Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez ananke83 12 mar 2010, 22:03
A moze ktos ma tak?:

Mam uczucie kiedy siedze prosto i staram sie skupic na czym i nie ruszac niczym to czuje jakby mi sie w srodku chwiala glowa, jakbym za chwile miala dostac jakiegos niekoordynowanego ruchu jakbym miala miec jakis nagly tik. i oczywiscie wtedy skupiam sie na tym staje przed lustrem zeby sprawdzic cvzy glowa mi si enie chwieje.

przez agusiaww 13 mar 2010, 18:46
To wszystko nerwica, tym bardziej ze skoro tomografia wyszla dobra. beatka09081987, leki antydepresyjne sa tez i na nerwice...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Joaśka 13 mar 2010, 19:10
beatka09081987, a czy te bóle i drętwienia nasilają się w określonych sytuacjach? Np. przy zmianach pogody, określonych zapachach, przed i w czasie miesiączki, w dusznych pomieszczeniach, przy braku ruchu, zbyt silnym wysiłku fizycznym, po spożyciu pewnych pokarmów no i stresie? Neurolog wykluczył migreny?
Nie masz przy tych bólach oprócz drętwień także nudności, zaburzeń równowagi, nadwrażliwości na światło/zapachy/dźwięki, plamek przed oczami, uczucia podwójnego widzenia, uczucia zimna bądź gorąca, sztywnienia ciała albo jakichś innych rewelacji?
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 14 mar 2010, 19:35
Po 3 tygodniach brania Rexetinu nic nie jest lepiej a wręcz gorzej.zawroty głowy i straszne uczucie lęku,cały czas sie boje,ze zaraz coś mi sie stanie,nie moge normalnie funkcjonowac.wyniki morfologii są dobre,tomografia wyszła tez dobrze.Nie wiem co sie dzieje i co robić dalej czy zmienic lek?Pozdrawiam!

przez Katarzynka36 14 mar 2010, 23:23
Beatko0809187!
MI też dretwiała głowa, skórę na twarzy mi strasznie ściagało, na poczatku miałam to poradycznie, a potem miałam wrażenie, że na stałe... do tego koszmarne zawroty głowy, kołysania głowy, uczucia chwiania w srodku glowy, szumy w uszach, pulsowanie w glowie, wrażenie, że mam za wysokie cisnienie w glowie i za chwilke para mi uszami wyleci... chodziłam jak pijana, potem oprócz głowy doszły też drętwienia skóry na rękach... szukałam pomocy u neurologów, zrobiłam rezonans, wszytsko ok, po drodze przez mękę i szukaniu pomocy tez dostałam antydepresanty - efectin - mimo, że depresji też nie maiłam - i 4 dnia zażywania i jak reka odjął - wszytskie objawy ustąpiły...

przez ewaryst7 16 mar 2010, 17:24
Czy wy tez odczuwacie otępienie? Pustke w głowie?

przez Victorek 17 mar 2010, 03:34
ewaryst7, kompletna pustka w głowie to objaw który mi towarzyszył dłuuugi czas, bardzo przykre uczucie.
A i otępienie czasem się zdarza, razem z brakiem koncentracji
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez 2FACE 17 mar 2010, 12:40
Mi za to co jakiś czas ciarki przebiegają przez głowę....czuje takie mrowienie na MÓZGU... to też objaw nerwicy czy może już szykować się na wyprawę do NEUROLOGA ??
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez magdalenabmw 17 mar 2010, 16:09
Pęka mi dziś głowa. Znowu. Pogoda? Dość mam :? :roll:

Ewaryst- miałam to długo, okropność!
magdalenabmw

przez cleo31 18 mar 2010, 11:57
To co opisujecie to oprocz tego,ze moga to byc jak najbardziej objawy newricy to moga to byc rowniez braki wit b12 i wogole witaminz grupy b,ale najbardziej wit b12

przez Gringo 18 mar 2010, 12:06
B12 nie działa, witaminki nerwicy nie dadzą rady, omega-3, nie da rady, magnez również, wapń+cynk też nie pomaga, pestyki dyni, słonecznik też żadnych efektów nie daje.
Gringo

przez agusiaww 18 mar 2010, 12:29
Ja mialam zastrzyki z b i nic nie pomogly, poza tym brak witaminy b nie powoduje zawrotow.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez 2FACE 18 mar 2010, 12:50
Gringo napisał(a):B12 nie działa, witaminki nerwicy nie dadzą rady, omega-3, nie da rady, magnez również, wapń+cynk też nie pomaga, pestyki dyni, słonecznik też żadnych efektów nie daje.

Ale też nie szkodzą....w moim przypadku wiem że mam całkowity brak magnezu który skutecznie wypłukiwałem z siebie przez ostatnie 5 lat za pomocą alkoholu i kawy. i na pewno taki tryb życia dołożył cegiełkę do pojawienia się nerwicy. Nie wiem tylko co oznaczają te ciarki w mojej głowie. To tez problem związany z brakiem witamin czy może jednak problem neurologiczny ??
CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ

przez cleo31 18 mar 2010, 13:14
ja nie mowie,ze to nioe są objawy nerwicy,mowie tykko,ze moga to byc objawy niedoboru b12,jasne,ze braki wit b12 nie dają zawrotow glowy,ale dają uczucie mrowienia,szczypania,drętwienia ,nawet klopotow z sercem jezeli b12 spadnie ponizej 20% we krwi.
Sama mam newrice lękową i przerozne dolegliwosci z nią zwiazane wiec wiem,ze witaminki nikogo noie uleczą,ale mialam takze objawy drętwienia,mrowinia na glowie,szczypania i u mnoe akurat okazal sie to brak witaminy b12 norma byla od 120 -950 ,ja mialam 150 i lekarz powiedzial,ze mino,ze mieszcze sie w normie to to jest za malo,powiedzila,ze zeby organizm pracowal prawidlowo musi byc przynajmniej 300,u mnie to sie potwierdzilo.
Zawroty glowy mozna miec tez zbraku zelaza mimo prawidlowej morfologii,trzeba zbadac pozio ferrytynyn we krwi.

Sortuj wg