczona na sto procent bo boję się ile jeszcze wytrzymam jak już mam dosyć
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Fabienka 12 maja 2014, 00:12
Kakunia idziesz i mówisz ze w Polsce cię badali ze miałaś antybiotyk i ze teraz jest zeczdwojona siła ból. Zadasz badania które ci się prawnie należy. Postrasz ich trochę. Czasem tak trzeba. Moja koleżanka brytyjka mówi mi zawsze ze tu samemu trzeba niemal palcem lekarzowi pokazać albo siły użyć bo to są idioci. Czasem w przychodniach nie przyjmują nawet lekarze z wykształcenia tylko konsultanci medyczni!!!! Szanuj swoje zdrowie i działaj. Jak trzeba to emergency bo ból taki to nie żarty. Może się zrobić ropień lub nawet zapalenie opon mózgowych. Nie piszę żeby cię straszyć tylko zmotywować kochana.powodzenia pisz co zalatwilas gdzie mieszkasz?? Może będę mogła ci pomóc??

przez Adam Smith 12 maja 2014, 00:15
Kakunia 123, zanudzać ? przecież od tego jest ten wątek. Ja dopiero smęcę jak stary pierdziel :D Jak ci coś leży na sercu( oby nie jakiś guzek ! :P ) to pisz. Od tego tu jesteśmy, żeby pogadać.
Adam Smith

przez Kakunia 123 12 maja 2014, 00:30
NO właśne moja ciotka miała ropień...dramat był przebijany wylała się tona ropy , boję się tego ...i tych opon mózgowych..no nic teraz jak pójdę do doktora to już nie będę owijała w bawełne i koniec z moją miłą naturką niech się wali na ryj! Sorki muszę trochę pobluźnić na tych konowałów bo inaczej nie da rady ....;/

Dzięki za miłe słowa :) :D dobrze , że mam was :) hehe my się rozumiemy :D
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 12 maja 2014, 07:19
oj tam, oj tam - Ci Polscy lekarze są dobrzy - przynajmniej ja mam zawsze szczęście dobrze trafiać
co do UK - krążą żarty, że tam tylko paracetamolem wszystko leczą

wiem, że jak moja koleżanka miała zapalenie zatok to miała tomografię zatok, dostała jakiś steryd, antybiotyk i inhalacje sobie robiła, żeby to wszystko spływało
no cóż - zostaje zaoszczędzić trochę grosza i jak będzie w pl leczyć hurtowo ząbki w pl - co da się możesz próbować na nfz (jeśli masz ubezpieczenie)
stosowałaś antybiotyk tak długo jak trzeba było czy coś skróciłaś?
psychidae

przez nerwa 12 maja 2014, 08:50
A mnie meczy co chwile oslabienie :( budze sie rano i nie mam sil w rekach, ramionach i ogolnie.
Ale wiecie co, najlepsze jest to, ze np. nagle mi przechodzi w polowie dnia. Np. przedwczoraj pol dnia, ledwo chodzilam, takie czulam oslabienie, ze balam sie ze nie dojde do samochodu. Ale musialam w koncu po poludniu jechac cos odebrac. Zmusilam sie, jechalam z dusza na ramieniu, mysallam, ze zaraz zemdleje. Odebralam przesylke i co? Nagle lepszy stan, i juz za godzine nosilam ciezkie graty z mieszkania na smietnik po schodach - i juz nie bylo nagle zadnego problemu.

Kurde co to ma byc?! i jak sie tego pozbyc dziadostwa :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 12 maja 2014, 09:29
nerwa, Jestes w PL idz do lekarza..tak dlugo czekalas by byc w kraju..zbadaj sie w koncu.. :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 12 maja 2014, 09:34
hania33, no i pod wzgledem pschicznym czuje sie tu super :) nie zaluje powrotu, bo nawet jak mam byc oslabiona czy sie gorzej czuc to 100 razy bardziej wole czuc sie tak w PL niz za granica...
A co do lekarzy, no tow iesz, jak powiem ze rano jestem oslabiona, a nagle za pare godzin dzwigam ciezkie rzeczy i nie mam z tym zadnych problemow, to przeciez zaden lekarz nie zleci mi badan, bo zobaczy, ze to nie jest coś stałego...

Poza tym, nie mam jeszcze ubezpieczenia, a boje sie ze jakby mi cos wykryli powaznego i wyladowalabym w szpitalu to potem nie wyplacilabym sie do konca zycia :)

-- 12 maja 2014, 08:37 --

no ale co jest super, to to - ze zajesbiscie sypiam teraz :) miesiacami mialam problemy z zasypianiem, do 2-3 nie moglam spac. Natlok mysli itd. A teraz bez problemu klade sie i od razu zasypiam, nawet po 11 juz :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg