Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a drżenie mięśni, trzęsienie kończyn, tiki nerwowe..

przez sinister 25 maja 2014, 16:50
Nerwice mam stwierdzona, wiec to napewno nerwicowe kwestia czy farmakologiczna terapia przy tym pomaga? bo jak nie to kiepsko, psychiatre mam dopiero na 4 czerwca, biore doraznie hydroxizine ktora czasowo uspokaja
kardiolog i psychoterapeutka stwierdzili nerwice

przez Użytkownik123 25 maja 2014, 17:34
wydaje mi sie ze farmakologia Cie może uspokoić, przez co te tiki powinny zniknąć, aczkolwiek nie jest powiedziane ze wszystkie i ze na pewno, na kazdego dziala wszystko inaczej. swoją drogą skoro hydro Cię uspokaja, to wierz mi nie jest z Tobą źle;) głowa do góry.
OD 16 MAJA
CONVULEX300mg
SERONIL40mg

nic nie pomaga, jeżleli i to nie pomoże wracam do PAROGENU

przez sebastian86 08 cze 2014, 20:32
dzis po kosciele trzesly mi sie kolana albo i cale nogi nawet,do tego byly jak z waty.ledwo po schodach schodzilem.czy to aby na pewno nerwicowe?
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez J-23 08 cze 2014, 20:48
sebastian86 możliwe że nerwicowe - ta cholera wszystko wkręca. ja tak mam jak wypiję kilka kaw, albo jak jestem głodny - jak nie jesteś sobą zjedź snickersa :D - pomaga :mrgreen:
J-23

przez rella 18 cze 2014, 21:38
nerwica to jedno, ale magnez uzupełniać trzeba... bez niego drżenia się nasilają

przez sebastian86 19 cze 2014, 11:05
na 100% nie mam niedoboru magnezu
We Are The Champions 2016(L)

przez TylkoSteki 19 cze 2014, 22:24
ja mam drżenia od 2 gimnazjum czyli 4 lata pije magnez i nic ...

przez rella 23 cze 2014, 12:34
mnie trzęsą się ręce. od długich lat. zrobiłam badania i rzeczywiście magnez był ok, ale kiedy piję dużo kawy to po jakimś czasie widzę, że jest gorzej. więc magnez pić trzeba :)

różne mogą być przyczyny, jak wykluczysz badaniami wszystko (cukrzycę, hormony, problemy neurologiczne) to znaczy, że problem ma podłoże emocjonalne - za dużo tłumionych emocji, lęki, krótko mówiąc nerwica... i teraz mogą pomóc Ci psychotropy (mi nie pomogły), terapia (powoli pomaga), ewentualnie leki od psychiatry do stosowania doraźnego (kiedy trzęsie, a w czymś Ci to przeszkadza). Ja dostalam takie lekarstwa, trochę pomagają, ale strosuję rzadko.

przez socjopatia 14 lip 2014, 21:22
Jeśli komuś drżą mięsnie np. powieki czy nosa (tak,tak,ja tak mam;)) to polecam zbadanie poziomu: magnezu, potasu, fosforu, wapnia i żelaza.
Ja myślałam,że mam niedobór magnezu, a okazało się,że to wina żelaza.

przez kisa3 16 lip 2014, 21:24
hejka
Jestem nowa na forum, wchodzę tu od marca, ale dopiero teraz mam odwagę do was napisać.
Choruję na nerwicę histroniczną postać konwersyjna:przeczulice,mrowienia, drętwienia kończyn,kołatanie serca oraz niedowłady i porażenia to moja codzienność od pażdziernika 2013 roku, Jadę na kwetapleksie i uczę się żyć z chorobą, której jeszcze nie mogę zaakceptować bo ją poznaje.
Miałam już poprawę , która trwała 3 miesiące. Miesiąc temu przyszedł nawrót i znowu zjazd po równi pochyłej.Podpowiedzcie jak sobie radzicie w codziennym życiu, co można zrobić by objawy nie były tak męczące.

przez cyklopka 16 lip 2014, 21:38
sinister napisał(a):- drżenie nóg przy wysiłku wyprostowaniu w powietrze nogi

Typowe jeśli ktoś ma dużą przerwę w trenowaniu albo w ogóle nigdy za wiele nie ćwiczył, mięśnie nogi są słabe.

sinister napisał(a):- ruszanie nogą podczas siedzenia jakbym pracował na produkcji

To mam od czwartego życia, zwykła reakcja na stres, zwykle nieświadoma, ale mogę świadomie "uruchomić" nogę.

A nawet nerwicy nie mam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez TylkoSteki 17 lip 2014, 22:24
sluchajcie strasznie sie boje bo lezac sobie spokojnie ogladajac film dostalem po lewej stronie bardziej pod szyja paralizu na 10 sek tak nagle odrazu mrowienie i paraliz . przestraszylem sie odrazu mial ktos takie cos strasznie sie przerazilem ze cos nie tak .mam nerwice lekowa.

przez Oleksandra2014 14 sie 2014, 21:13
Odświeżam wątek, żeby się dowiedzieć, czy ktoś z nerwicowców ma taki charakterystyczny...hmmm... objaw, jak trzęsienie nogą/stopą/kolanem? Robię tak w kółko, nie potrafię tego opanować, gdzie nie siądę, tam macham nogą, aż mi ludzie zwracają uwagę :/ . Zaczynam raczej nieświadomie, ale nawet kiedy do mnie dochodzi, że wyglądam kosmicznie, to i tak nie mogę przestać... mam wrażenie, że w jakiś sposób mnie to emocjonalnie rozładowuje... ktoś ma podobne doświadczenie?
“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield

Napięte mieśnie a Stan Alfa

przez Biedrona20 31 sie 2014, 07:23
Witam. Jako że również mam nerwice moim głównym problemem są właśnie napięcia mieśni. Zwłaszcza karku,barków, ale i całego ciała.Ostatnio wyczytałem że bardzo pomaga w tym relaksacja,tzw stan alfa.
Więc wczoraj postanowiłem spróbować wprowadzić się w ten stan.Moje ciało zrobiło się ciężkie, było to dość przyjemne, podczas gdy wchodziłem w stan transu, nagle zaczęło walić mi serce, tak samo z siebie mimo że oddychałem powoli i głęboko.Wybudziłem się w lekkiej panice i z jeszcze bardziej spiętymi mięśniami. Trochę to dziwne, sam nie wiem co o tym mysleć.Dzisiaj rano budziłem się sztywny jak sprężyna.Macie na to jakieś pomysły?
Zaklinacz Wielkich Kijów

Sortuj wg