Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aga9115 02 kwi 2014, 17:58
Hej wszystkim :) dzisiaj byłam u dermatologa z moim "rakiem" skóry, to jest jakąś dziwną krostką, co nie znika od roku. I się okazało, że to zwykły naczyniak ;) więc nie umieram już na raka skóry, tylko mięśnia :D

przez nerwa 02 kwi 2014, 18:13
aga9115, no to extra :) fajnie, ze nie masz raka :great:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 02 kwi 2014, 18:13
aga :D ja dziś w tubie rezonansu widziałam oczami wyobraźni raka rdzenia kręgowego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga9115 02 kwi 2014, 18:22
nerwa, pewnie mam raka ale na nodze :D

evvelinka, i jak wyglądał?? :D

-- 02 kwi 2014, 17:31 --

wiem, że nie powinnam tego zamieszczać tu na forum, ale jakbyście mogli udostępniać i lajkować link - https://www.facebook.com/pages/M%C3%B3j ... 2595512304 - chodzi o brata koleżanki ze studiów. :(

przez evvelinka 02 kwi 2014, 18:40
aga takie narośla rozlane po powierzchni rdzenia, w rejonie kręgów szyjnych i uciskały na rdzeń powodując moje zawroty, zachwiania równowagi i sztywnienie.

przez aga9115 02 kwi 2014, 18:43
evvelinka, mroczny ten opis.... a kiedy masz mieć wyniki?

przez nerwa 02 kwi 2014, 18:43
evvelinka, a kiedy bedziesz miala wyniki?

-- 02 kwi 2014, 17:44 --

ja jestem ciekawa wyniku bo mamy troche takich samych objawow :)
z kolei nie wim czy kregi szyjne dawalyby takie efekty po alko dzinwe?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Prakseda 02 kwi 2014, 18:49
evvelinka napisał(a): Prakseda, a ty jakie masz objawy boreliozy?

Aktualnie po leczeniu mam kilka stałych, że tak powiem - tj. stan podgorączkowy, bóle mięśni, stawów <sporadyczne>, osłabienie, spadek wydolności intelektualnej. Jeśli zaś chodzi o dolegliwości przed zdiagnozowaniem to była ich cała litania ;) Od problemów z pęcherzem moczowym do uczucia odrealnienia. Do tego problemy ze wzrokiem, bóle korzonków, głowy, piski w uszach, kołatanie serducha, napady gorąca, wypadanie włosów, drętwienie kończyn, sztywność karku, zapalenie spojówek, a nawet zderzanie się z przedmiotami ;) Kilka innych jeszcze by się znalazło. Przy czym nie był to nagły rzut tego wszystkiego, tylko przez kilka lat stopniowo, powolutku to sobie narastało i dochodziły kolejne objawy.

księżniczka napisał(a): ja musze dac 200 zeta za spanie przy tej kolnoce, a co dopiero 260 na western blota :(

Ceny WB się wahają w różnych miejscach - może poszukaj gdzie indziej tańszego? <co wcale nie oznacza gorszego>.

przez evvelinka 02 kwi 2014, 19:04
nerwa napisał(a):evvelinka, a kiedy bedziesz miala wyniki?

-- 02 kwi 2014, 17:44 --

ja jestem ciekawa wyniku bo mamy troche takich samych objawow :)
z kolei nie wim czy kregi szyjne dawalyby takie efekty po alko dzinwe?

Do 5 dni. Wyślą mi na mejla. Napiszę o tym pewnie. Kręgosłup wiele objawów może podobno dawać. No cóż zobaczymy.

-- 02 kwi 2014, 19:17 --

Prakseda napisał(a):
evvelinka napisał(a): Prakseda, a ty jakie masz objawy boreliozy?

Aktualnie po leczeniu mam kilka stałych, że tak powiem - tj. stan podgorączkowy, bóle mięśni, stawów <sporadyczne>, osłabienie, spadek wydolności intelektualnej. Jeśli zaś chodzi o dolegliwości przed zdiagnozowaniem to była ich cała litania ;) Od problemów z pęcherzem moczowym do uczucia odrealnienia. Do tego problemy ze wzrokiem, bóle korzonków, głowy, piski w uszach, kołatanie serducha, napady gorąca, wypadanie włosów, drętwienie kończyn, sztywność karku, zapalenie spojówek, a nawet zderzanie się z przedmiotami ;) Kilka innych jeszcze by się znalazło. Przy czym nie był to nagły rzut tego wszystkiego, tylko przez kilka lat stopniowo, powolutku to sobie narastało i dochodziły kolejne objawy.

księżniczka napisał(a): ja musze dac 200 zeta za spanie przy tej kolnoce, a co dopiero 260 na western blota :(

Ceny WB się wahają w różnych miejscach - może poszukaj gdzie indziej tańszego? <co wcale nie oznacza gorszego>.

Jak często ten stan podgorączkowy? Ja mam często, ale nie wiem czy od tak czy z nerwów i ekscytacji. Spadek wydolności intelektualnej, pęcherz - ale to rodzinne, wzrok, piski w uszach, wypadanie włosów, drętwienie nóg - w czasie chodzenia, bóle głowy i sztywność karku też mam. Napady gorąca i kołatania miałam, ale teraz mi przeszło.
A mogłabyś powiedzieć co u ciebie ze wzrokiem jest nie tak? I jak objawia się to drętwienie kończyn? W czasie spoczynku, chodzenia?

przez księżniczka 02 kwi 2014, 19:43
JA mam sztywnienie rąk i nog ale tylko rano... sztywnosc karku i barków zawsze.....
Oko rozwalone jedno, mam czasem tak ze mi sie jezyk poplacze jak dlugo nie mowie i chce sie wyslowic
No i bola stawy, bardzo , miesnie srednio, ale mam tez takie miejsca "bolu" np na nogach, masuje i w niektoryc miejscach jakbym miala siniaki, ale na skorze zadnych zmian...
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez evvelinka 02 kwi 2014, 19:59
Ooo to plątanie w czasie mówienia.. też to mam księżniczka.. nawet sobie czasem jak coś czytam myślę.. kur$# co jest? Największy wstyd jak czytam komuś albo mówię coś do kogoś. Mięśnie potrafią mnie boleć, stawy zwłaszcza biodrowe, kolanowy i skokowe też ale sporadycznie. Aaa mi jeszcze się łatwo siniaki robią.

przez księżniczka 02 kwi 2014, 20:03
No ale pod bolerioze wiele mozna podciagnac jak i pod inne choroby... pojde do rodzinnej ze mnie ugryzl i chce na bolerioze, niehc mi da chociaz tego elisa :P
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 02 kwi 2014, 20:10
mi tez siniaki sie robia latwo, stawy pobolewaja, a i jak z kims rozmawiam to nie ogarniam czesto co sie dzieje, jak w jakims snie. Z drugiej strony to moze byc tez nerwicowa derealka. Kurde no, to mnie dobija w tej nerwicy, ze ona tez sie podszywa pod wszystko doslownie!
Normalny, zdrowy na umysle czlowiek - jak go cos boli, to wiaodmo, ze jest powod. A u nas to nie wiadomo ,czy faktycznie cos, czy psychika Obrazek

przez evvelinka 02 kwi 2014, 20:21
księżnika o tym samym pomyślałam :) ale z drugiej strony elisa są gorsze, nie wykryją, a ja się poddam i nie pójdę na ten wb w końcu. A nie można western blot poprosić na nfz?

Sortuj wg