Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 26 mar 2014, 00:10
evvelinka napisał(a): Jesteś już drugą osobą, która się zdiagnozowała.. ty na sm, angie na boreliozę. Może i my się niedługo dowiemy, że coś nam jest.

Dokladnie to samo pomyslalam, ze niby sie nakrecamy ale gdzeistam tez pozostaje raczej przekonanie, ze to od nerwicy pewnie. A tu kurde jednak ludzie maja objawy nerwicy a tez im potem wychodza te rozne choroby :( ehh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 26 mar 2014, 00:15
Ja to w ogóle coraz częściej myślę, że co najmniej w 70% przypadków takie ataki paniki czy zachwiania równowagi mają przyczyny fizyczne tylko lekarzom się nie chce i mówią, że nerwica.

-- 26 mar 2014, 00:25 --

AddictGirl21 czy zechciałabyś napisać jakie masz najbardziej dręczące objawy? znalazłam coś o chwianiu w czasie chodzenia i dziwnie mi to pasuje do moich objawów. sm masz stwierdzone po mr głowy?

przez Kakunia 123 26 mar 2014, 00:38
MAM KOLEŻANKĘ Z SM ....SZCZERZE JAKBY MI NIE POWIEDZIAŁA TO BYM NIGDY NA TO NIE WPADŁA....MA SIĘ DOBRZE PRACUJE , JEST MEGA INTELIGENTNA MIAŁA 2 RZUTY W CIĄGU 5 LAT , FAKT NIEPRZYJEMNE ALE ONA JAKOS SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE :):) ENERGII MA WIELE OJ WIELE ! DOBRE NASTAWIENIE JEST MEGA WAŻNE :) JA CI ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ , SĄ LEKI , I INNE TERAPIE , MYSLĘ , ŻE NIE MA SIĘ CO ZAŁAMYWAĆ BO TO JEST NAJGORSZE W TEJ CHOROBIE . LEKARZ POMOŻE CI ZŁAGODZIĆ OBJAWY :)

OGÓLNIE TEŻ MA WKRĘTKE NA SM BO MAM PRAWIE WSZYSTKIE OBJAWY I JESTEM POSRANA ;/ ECH SAMA NIE WIEM JUŻ...ALE DZIEWCZYNY NIE WKRĘCAJCIE SOBIE , CHORÓB WIELE Z NAS NIESTETY MA NERWICĘ CZY TEŻ HIPOCHONDRIĘ....POPATRZCIE ILE JUŻ BADAŃ NIEKTÓRE Z WAS ZROBIŁY . JA JESTEM PRZED BADANIAMI , OGÓLNIE MAM RAKA CO NAJMNIEJ 7 NARZĄDÓW , LUB WŁAŚNIE SM , LUB ZANIK MIĘŚNI ....

-- 25 mar 2014, 23:55 --

MAM PYTANIE JESZCZE DO OSÓB KTÓRE BADANIA KRWI ROBIŁY CZĘSTO GĘSTO. JADĘ DO PL MOJE OBJAWY ;dRŻENIA MIĘSNI , BÓLE CAŁEGO CIAŁA , KŁUCIA W CIELE ,ZACHWIANIA RÓWNOWAGI , BÓLE GŁOWY , PRZESZYWAJĄCE BÓLE NÓG RĄK ,MIĘŚNI, ZATWARDZENIE, CZĘSTE BÓLE PĘCHERZA , NEREK OGÓLNIE APATIA , ZMĘCZENIE, KOŁATANIE SERCA, GULA W GARDLE, OSŁABIENIE MIĘŚNI ....MAM ZROBIĆ TAKIE BADANIA JAK;
-MORFOLOGIA OGÓLNA
-CRP
-TSH
-FT4 ( JEZU NIE WIEM CZY DOBRZE BO ODCZYTAĆ NIE UMIEM!)
-PRZECIWCIAŁA PRZECIWJĄDROWE
-KOMÓRKI LE
-CZYNNIK REUMATOIDALNY
-ALT
-BILURIBINA ( ZNOWU NIE WIEM CZY DOBRZE)
-MOCZ

TERAZ POWIEDZCIE CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ BARDZO WAŻNE TO DLA MNIE BO W PL MAM TYLKO DWA TYG NA TE BADANIA I NA LEKARZY! NIE CHCE NICZEGO PRZEOCZYĆ JESZCZE ZROBIĘ KAŁ NA PASOŻYTY I KREW UTAJONĄ , TĄ BOLERKĘ MOŻE TOKSPOLZAMOZE I CO JESZCZE MI PROPONUJECIE?? MUSZĘ SPISAĆ DOKŁADNIE WSZYSTKO CO I JAK ! BEDĘ WAM WDZIĘCZNA BARDZO:)
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lisa_ 26 mar 2014, 09:16
Kakunia 123, Nie krzycz na forum, proszę :)
Możesz jeszcze pokusić się o USG jamy brzusznej, tak mi się nasuwa. Zawsze to jakieś badanie obrazowe ;)

Kurcze! Zmierzyłam dziś poziom cukru na czczo i wyszedł mi 106... A norma jest poniżej 100... I mam jazdy na stan przedcukrzycowy.
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez księżniczka 26 mar 2014, 09:31
Kakunia ;) chyba starczy...
Evvelinka, ja wierze w to co pisze platek... ze od kleszcz byloby podniesione OB i CRP.... ja badalna krew mialam w czerwcu i grudniu i CRP za kazdym razem 0.1 a OB 12 ....:PP... No i mnie nie az tak bolą... co strzykają cholernie... a nie wiem czy w bolerii strzykaja, czy bola... cyz najpierw strzykaja a pozniej bola :(!

