Nerwica a relaks

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a relaks

przez Jadis 28 lip 2009, 10:21
ja mam podobnie jak magdalenabmw - rozluźniam się po alkoholu i to jest tragiczne, bo może szybko doprowadzić do uzależnienia. przez ostatni rok moim ulubionym sposobem spędzania wieczoru był film i do tego piwo (tzn. 2-3 piwa), najlepiej na przegłodzony żołądek. czasem robiłam sobie przerwy w piciu na parę dni, bo się bałam, że wpadnę w ciąg. a ostatnio dodatkowo trzasnęła mi wątroba, bo biorę psychotropy i do tego piję :?
Jadis

przez secretgirl 28 lip 2009, 11:42
witam)czy ktos moze polecic mi jakas ksiazka lub plyta do nauki relaksacji metoda schultza lub treningu jacobsona:)

przez Atio 28 lip 2009, 13:57
witam)czy ktos moze polecic mi jakas ksiazka lub plyta do nauki relaksacji metoda schultza lub treningu jacobsona:)

Witam :smile:
Ja Polecam Książke +CD "Relaksacja Jacobsona + Trening Schultza" można ją zamówić na stronie www.relaksacja.pl koszt ok.37zł
Ewentualnie książkę również z CD "“Antystres – jak zamienić stres w relaksującą energię”
Mam nadzieje że udało mi się trochę pomóc.
W razie jakiś pytań wal na pw :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez secretgirl 28 lip 2009, 17:28
Atio) dzieki za pomoc.

przez jacas 28 lip 2009, 20:45
widze ze nie tylko u mnie po alkoholu jest duzo lepiej..
spada mi cisnienie (z ponad 140 na niecale 130) do tego to uczucie, ze ma sie wszystko w d...ie. ale staram sie nie przesadzac
jacas

przez kemuri 31 lip 2009, 17:14
hmmm chyba w tym temacie mogę zadać to pytanie (bo właściwie o relaks tu chodzi)
Czy dzielicie się swoimi pigułkami ze znajomymi? Antydepresanty i psychotropy w początkowej fazie leczenia dają fajnego kopa przynajmniej na mnie tak działają. Pogryziony anafranil jest chwalony wśród moich znajomych. Taaa wiem jakie to złe i w ogóle niehumanitarne. No cóż przecież jestem zryty, więc co się dziwić :P No a poza tym lubię się dzielić.
kemuri

przez kemuri 01 sie 2009, 01:19
My czujemy się po nich 'normalnie'. Zdrowi, nie.
kemuri

przez Jadis 07 sie 2009, 12:50
przede wszystkim jest dużo leków, których działanie zaczyna się po paru dniach/tygodniach. benzodiazepiny na przykład działają od razu, doraźnie. nie jest wcale powiedziane, że tzw. zdrowa osoba odczuje albo nie odczuje działania leku, który jej podacie. ja biorę obecnie leki, których działanie odczuwa się po upływie kilku dni, więc nie byłoby nawet sensu dzielić się nimi ;)
Jadis

przez Lili-ana 07 sie 2009, 13:23
to właśnie raczej jest odwrotnie, jak ktoś jest zdrowy to na niego nie zadziała lek przeciwdepresyjny, a ten kto ma jakieś zaburzenia to poczuje jego działanie. Ja jak wzięłam pierwszą tabletkę to poczułam przypływ pozytywnej energii, czułam się troche inaczej niż zwykle.
Lili-ana

przez kemuri 07 sie 2009, 14:19
hmm... czyli moi znajomi tez nie są zdrowi ;)
kemuri

przez Jadis 07 sie 2009, 14:34
tak jak pisałam: wiele leków nie zadziała od razu. ale takie na przykład, które są pochodnymi benzodiazepin: Diazepam RecTubes, Neorelium, Relanium, Relsed, Valium, Afobam, Alprazomerck, Alprox, ,Frontin, Neurol, Xanax, Xiemed , Zomiren, Dormicum, Midanium, Midazolam, Sopodorm, Signopam, Lorafen, Clonazepamum, Rivotril, Rohypnol, Sedam , itp. zadziałają od razu, bo to są typowe leki uspokajające.

może ludzie, którzy normalnie nie biorą, bo nie muszą, nie odczuwają efektu, bo się wcale nie czują bez tego dziwnie. my bez leków czujemy, że czegoś nam brakuje, a ten lek tak jakby to uzupełnia i wiemy jakie będzie działanie, więc odczuwamy efekt.
Jadis

Sortuj wg