-- 26 mar 2014, 08:32 --

http://www.borelioza.vegie.pl/magnez.html
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Enii 26 mar 2014, 09:35
AddictGirl21, Słońce trzymaj się. Dasz radę
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez księżniczka 26 mar 2014, 09:38
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez hania33 26 mar 2014, 09:41
AddictGirl21, Trzymaj sie kochana :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez aneczkaaaa 26 mar 2014, 11:27
Przykro mi ze tak sie stało...:( ja tez obawiałam sie SM... choc lekarze wykluczali itd.. ja popadłam w obłed.. i co wiesz mi SM to nie koniec swiata wiem o tym ze długo sie z tym zycje to 21 wiek a nie jakies dredniowiecze!!!!!!!!!!!! teraz wiem ze pogoda ducha jest najwazniejsza i SM to ni wyrok!!!!!

-- 26 mar 2014, 10:29 --

Ja mam SLA choc jeszcze nie mam potwierdzonego przez lekarza wiem o tym ze ejstem chora..:( to mnie dołuje strasznie SM by mnie nie martwiło na dzien dzisiejszy jest to choroba z która da sie zyc dłuuuugooo. w przeciwienstwie do SLA. wiec głowa do góry i pomysl o mnie ze zawsze moze byc gorzej!!!!

przez platek rozy 26 mar 2014, 11:37
aneczkaaaa, ale pier.... olisz juz w tym momencie .Naprawde! Moze ty pomysl o sobie i idz wreszcie do psychiatry , bo jakos widzisz SLA nie jest choroba nieodkryta i skoro Oli wyszlo SM od razu po badaniu to dziwne ze U Ciebie ta choroba jest tak ukryta ze 8 neurologow jej nie zobaczylo , naprawde mam juz dosc czytania o tym , nie trafia do Ciebie nic .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Ellwe 26 mar 2014, 11:45
aneczkaaaa, :hide: nie uważasz, że trochę przeginasz? Ola ma sporo objawów ZAUWAŻALNYCH PRZEZ LEKARZY, które świadczyły o SM, nie na darmo robili jej wszystkie badania. Sądzę, że jeżeli nie byłoby podstaw to nie wykonywaliby ich. Poza tym piszesz, że najpierw się bałaś SM a teraz stwierdzasz, że to nie jest takie złe, bo Twoja choroba jest gorsza... :roll: Nie ma to jak manewrować sobie chorobami. To ja w takim razie zaczynam z powrotem wkręcać sobie chłoniaka, bo ma najlepszą wyleczalność pośród nowotworów złosliwych:/ Chcesz na siłę zwrócić na siebie uwagę???

-- 26 mar 2014, 11:50 --

Poza tym, wczorajszy dzień zadziałał przynajmniej na mnie jak kopniak. Tak naprawdę każdy z nasz może kiedyś zachorować na lżejsze lub gorsze choroby i chociaż cały czas cholernie się boje, to nie chce tracić życia na martwienie się tym, że mogę zachorować. Trzeba doceniać każdy dzień a nie leżeć i ryczeć w oczekiwaniu czy może przypadkiem nie wykryją u mnie jakiegoś raka wkrótce :roll:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aneczkaaaa 26 mar 2014, 11:51
płatek rózy ellwe rozumiem wasz poziom frustracji.. jedyne co moge powiedziec do przepraszam..:(

-- 26 mar 2014, 10:52 --

poza tym jestem złą matka.. nie mysle o synku chociaz go kocham..:((echh...

-- 26 mar 2014, 10:52 --

dzis ide do psychiatry specjalizujacej sie w podawaniu leków dla matek karmiacych..:(

przez Lisa_ 26 mar 2014, 11:58
aneczkaaaa, To dobrze, że idziesz do takiego człowieka. Powiedz wszystko szczerze, niczego nie ukrywaj, na pewno Ci pomoże ! ; )

Głowę mi rozwala... Ratunku, pomocy... I brzuch mnie coś dziś boli, tak jakby żołądek...
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Lord Kapucyn 26 mar 2014, 12:15
Już nie mogę słuchać o tym SLA bo mi uszy więdną. SLA to, SLA tamto. Stephen Hawking od 50 lat się zmaga z SLA, mimo że lekarze dawali mu pierwotnie 3 lata życia. Jest cały sparaliżowany, jeździ na wózku, jest naszpikowany toną elektroniki, porozumiewa się przez syntezator mowy, a został wybitnym astrofizykiem, jest aktywny, ma rodzinę i jak sam mówi jest szczęśliwy i pogodny, znacznie bardziej niż ludzie wmawiający sobie urojone SLA i biadolący z tego powodu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg